Niste u vezi jer vam usne izgledaju ovako

Sensei

Master
Moderator
Poruka
69.588
Istraživači i fizionomisti gledaju na usne kao jednu od najvažnijih karakteristika na koju treba obratiti pažnju da otkrijete nečiji karakter.

1713335098118.png

Poslednja izmena:
VELIKE NADUVENE USNE
Ljudi koji imaju ovako oblikovane usne jednostavno su stvoreni da se brinu o nekome.

GORNJA USNA JE VEĆA OD DONJE ILI OBRNUTO
Neko ko ima ovakve usne je, jednostavno, kraljica drame. Oni su emotivni, harizmatični, vole život i fokusiraju se na sebe.
Imaju visoko mišljenje o sebi i poseduju sposobnost da privlače druge k sebi. Oni jednostavno vole da budu u centru pažnje. Najupečatljiviji obrt fraze i najsmešnija šala uvek dolazi od njih.

TANKE USNE
Pojedinci sa vitkim usnama su, kao smernica, često usamljenici. Samo im se tako sviđa. Takođe su samopouzdani i rešiće svaki problem. Onda ste verovatno oblik pojedinca koji jednostavno nema potrebe za poslom kad god je verovatno da će dobro potražiti muzej, kao i kada idete na odmor na udaljena ostrva za one koji imaju vitke usne.

Pa da, sada mi je sve jasno! Do danas sam bila ubeđena da je moja jezičina problem kad ono!
A ono usne 😂
Ma nije ni ovo uopšte tačno , a i kako se ne uklapaš života ti, imaš grupu sa velikim usnama, sa tankim, ili kombinovano, ne mož da se ne uklopiš ako imaš usta ?
GORNJA USNA JE VEĆA OD DONJE ILI OBRNUTO
Neko ko ima ovakve usne je, jednostavno, kraljica drame. Oni su emotivni, harizmatični, vole život i fokusiraju se na sebe.
Imaju visoko mišljenje o sebi i poseduju sposobnost da privlače druge k sebi. Oni jednostavno vole da budu u centru pažnje. Najupečatljiviji obrt fraze i najsmešnija šala uvek dolazi od njih.

Back