Niska legenda na B92

Za njega,Živkovića sam čuo 2 priče...Po jednoj je jako sposoban,organizator,čudotvorac koji sve što pipne pretvara u zlato po drugoj:think:Inače utisak ne gledam,pošto ne gledam TV,sad da ga uključujem zbog Olje...
 
Živković je dobro odigrao neke stvari u sablji,po meni je moro da ide do kraja pa makar pohapsio pola Srbije,da se počisti sve što je bilo u raznim ''plavim knjigama'' o kriminalcima...Naravno bilo je tu otpora pa i razumem...
 
Pljuju po Kostunici sve vreme, nesto im se taj covek ne svidja i gledaju da ga diskredituju, pitanje je u cemu je stvar.
Verovatno znaju sta bi im se desilo kad bi Kostunica smenio izdajnika Tadica i njegovu ekipu.
Cenim da bi nastala bezanija na sve strane.
Bas njima u inat treba glasati za Kostunici ma sta da kazu za njega znam da to nije istina,nisam stranacki opredeljen ali cu glasati iskljucivo za onog koga budu najvise napadali.
 
_38973203_zivko_afp_203.jpg
 
Pljuju po Kostunici sve vreme, nesto im se taj covek ne svidja i gledaju da ga diskredituju, pitanje je u cemu je stvar.
Verovatno znaju sta bi im se desilo kad bi Kostunica smenio izdajnika Tadica i njegovu ekipu.
Cenim da bi nastala bezanija na sve strane.
Bas njima u inat treba glasati za Kostunici ma sta da kazu za njega znam da to nije istina,nisam stranacki opredeljen ali cu glasati iskljucivo za onog koga budu najvise napadali.


Normalno da pričaju o tom kočničaru i podlacu, koji je dao sve od sebe da Srbija
ostane u blatu devedesetih.

Svaku reformu i pokušaj promene starog sistema je ta namćorasta trutina morala da
pljuje i osporava.
 

Back
Top