Nista nije gotovo u Beogradu, Ajmo ljudi idu na ponovljene izbore i prelaze cenzus u Beogradu?

Mislim da je za opoziciju (pravu) bolje sada da stvara pritisak i održi energiju i pokušaju da izvuku nove izbore u narednih godinu dana nego da sklepaju neku vlast koja bi bila sabotirana non-stop. Ovo je tanka većina i za SNS, pitanje je koliko žele jako sa SPS-om, a ako uzmu bilo koga od "svojih" sa desnice praktično će ga "isprljati" za ubuduće a neće dobiti stabilnost....mislim i da u SNS-u razmišljaju u tom pravcu.
A skoro bih mogao pare da stavim da će se ići na lokalne sa ostatkom Srbije najkasnije za dve godine. Oni su navikli na apsolutnu vlast ne da budu ucenjeni od svakog kurte.

Možda i ona najava za parlamentarne do kraja godine i nije samo blef nego probni balon opoziciji pre svega. Mislim da bi mu odgovaralo i da u tehničkoj vladi bude još neko vreme i da odlaže bilo kakve odluke oko Rusije. Kako vreme odmiče sve mi se čini da smo blizu novom izbornom ciklusu mnogo pre vremena.
 
smrt za SSSR je bio Gorbacov, a za Srbiju Tadic.
Ako taj pecinar opet udje u srpsku politiku, emigriracu u ameriku............i tamo ce biti bolje nego u Srbiji u kojoj je Tadic politicar.


nisam brojo......a kolko?
Srbiju je ukopao udbaski klan Milosevic Seselj. Kakav Tadic? GDP se 90 stmoglavio a fabrike se raspale ,izgubile trzista po svetu. Tadica je sasekla SEKA 2008 a danas Vucica kovid 19 i rat u Ukrajini a kao posledice toga veliki skok cena. Kako stoje stari sve ce gore da bude i izgubice vlast. Moze da se kaze da malo nije imao ni srece pored gresaka.
 
Мислим да ће обје фракције ПОКС-а уз пуно уважавање њихових бирача и у Београду и на нивоу републике добити политичку снагу коју нису заслужили. Терет резултата коалиције Двери-ПОКС је изнио у огромној мјери Боле лично, којем нико не може приговорити да се није "поломио" у политичкој борби. Исто важи и за коалицију ДСС-ПОКС гдје су ДСС и посебно Милош Јовановић који је освјежење и (позитивна) аномалија у политичкој каљужи Србије, изнијели кудикамо већи терет.
Сада ће те двије фракције, вјероватно по налогу, изазивати међусобне трзавице и гложења, непотребно загађивати амбијент у патриотском блоку опозиције. Мало је ружно рећи али таквим приступом на путу су да постану политички паразити на здравом ткиву опозције, није тешко "провалити" ко од таквих суманутих прозивања и гложења има користи.
 
i ukrajinci su usli u evropu pre nas.................ima ih vec 10 miliona po nemacku, francusku, svedsku...........

zapravo ukrajinki ... + dece i starijih
- mislila sam ovde na ratne, ali mislim da su ih ima inače dosta u dijaspori? - dosta ih ima valjda u kanadi/usa, negde sma našla da su u kanadi 4. emigracija :eek: oni su i "pomagali"
 

Ponavljanje izbora na četiri mesta nedovoljno da lista „Ajmo ljudi“ pređe cenzus​


Ajmo ljudi

mr-incredible-level-3.jpg
 
Srbiju je ukopao udbaski klan Milosevic Seselj. Kakav Tadic? GDP se 90 stmoglavio a fabrike se raspale ,izgubile trzista po svetu. Tadica je sasekla SEKA 2008 a danas Vucica kovid 19 i rat u Ukrajini a kao posledice toga veliki skok cena. Kako stoje stari sve ce gore da bude i izgubice vlast. Moze da se kaze da malo nije imao ni srece pored gresaka.
Milosevica i ne pominjem jer ono sto je on uradio pripada poglavlju najmonstruoznijih zlocina prema narodu kojeg je pretstavljao.
On je monstrum, zver, koji je uzivao u klanju...........dok je Tadic samo jedna crnogorska ljiga spremna zarad dolara i vlasti.
 
zapravo ukrajinki ... + dece i starijih
- mislila sam ovde na ratne, ali mislim da su ih ima inače dosta u dijaspori? - dosta ih ima valjda u kanadi/usa, negde sma našla da su u kanadi 4. emigracija :eek: oni su i "pomagali"
da, ko sto je ustaska , cetnicka i albanska emigracija u americi 90-tih "pomagala" da se rasturi SFRJ.............zavrsno sa onim "srbinom" americkim generalom koji je jedno vreme komandovao americkom vojnom bazom BONDSTIL na Kosovu.
 
Milosevica i ne pominjem jer ono sto je on uradio pripada poglavlju najmonstruoznijih zlocina prema narodu kojeg je pretstavljao.
On je monstrum, zver, koji je uzivao u klanju...........dok je Tadic samo jedna crnogorska ljiga spremna zarad dolara i vlasti.
Ne moze bas da se kaze da je Crnogorac,prava CG su one 4 nahije centralne CG, On je iz Pluzina poreklom koje su pripojene CG u 19 veku od Bih ,Otomansk imperije kao deo Stare Hercegovine ,to ti je kao da nekom iz Ulcinja kazes da je Crnogorac a u stvari ljudi su Siptari,danas gradjani CG. Mislim da su to Drobnjaci oduvek Srbi ,od njih je Karadzic Vuk i Radovan i onaj bivsi predsednik FSS iz Subotice.
 
