Nisam za Vučića, ali nisam ni za Đilasa i njegov "NATO Savez za Srbiju"

Znači ono kad je VuqIer bio pre 2012. žustro protiv vođe, to je radio isključivo iz ljubomore
Je li Džegi, da te pitam?
Koliko je 14000 poruka podeljeno sa 150 dana?
93 poruke svaki dan?
A koliko je 24 sata podeljeno sa 93 poruke?
Svakih 15 minuta jedna poruka, svaki Božiji dan, danju i noću, praznikom, vikendom?
A tu nije uračunato spavanje, kenjanje, jedenje, brijanje...
Ni tvoji ostali nalozi...
Kako postižeš sve to?
Pitam za druga...
 
Je li Džegi, da te pitam?
Koliko je 14000 poruka podeljeno sa 150 dana?
93 poruke svaki dan?
A koliko je 24 sata podeljeno sa 93 poruke?
Svakih 15 minuta jedna poruka, svaki Božiji dan, danju i noću, praznikom, vikendom.
A tu nije uračunato spavanje, kenjanje, jedenje, brijanje...
Ni tvoji ostali nalozi...
Kako postižeš sve to?
Pitam za druga...
Što "volim" ove autiste koji broje poruke
 
Pa, jezgro mog mozga je modifikovano 2001.

Tako da sam sad u stanju ono što smrtnici nisu
arnold schwarzenegger terminator GIF
 
Задатак је ометање било какве смислене дискусије, из које би могло да се нешто закључи као непобитна истина.
То се решава игнорисањем.
Ma jok, ne ide Džegi na ignore, bar ne kod mene.
Ona je osveženje u poređenju sa ovim sendvičarskim botinama "opozicije".
Pametnija je od svih njih.
I to zajedno.

A to što troluje - bar je zabavno, smirila se malo sa njenim morbidnim izjavama.
 
Ето, опет доказујеш да си бот сендвичар.

На сваку критику упућену АВ-у, ви сендвичмари увек скрећете причу како се напада Србија, иако је један човек мета напада због својих недела и непочинстава.

Добро, хвала колега. :)
 
Добро, хвала колега. :)
Zašto uopšte pokušavaš bilo kakvu smislenu diskusiju sa takvim likovima?
Čuj, "kritiku upućenu AV-u".
A u čemu se sastoji ta kritika?
"Lopov", "žvalavi", "phicousti", "jaše ovaj narod" i slični idiotizmi.
A čak ni njihove gazde nisu u stanju da im daju bilo kakav smisleni argument, sve se završava na ličnim uvredama.
Pa onda pogledaš njihove poruke juče zbog otkazivanja nekih polazaka voza BG-NS.
To je takvo sladostrasno urlikanje zbog toga, onda kažu "Vučić je kriv", ali ne, nije to pljuvanje po Srbiji.

A gazda ih nije obavestio da je u celom regionu bio haos.
Mađari nisu imali struje, u Hrvatskoj još gore.


I onda takvi likovi nekoga optužuju da je sendvičar?
Bedno.
 
Драга пријатељице, сами преговори о исконској српској територији, то је записано и у Уставу Србије, са вечитим непријатељима Срба и Србије, нарочито оним зликовцима из НАТО-а, који су нам окупирали ту нашу колевку, није кршење Устава Србије и, наравно, издаја?

Драги пријатељу, не знам да ли је то баш кршење Устава и издаја. Све у мени вришти да јесте, али с друге стране - ШТА УРАДИТИ? Спутавају нас уговори које је потписала претходна влада што је, дефинитивно била грешка. Грешка ове владе је што је наставила имплементирање истих.
Да ли смо заиста могли да их раскинемо и, ако јесмо, зашто нисмо? Можемо ли још увек?
Можемо ли да се позивамо и морамо ли да поштујемо међ. право, с обзиром да је оно иницијално прекршено уплитањем и подршком Запада 'независном Косову'?
Како изаћи из преговора са Западом, који нас ево већ 20 и кусур година убеђује како морамо да прихватимо независност територије коју нам је ОН отео? Лудило коме се не назире крај.

С друге стране - да ли је алтернатива свргавање Вучића и долазак 'опозиције' (чија је већина и допринела овом галиматијасу) на власт?
Које РЕШЕЊЕ су понудили они, осим свргавања председника?
Ако им је опција рат - хоће ли ти исти ићи у рат?
Или им је опција предаја Косова зарад неког (по мени - имагинарног) уласка у ЕУ?

