nista mi nije vazno....

da li ste imali situaciju da u svom zivotu odbacite neke duboko ukorenjene predrasude da bi bili sa osobom koju volite???.....i koje su to predrasude bile....

ja sam sad spremna da se upustim u ozbiljnu vezu sa dosta mladjim muskarcem iako sam zelela pored sebe coveka mojih godina....:think:....eto.....

Iako jeste tacno to da ako jeste ljubav posredi problema ne bi trebalo da bude, no realnost se mnogo puta kasnije pokaze drugacijom.
I koliko je to 'dosta mladji', ako je 20godina i vise uvek treba uzeti u obzir i eventualno psihicke probleme koji mogu biti razlog za takvu vezu, ne kazem ovde za tebe vec za momka.
No pametna si ti cura Neizreciva, kako god da uradis neces pogreseti. :)

Iako jeste tacno to da ako jeste ljubav posredi problema ne bi trebalo da bude, no realnost se mnogo puta kasnije pokaze drugacijom.
I koliko je to 'dosta mladji', ako je 20godina i vise uvek treba uzeti u obzir i eventualno psihicke probleme koji mogu biti razlog za takvu vezu, ne kazem ovde za tebe vec za momka.
No pametna si ti cura Neizreciva, kako god da uradis neces pogreseti. :)

hvala, ali ja nsiam cura, ja sam zena od 38 koja ima vezu sa muskarcem od 31...i ljubav se desila....ali, da smeta mi razlika, ne toliko da me potpuno dobija ali tinja u meni....e sad, videce se da li ce to uticati i na nas odnos, za sada uzivam uz zaljubljenosti.....

hvala, ali ja nsiam cura, ja sam zena od 38 koja ima vezu sa muskarcem od 31...i ljubav se desila....ali, da smeta mi razlika, ne toliko da me potpuno dobija ali tinja u meni....e sad, videce se da li ce to uticati i na nas odnos, za sada uzivam uz zaljubljenosti.....

Joj, neces mi valjda zameriti zbog toga, :)
a 7 godine razlike na nikakav nacin ne moze biti nesto diskutabilno u pogledu razlike u godinama,
sve stoji samo na vama i vasoj medjusobnoj iskrenosti i kako se dogovorite.
Za mene licno ne bi bio problem da ozenim do 10 godina stariju.
Ako si zaljubljena, cuti i uzivaj ...

Nemoj da ti godine staju na put sreci, zanemari ih, i onako u tim godinama to zapravo i nije velika razlika. Ne osvrci se na komentare zlonamernika, opusti se i uzivaj! ;)

Joj, neces mi valjda zameriti zbog toga, :)
a 7 godine razlike na nikakav nacin ne moze biti nesto diskutabilno u pogledu razlike u godinama,
sve stoji samo na vama i vasoj medjusobnoj iskrenosti i kako se dogovorite.
Za mene licno ne bi bio problem da ozenim do 10 godina stariju.
Ako si zaljubljena, cuti i uzivaj ...

Definitivno se slazem sa ovim.

I pre sam ti rekla... opusti se i uzivaj draga :cmok2:

komsinice imas samo jedan zivot, nemoj ga ziveti kako drugi zele ;) kad se dvoje vole ne postoje granice i misljenje drugih...

Bila sa muskarcem o kome su svi moji prijatelji (pa dobro, ne bas svi, ali velika vecina) smatrali da je caknut.
Iskulirala njegov nacin oblacenja- skroz svojstven i apa drapa, iako mi je to ranije izuzetno smetalo...
Tolerisala polusatna kasnjenja...
Iskulirala neke decje manifestacije coveka koji uveliko gazi trideset petu...

Back