Nisam vise nezan kao pre

elektroda

Zainteresovan član
Poruka
221
Nakon sto sam drugi put udario devojku ostavila me i ne javlja se vise. Jasno mi da je kraj:(
Sto bre meni da se takve stvari desavaju... nesrecan covek svasta dozivi.:cry: A moj drugar svoju devojku svaki dan pegla... umlati je kao gusku a ona ga sve vise voli... a mene moja ostavi zbog samara...:(

Imali sanse za nas?
 
Nakon sto sam drugi put udario devojku ostavila me i ne javlja se vise. Jasno mi da je kraj:(
Sto bre meni da se takve stvari desavaju... nesrecan covek svasta dozivi.:cry: A moj drugar svoju devojku svaki dan pegla... umlati je kao gusku a ona ga sve vise voli... a mene moja ostavi zbog samara...:(

Imali sanse za nas?
...mozza tvoj drugar zna gde treba da udari i pod kojim uglom i kojom silom...
 
Nakon sto sam drugi put udario devojku ostavila me i ne javlja se vise. Jasno mi da je kraj:(
Sto bre meni da se takve stvari desavaju... nesrecan covek svasta dozivi.:cry: A moj drugar svoju devojku svaki dan pegla... umlati je kao gusku a ona ga sve vise voli... a mene moja ostavi zbog samara...:(

Imali sanse za nas?

Nemoj da se ljutis ali KONJU jedan......zensko nemoj NIKADA da bijes.....zane su slabije,neznije.......i treba da te ostavi...i tamara i ja smo raskinuli i svasta mi je rekla pa mi nije palo na pamet da je PEGLAM.....Sto bi to radio?
Promeni se,batinama se nista ne resava!!!:|
 

Back
Top