Како ја видим, наша позиција је, да се изразим шаховским термином, ПАТ позиција.
А ја не желим да будем 'пион' који ће да напада сопственог 'краља' (државу) док он не може да мрдне.
Све се надам да постоји неки тајни план, стратегија да не дође до предаје 'партије' и клечања пред противником на 'шаховској табли'. Даље се надам да ће земљотрес са Истока ускоро да је поломи у парампарчад, то би дефинитивно решило наш проблем.
 
Ovde mnogi, čini mi se,namerno, zaboravljaju briselski sporazum i šta je sve država Srbija izgubila njime. Nakon njega je došao i vašingtonski, koji je smešan u odnosu na briselski, ali ipak poražavajući. Takva izdaja se pravda nekim izdajama prethodnika, kao da to nekako abolira sadašnje postupke.
Sramno je kakvi smo postali.Sramno
 
Драги пријатељу, не знам да ли је то баш кршење Устава и издаја. Све у мени вришти да јесте, али с друге стране - ШТА УРАДИТИ? Спутавају нас уговори које је потписала претходна влада што је, дефинитивно била грешка. Грешка ове владе је што је наставила имплементирање истих.
Да ли смо заиста могли да их раскинемо и, ако јесмо, зашто нисмо? Можемо ли још увек?
Можемо ли да се позивамо и морамо ли да поштујемо међ. право, с обзиром да је оно иницијално прекршено уплитањем и подршком Запада 'независном Косову'?
Како изаћи из преговора са Западом, који нас ево већ 20 и кусур година убеђује како морамо да прихватимо независност територије коју нам је ОН отео? Лудило коме се не назире крај.

С друге стране - да ли је алтернатива свргавање Вучића и долазак 'опозиције' (чија је већина и допринела овом галиматијасу) на власт?
Које РЕШЕЊЕ су понудили они, осим свргавања председника?
Ако им је опција рат - хоће ли ти исти ићи у рат?
Или им је опција предаја Косова зарад неког (по мени - имагинарног) уласка у ЕУ?

Како ја видим, наша позиција је, да се изразим шаховским термином, ПАТ позиција.
А ја не желим да будем 'пион' који ће да напада сопственог 'краља' (државу) док он не може да мрдне.
Све се надам да постоји неки тајни план, стратегија да не дође до предаје 'партије' и клечања пред противником на 'шаховској табли'. Даље се надам да ће земљотрес са Истока ускоро да је поломи у парампарчад, то би дефинитивно решило наш проблем.
A do tada si za ili protiv francusko-nemačkog predloga za koji se Vučić pozitivno izrazio
 

Eto vidiš. Raspada se SNS, tvoja struja je protiv sporazuma, a vučić je za

Искрено, заболе ме и за СНС и за било коју другу странку или струју, не припадам никоме.
Нек пропадну сви, али нек не вуку Србију у талог за собом.
 
Искрено, заболе ме и за СНС и за било коју другу странку или струју, не припадам никоме.
Нек пропадну сви, али нек не вуку Србију у талог за собом.
Bojim se da je to nemoguće, jer Vučić i Srbija su isti pojam.

Ko mrzi jedno, mrzi i drugo
 
Ovde mnogi, čini mi se,namerno, zaboravljaju briselski sporazum i šta je sve država Srbija izgubila njime. Nakon njega je došao i vašingtonski, koji je smešan u odnosu na briselski, ali ipak poražavajući. Takva izdaja se pravda nekim izdajama prethodnika, kao da to nekako abolira sadašnje postupke.
Sramno je kakvi smo postali.Sramno

Нема аболирања и правдања, ако је издаја ово - издаја је било и оно.
Чисто да се зна КО је данас најгласнији у повицима:"Издаја!"
 
Poslednja izmena:
Нема аболирања и правдања, ако је издаја ово - издаја је било и оно.
Чисто да се зна КО је данас најгласнији у повицима:"Издаја!"
O boldovanom upravo i govorim.Postoji nekakav kontinuitet u postupcima oko KiM, ali i svega ostalog što se tiče Srbije.Usled toga je glupo da se običan svet posistovećuje sa ovim ili onim političkim liderima i opcijama i da se uvlači u međusobne sukobe. Bilo bi lepo kada bi ovde postojali i objektivni stavovi.. Evo, ja nisam za AV.Ne sviđa mi se njegovo viđenje i vođenje politike, ni na spoljnom,a posebno na unutrašnjem planu.Kao što naslov teme kaže-nisam ni za Đilasa,ili ne znam ni ja koga. Sve ih smatram katastrofalnim i mislim da sam u pravu, jer rezutati njihovih politika su jasno vidljivi i svrstavaju Srbiju na dno političkog i ekonomskog "lanca ishrane" već decenijama.Da li sam zbog toga "rušitelj države,drugosrbijanac itd."?
 

Back
Top