Niska legenda na B92

Daco poznavao sam Luleta i vise puta sedeo sa njim u Kazandziskom sokacetu , kuca mu je na Bubnju , vozio je krajsler PTkruzer ovo ti dajem podatke da ne mislis da izmisljam nesto. U pravu si samarao je ovu ljigu u Galeriji a ne u Ajris pabu. Radio sverc sa Bugarima i doso do neke love , a tacno je da je dao DSu lovu jer je zivkovic sposoban za muvanje i nista vise od toga .Inase je iz Zaplenja ako znas.Sve ovo sto je naveo Sveti gral je tacno osim nekih sitnih detalja.

iz zaplanja sigurno nije, a lule je vozio džip sa bugarskim registracijama za galeriju si sigurno pogrešio.

Ta kuća na Bubnju je napravljena nekoliko godina pre njegovog ubistva... Pre toga iznajmljivao je stan preko puta Kalče i preko puta bivšeg randesa... A najduže je živeo preko puta lutkarskog... To je Bebin (njegova supruga) stan... Ako se sećaš, tu mu je eksplodirao auto, a ispod auta je pronađen momak koji je "navodno" postavljao eksploziv... Padobranac....Beba je kasnije tu kuću na Bubnju poklonila državi i tu se danas leče narkomani...

Zokijeve roditelje poznajem takođe.....

kuću na bubnju je beba prodala nekom saši koji je izdao privatnoj bolnici za lečenje bolesti zavisnosti"Sveti Đorđe" u zakup znači nije nikom poklonjena.

Pozivao je na bojkot režima i na građansku neposlušnost. Neplaćanje računa je bio jedan od načina izražavanja građanske neposlušnosti...

E sad, što si ti umislio da će neko drugi platiti struju umesto tebe, to je tvoj problem..

Nije, jasno su pricali tih dana da svaki dug zastareva za 2 godinei pozivali ljude da ne placaju struju, jer kad oni dodju na vlast, nece biti takva situacija.

Mislim, ja ga nisam poslusala, ali da je bilo tako,bilo je.

znači i ti si gubila vreme po trgovima.:)

Od pocetka do kraja.
525493.gif
:lol:

Džabe si se radovao... Taj dečko lupa... Lupa kao nezdrav...

Čim se on oglašava ovde sa "vaskoliki svetosavski narode" jasno ti je da mu je Toponica drugi dom...

Тај "дечко" има 49 година, живи у Маргеру поред Саборне цркве у Нишу, а ако хоћеш да га видиш дођи из Топонице да видиш где је његов дом. Мајмуне глупи ЛДП-овски. То што се обраћам Светосавском народу не важи за тебе, изроде наркомански, ти ниси део тог народа Христољубивог. И све што сам рекао стојим иза тога, ако треба и на суду, само не овом реформисаном, јевропском и сатанистичком.

Sve je ovo neistina, tj poluistina.....

Nesvršen student - jeste, bio je... Sad ne znam...

Rotarijanac - možda, ali totalno, totalno nebitno...

Не знам, можда, небитно... и тако ти одговараш на оно што ја износим као истину о том дрипцу? А најачи аргумент ти је да мене дискретишујеш како ја говорим о Светосавском народу. То је по теби доказ мог лудила. Па из ког си ти народа, ако ниси Светосавског? Можда си бугарин. У Нишу их има много.

A to da je glup i nesposoban, pa ga je zato uzeo Đinđić, to je obična nebuloza.... Kad je Đinđić oko sebe imao nesposobne ljude? A?

Živković je prvo dao neke para za GO DS u Nišu, pa je tek posle ušo u DS.

Prodavao karte za ringišpil... Seri, seri moj golube beli...

Сере ти мајка и отац што те направио ...

Taj pokojni Lule , kako ga ti zoveš "iz Balajnac"... To da je iz Balajnac si trebao da mu nabijaš na nos dok je bio živ... Mada sam siguran da nisi smeo direktno ni da ga pogledaš u oči, ako si slučajno prošo pored njega...

Lule jeste udario Žileta, jer ga je ovaj prozivao u "galeriji" kako su krali glasove sa Bata Banetom...

Ali si trebao posle da vidiš i kako se pokojni Lule, duboko izvinjavao...

Коме се Куке извињавао и зашто, ако га није шамарао?

To za groblje, je takva glupost, da je to smešno...

Dužan Bugarima je bio žiletov bivši ortak Jonev... Tako da ne seri... Ajd stvarno ne seri...
За срање сам ти већ одговорио.

I nemoj da mi sereš za Luleta, jer sam ga odlično poznavao...
Ако си бугарин, можда, јер се он дружио са шверцерима бугарским.

O BOZE.

Koga stvarno, pored ovih sotona na vlasti, vise zabole da li je neko imao bugarski dzip, bio nepismen, ili pokrao pare odnekud za neznam koliko ari pod vinogradima?

Zivkovic jeste bio priucen, jeste bio lokalni politicar koji je dogurao do premijera (ne svojom zaslugom) ali je bar imao vise kicmenih prsljenova od ove "demokratske" bagre koja je sada na vlasti.

I da, barem nije trosio pare na skijanje, stanove, kola i sl. nego je covek lepo sebi za merak kupio zemlju i zasadio lozu tu, za merak. I ZABOLE GA.

necemo vala, jednom mi je bilo dosta

Back