Niska legenda na B92

Nadaleko čuveni Zoki "Bunda" Živković.
Lopovčina, i ljiga od čoveka, kome je svojevremeno Lule (lokalni bilmez-mafijaš) lepio šamare po gradu.
Ovaj čovek se tako nafatirao od prodaje DIN-a, da je to nenormalno!!!

Cuj legenda ahahahahah!!!!

Nije ni cudo sto je ova zemlja jad i beda i na evropskom dnu a bogami i pri svetskom dnu se blizi polako kada su lopine poput Z.Zivkovica u njoj legende.

Lopuza neovejana .

Срам вас било ... стидите се

Тако да говорите о Жилету .... првом сараднику, првом потпредседнику, десној руци, човеку од највећег поверења - нашег визиЈонара :rtfm:
Што му то нису били неки Тадић, Шутановац, Ђилас, Динкић, Влаховић ... где су били ? Да ли их је визиЈонар познавао уопште?

А шта би вам тек рекао Чедоид - визиЈонаров чувар лика и дела
:evil:

Eeee, ko je nama bio premijer ...
file.php
Da se prekrstim ...
2mw5iio.gif

Срам вас било ... стидите се

Тако да говорите о Жилету .... првом сараднику, првом потпредседнику, десној руци, човеку од највећег поверења - нашег визиЈонара :rtfm:
Што му то нису били неки Тадић, Шутановац, Ђилас, Динкић, Влаховић ... где су били ? Да ли их је визиЈонар познавао уопште?

А шта би вам тек рекао Чедоид - визиЈонаров чувар лика и дела
:evil:

Као да сам ја писао ...

Колега, свака част

:ok::ok::ok:

I pade mi na pamet ono oko Đikija ... Điki je za ovog Zokija stvarno bio viziJonar, i ne samo to, mesija bre. :malav:

trebao je neko da zove i pita zokoja nishkog bred pita koliko je 2+2
mislim da bi nastao haos u studiju i da bi izashao uvredjen
Грдно грешите господо !

Да се разумемо, Зоки јесте лоповчина ( а ко из ДС-а и њихових сателита није?)
Али, полази се са предубеђењем ... он је из Ниша ... ''провинција'', акценат, па онда шверцер, ово оно (а шта је био Шутановац -паркинг благајник)

Зоки је за многе садашње - фаца !
У поређењу с многима је куд и камо елоквентнији ... упоредите га на пример са премијером доктором Цветковићем ... који је прави хипнотизер. Човек се обавезно успава док га слуша. Па Зоки је за њега - Цицерон !!!
И у односу на многе му мозак ради 200 на сат, има одговор, може у моменту да одговори ...

Елем, памтим кад је постао силом прилика премијер. Наша државна делегација је отишла негде у ЕУ на преговоре ( не сећам се више где). Толико ме је пријатно изненадио ставом држањем пред моћним главоњама ... ''господо, ја сам тај и тај, ја сам то и то, дошли смо због тога и тога ... интерес Србије је тај и тај и око тога нема расправе ...'' А кад гледам садашње како савијају кичму, Зоки је за њих био - државник ! Али, као што рекох, предубеђење, стереотипи су то што јесу.

Само, да је лопов, лопов је !

Back