Ne moze bas da se kaze da je Crnogorac,prava CG su one 4 nahije centralne CG, On je iz Pluzina poreklom koje su pripojene CG u 19 veku od Bih ,Otomansk imperije kao deo Stare Hercegovine ,to ti je kao da nekom iz Ulcinja kazes da je Crnogorac a u stvari ljudi su Siptari,danas gradjani CG. Mislim da su to Drobnjaci oduvek Srbi ,od njih je Karadzic Vuk i Radovan i onaj bivsi predsednik FSS iz Subotice.
Milosevic je imao original crnogorski dijalekt u govoru, ekavicu ali je "pevao" kada govori............iako je rodjen u Srbiji.
Uostalom, znas i sam da u Srbiji nije moguce da si na visokoj politickoj funkciji a da nisi crnogorac.
 
Milosevic je imao original crnogorski dijalekt u govoru, ekavicu ali je "pevao" kada govori............iako je rodjen u Srbiji.
Uostalom, znas i sam da u Srbiji nije moguce da si na visokoj politickoj funkciji a da nisi crnogorac.
Па Пожаревац, Смедерево, Младеновац, Шумадија ...то све говори сличном мелодиком као и Црногорци (чак и Поморавље има тога али они су мешани са јужном пругом) док западна Србија "пева" као Херцеговци...па јел си ти путовао по Србији некад и негде? Имаш ли ти слуха уопште?
 
Milosevic je imao original crnogorski dijalekt u govoru, ekavicu ali je "pevao" kada govori............iako je rodjen u Srbiji.
Uostalom, znas i sam da u Srbiji nije moguce da si na visokoj politickoj funkciji a da nisi crnogorac.
To stoji da su povezani kao creva. Medjutim sada su ih zamenili Bosanci i Krajisnici- Oni su kao prvosrbijanci a Sumadinci su drugosrbijanci. Medjutim svaki seljak iz Sumadije je drzavotvorniji od cele te klike .Tu je i nastala Srbija ,drzava. Treba reci da su Sumadiju naselili Grnogorci i Hercegovci tako da postoji taj krug ,Tek na ovoj teritoriji sa izmenjenim uslovima od krsa i kamena javljaju se radne navike i dobre strateske odluke.
 
To stoji da su povezani kao creva. Medjutim sada su ih zamenili Bosanci i Krajisnici- Oni su kao prvosrbijanci a Sumadinci su drugosrbijanci. Medjutim svaki seljak iz Sumadije je drzavotvorniji od cele te klike .Tu je i nastala Srbija ,drzava. Treba reci da su Sumadiju naselili Grnogorci i Hercegovci tako da postoji taj krug ,Tek na ovoj teritoriji sa izmenjenim uslovima od krsa i kamena javljaju se radne navike i dobre strateske odluke.
znaci, ceo centralni balkan je naseljen crnogorcima (po preklu), najmanje 15 miliona.
Na njihovu zalost, prepoznajemo ih po veoma ociglednim psiho-fizickim karakterno-mentalitetnim osobinama.
 
Ponavljanje izbora za odbornike Skupštine grada Beograda na još dva biračka mesta, kojih je sada ukupno šest, može da utiče na konačne rezultate jer lista „Ajmo ljudi“ ipak ima teorijsku šansu da pređe cenzus i osvoji najmanje tri odbornička mandata.

https://rs.n1info.com/izbori-2022/beogradski-izbori/ponavljanje-izbora-u-beogradu-2/?ref=push
Sumnjivo je to! Pre neki dan su ih zatezali a sad odjednom popustaju menjaju i retoriku prema Djilasu. Vucic ne samo u spoljnoj politici sedi na vise stolica vec i na unutrasnjoj sceni. Nemam vise ni interesovanja ,do juce su se mrzeli i tukli ih cekicima a sad nesto prtegovaraju. Nisam pristalica da je u politici sve dozvoljeno i moguce. Mora da ima nesto morala i etike.
 
Kao sto znate na svakim izborima se na nekim mestima ponavljaju izbori iz raznoraznih razloga od banalnih do stvarno opravdanih. Veceras se okupila opozicija i dogovorila saradnju da se pomogne Tadicu~Vujosevicu da namaknu tih par hiljada glasova i osvoje cencus,
Sns u Bgd ima 38% plus 7% Tome File to je 45% nesto ce dobiti Dontovim sisatemom ali opet nedovoljno .moraju jos nekog da bi vladali Bgd.

Gotovo je.

Ajmo kući.

Lepo sam @stugots-u objašnjavao. A on, Tadić, pa Tadić.
 
Ukoliko ste glasaci na ponovljenim beogradskim izborima ,bilo bi lepo da izadjete sutra i pomognete razvoj demokratije u Srbiji time sto cete glasati za listu AJMO LJUDI Tadic~Vujosevic.. Unapred se zahvaljujemo. Ajde Beograde,idemo!
Па што не изађосте на биралишта него вас СНС и Вучић још више ,,утуцали''.
Помислили сте да је довољно приложити сијасет приговора а заборавили да изађете и гласате.
СНС очекује да поново уложите приговоре.
 

Back
Top