Nisam za Vučića, ali nisam ni za Đilasa i njegov "NATO Savez za Srbiju"

Meni? Za mene je istina svetinja, a čovek se krasi delima ...Niko u Srbiji nije učinio više od Vučića ...To što izvlačiš iz konteksa je samo dokaz koliko si nevredan i bedan ...Kompleksi te ubiše i zato laješ sve više ...
Vređanje političkih neistomišljenika ?

Vaaaauu!

Šta napravi ova Korona i Fajzer ljudima ?
 
Pamtim i SPS i SRS prikrivene privatizacione lopovčiće (recimo brata Peconija) koji su se uspešno izgubili iza "žute" magle...

Ali se slažem da od ove SNS ekipe nema većih lopova. S jedne strane krenuo ih šut, da su vladali u eri jeftinog novca, a sa druge strane su maksimalno razradili mehanizme svih onih pre njih...a i angažovali mnoge "stručnjake" iz prethodnih ekipa...
Jesmo li imali "eminentnije stručnjake" od Bože i Mlađe ikada ?
Opljačkana je srednja klasa i bačena u blato zauvek.

Nego, šta bi sa onim Miloševićevim kiparskim zlatom, saznadosmo li ko ga je od žute klike mako ?

Kad već pričamo o lopovima.
 
Jesmo li imali "eminentnije stručnjake" od Bože i Mlađe ikada ?

Sada imamo najvećeg...Malog Sinišu... :lol:

(A i Mlađa, stručnjak za odnose sa braćom Arapima, je i daje tu)

"Године 2001. постављен је за помоћника министра за приватизацију у Министарству за привреду и приватизацију Владе Републике Србије. Крајем те године прелази у Агенцију за приватизацију, где је био директор Центра за тендерску приватизацију. На тој функцији остаје до краја 2003. године."

https://www.srbija.gov.rs/biografija/149114/sinisa-mali.php

I to baš stručnjaka za "tendersku privatizaciju"...:hahaha:
 
Sada imamo najvećeg...Malog Sinišu... :lol:

(A i Mlađa, stručnjak za odnose sa braćom Arapima, je i daje tu)

"Године 2001. постављен је за помоћника министра за приватизацију у Министарству за привреду и приватизацију Владе Републике Србије. Крајем те године прелази у Агенцију за приватизацију, где је био директор Центра за тендерску приватизацију. На тој функцији остаје до краја 2003. године."

https://www.srbija.gov.rs/biografija/149114/sinisa-mali.php

I to baš stručnjaka za "tendersku privatizaciju"...:hahaha:
Vatafak!

Pa zar je moguće da zaboravljaš da su Mlađa i Boža sa ekipom privatizovali 95% svega u Srbiji.

Čak ste uspeli i NIS da rusima prodate u poslednjem času .

Ovim mučenicima ostalo tih 5% da privatizuju, e baš su se ovajdili.
 
Зашто лажеш и изврћеш туђе речи? Одговор може бити само један - немаш аргумената!

На Гуглу сам нашла наслов: "Лажи су да је на Косову све наше и да тамо нема ништа наше" - прва твоја лаж.
На Јутјубу нашла сам снимак 'о Мурату' - где се 'јунак Мурат' односио на опозицију - друга твоја лаж.
Овим озбиљно нарушаваш сопствени кредибилитет.


Није ни чудо што ниси хтео ти да поставиш...
Aha, tako je.
 
Meni? Za mene je istina svetinja, a čovek se krasi delima ...Niko u Srbiji nije učinio više od Vučića ...To što izvlačiš iz konteksa je samo dokaz koliko si nevredan i bedan ...Kompleksi te ubiše i zato laješ sve više ...
1) Ниси ни погледао снимак, није извучено из контекста.
2) Argumentum ad hominem.
 
Ne zaboravljam, ali vidim da itekako ima još da se privatizuje...daleko više od 5%

A vidim da ti namerno hoćeš da zabašuriš da je Mali Siniša (i ne samo on) deo te ekipe...:lol:
А мастер Тома ? А мегатренд дипломци ?
Jesmo li imali "eminentnije stručnjake" od Bože i Mlađe ikada ?
Opljačkana je srednja klasa i bačena u blato zauvek.

Nego, šta bi sa onim Miloševićevim kiparskim zlatom, saznadosmo li ko ga je od žute klike mako ?
Ваљда смо чекали Вучића да нас спасе од пропасти Дос-а ? Или можда не ? Па ни он није решио шта је било са парама са Кипра.
 
Roditelj 1 i roditelj 2, 72 ljudska (čovekova) pola, ped.ersko orgijanje u sred Belgrada u trajanju od nedelju dana, ped.ersko usvajanje dece,... sve to te ne zanima - samo te zanima imaš li šta da jedeš?
Znaš li na šta se svodiš takvim razmišljanjem?

Видим прескочио си овај део: "...егзистенција, и као људског бића и као народа, нападнута У СВАКОМ СМИСЛУ...". Намерно?
Друго, ти живиш од ваздуха? Осим тога, и није само храна у питању, ту је струја, вода, грејање, порез... Ти то не плаћаш па те не интересује да ли МОЖЕШ да платиш иоли не, јел?
 
Jesmo li imali "eminentnije stručnjake" od Bože i Mlađe ikada ?
Opljačkana je srednja klasa i bačena u blato zauvek.

Nego, šta bi sa onim Miloševićevim kiparskim zlatom, saznadosmo li ko ga je od žute klike mako ?

Kad već pričamo o lopovima.

Динкић био на Кипру.
После тога се ућутао. Зашто - не знам.
Јал наш'о па задрж'о, јал није наш'о.
 
Видим прескочио си овај део: "...егзистенција, и као људског бића и као народа, нападнута У СВАКОМ СМИСЛУ...". Намерно?
Друго, ти живиш од ваздуха? Осим тога, и није само храна у питању, ту је струја, вода, грејање, порез... Ти то не плаћаш па те не интересује да ли МОЖЕШ да платиш иоли не, јел?
Znači sve se ipak vrti oko g.uzice i pritiska u zadnjem crevu.
Na to ti je bačen akcenat pažnje. :bljak:
 
У односу на Млађу много. Шта би, нађосте ли оне кипарске новце ? Појела маца а ?
Kolega, nikada nisam tražio pare po Kipru. Kipar je lep. Zato AV tamo poseduje hacijendu. Elem, svako od nas je uradio mnogo u odnosu na Mlađu. To i nije tako teško
 
А мастер Тома ? А мегатренд дипломци ?

Ваљда смо чекали Вучића да нас спасе од пропасти Дос-а ? Или можда не ? Па ни он није решио шта је било са парама са Кипра.
Како да реши мученик, кад је Млађа запечатио све уговоре на 20 година (Овај са кипарском банком на 40 чак) ?

Танки су ови лопови данас, ко жилет . :think:
 

Back
Top