Quantcast

nisam spavala ni sa kim

хероина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.697
jedno vreme baš tako nisam ni sa kim spavala.. nebitno da li su mlađi, stariji, muškarci, žene.. jednostavno ništa..
ne znam da li je to neka moda, pa sam ja podlegla uticaju.. moguće je da jeste, jer sve više čujem kako ljudi ne spavaju ni sa kim.. ali to nije tema..
tema je nešto ovako: da li mislite da je dobra ideja čekati pravog/pravu čak i za tako jednu nesvetu stvar kao što je sex?

georgejune

Zaslužan član
Poruka
145.882
jedno vreme baš tako nisam ni sa kim spavala.. nebitno da li su mlađi, stariji, muškarci, žene.. jednostavno ništa..
ne znam da li je to neka moda, pa sam ja podlegla uticaju.. moguće je da jeste, jer sve više čujem kako ljudi ne spavaju ni sa kim.. ali to nije tema..
tema je nešto ovako: da li mislite da je dobra ideja čekati pravog/pravu čak i za tako jednu nesvetu stvar kao što je sex?
ma znamo srce:aha:

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
10.022
stvar ličnih preferencija
ja sam za celibat i potpuno dizanje ruku od žena jer su žene zle i pokvarene :(
Изјава на месту.

Пре су извлачиле све духовно из нас, па су им мушкарци писали и рецитовали стихове, посвећивали романе.

Данас нас материјално црпе, мора бит' бенџа или мечка.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
19.086
ja perfi mislim da je takav stav nepravedan prema samom sexu, jer zašto se za brak čeka prava osoba, a za sex ne?
:think:
skoro pa filozofsko pitanje
nekada se čekalo iz svih oblasti da dođe taj neko jedenstven i unikatan, samo naš :heart:
sada je reforma seksualnosti donela nešto novo što tradicionalno vaspitanji ljudi ne mogu da shvate
iako se prave da sve kapiraju:lol:

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.570
Изјава на месту.

Пре су извлачиле све духовно из нас, па су им мушкарци писали и рецитовали стихове, посвећивали романе.

добро бре што си на крај срца па нису све као ја

Зоки

Buduća legenda
Poruka
46.449
da li ti misliš da je to dobra ideja?
mene više brine kad počnu da se preklapaju pa moram da otvorim tefter
ovako dok čekamo da se pojavi pravi
da ti kažem u poverenju
nije dobra ideja :lol:
Xixi, svakave sam nazive za pićku vido, al brate tefter mi je od sada omiljen. :)))))

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
19.086
Изјава на месту.

ne mora može i subaru forester :lol:

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
10.022
ne mora može i subaru forester :lol:
Значе воле жене Јапанце?

Ја им'о Ренова, тек' изашао из фабрике, још се лак није био осушио.

Мислио сам Француска, земља љубави, главни град је Град светлости. Мора да убоде.

Она ми се насмеши и оде у смеру једног Баварија Мотор Вагена.

хероина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.697
:think:
skoro pa filozofsko pitanje
nekada se čekalo iz svih oblasti da dođe taj neko jedenstven i unikatan, samo naš :heart:
sada je reforma seksualnosti donela nešto novo što tradicionalno vaspitanji ljudi ne mogu da shvate
iako se prave da sve kapiraju:lol:
ja uopšte nisam tradicionalno vaspitana.. tačnije, jesam tako vaspitavana, ali bezuspešno.. a ipak mislim da nije u redu kresati se sa nepravim osobama.. šta znam, loš sex mi nikad nije bio bolji od nikakvog sexa..

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.570
Значе воле жене Јапанце?

Ја им'о Ренова, тек' изашао из фабрике, још се лак није био осушио.

Мислио сам Француска, земља љубави, главни град је Град светлости. Мора да убоде.

Она ми се насмеши и оде у смеру једног Баварија Мотор Вагена.
већ смо расправљали о овоме давно на једној теми (албанке и краве итд.)
ја лепо рекла форд ви запели за немце

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
19.086
ja uopšte nisam tradicionalno vaspitana.. tačnije, jesam tako vaspitavana, ali bezuspešno.. a ipak mislim da nije u redu kresati se sa nepravim osobama.. šta znam, loš sex mi nikad nije bio bolji od nikakvog sexa..
sviđa mi se ovo boldovano haha

mislim da nijedna osoba koju pustimo u naše gravitaciono polje nije slučajno tu i nije pogrešna.
ako ne ide sex sa tom osobom možda će nešto drugo funkcionisati, na primer pranje i skupljanje njegovih prljavih čarapa po kući :lol:

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
10.022
већ смо расправљали о овоме давно на једној теми (албанке и краве итд.)
ја лепо рекла форд ви запели за немце
Пази, Форд је удобан, ал' није поуздан.

Када остане негде у квару, остаје ми само једна коњска снага која ће га шлепати до куће :mrgreen:

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.570
Пази, Форд је удобан, ал' није поуздан.

Када остане негде у квару, остаје ми само једна коњска снага која ће га шлепати до куће :mrgreen:
не знам, ја мог возим 15 година таћно
ниједном ме није издао
за разлику од вас, мушкарчића!!!!