Nisam siguran je l normalno

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.585
Prošlo je 5 meseci i par dana od raskida. Ja idalje svaki dan mislim o njoj i želim da se vrati. Imam 18 godina, to mi je prva devojka bili 3 godine zajedno. Raskinula jer se ohladila. Pitao sam je par puta da ponovo budemo, ali nije htela. Prva dva meseca je bilo užasno, plakao sam po ceo dan itd. Sad više ne radim to, možda nekada, ali veoma veoma retko. Ali apsolutno svaki dan idalje pomislim na nju, ne znam šta da radim i da li je to normalno. Sklonio sam sve što me podseća, obrisao je svuda, ali idalje... Ne znam . Molim vas dajte neki savet i recite mi da li je normalno što je i dan danas tako da razmišljam o njoj svaki dan.
 
Имаш тек 18 година и много лепих догађаја је испред тебе. Радуј се сваком новом дану јер са њим долази и нада да ћеш срести нову љубав са којом ћеш доживети још лепше тренутке него са претходном.

А претходна, као и свака наредна нека ти остане у сећању само по лепом,
 
Имаш тек 18 година и много лепих догађаја је испред тебе. Радуј се сваком новом дану јер са њим долази и нада да ћеш срести нову љубав са којом ћеш доживети још лепше тренутке него са претходном.

А претходна, као и свака наредна нека ти остане у сећању само по лепом,
Ух, ваљда си управу, али ја сам интровертан и имам мало мањак самопоуздања шта знам..
 
Prošlo je 5 meseci i par dana od raskida. Ja idalje svaki dan mislim o njoj i želim da se vrati. Imam 18 godina, to mi je prva devojka bili 3 godine zajedno. Raskinula jer se ohladila. Pitao sam je par puta da ponovo budemo, ali nije htela. Prva dva meseca je bilo užasno, plakao sam po ceo dan itd. Sad više ne radim to, možda nekada, ali veoma veoma retko. Ali apsolutno svaki dan idalje pomislim na nju, ne znam šta da radim i da li je to normalno. Sklonio sam sve što me podseća, obrisao je svuda, ali idalje... Ne znam . Molim vas dajte neki savet i recite mi da li je normalno što je i dan danas tako da razmišljam o njoj svaki dan.
Nemoj da brineš,to je normalno s obzirom da ti je to bila prva veza i da ste bili 3god zajedno.Ti prvi raskidi su uvek najteži nekako.Nemoj da očajavaš,treba vrmena da to preboliš jer je to ipak bila duža veza i ne može da bude sve jedno.Samo polako.
Najbolji savet ti je da jednostavno nađeš sebi neke načine da se zabavljaš bez nje jer život ide dalje.Pre ili kasnije ćeš opet bitzi u vezi sa nekom drugom,naravno kad buideš bio sreman za to.I taj sledeći raskid će ti pasti malo lakše i onaj posle toga još lakše...Nikada ne može da ti bude baš sve jedno,ali kako skupkljaš iskustva i sazrevaš tako će padati lakše raskidi.
 
Prošlo je 5 meseci i par dana od raskida. Ja idalje svaki dan mislim o njoj i želim da se vrati. Imam 18 godina, to mi je prva devojka bili 3 godine zajedno. Raskinula jer se ohladila. Pitao sam je par puta da ponovo budemo, ali nije htela. Prva dva meseca je bilo užasno, plakao sam po ceo dan itd. Sad više ne radim to, možda nekada, ali veoma veoma retko. Ali apsolutno svaki dan idalje pomislim na nju, ne znam šta da radim i da li je to normalno. Sklonio sam sve što me podseća, obrisao je svuda, ali idalje... Ne znam . Molim vas dajte neki savet i recite mi da li je normalno što je i dan danas tako da razmišljam o njoj svaki dan.
Cesto se to tako desava.Vrlo cesto.
Odbaci misli o njoj.Misli o bitnim stvarima.Npr o nekoj koja te nikada nece izneveriti i koju ti neces.
Misli o pravoj ljubavi .
 
Prošlo je 5 meseci i par dana od raskida. Ja idalje svaki dan mislim o njoj i želim da se vrati. Imam 18 godina, to mi je prva devojka bili 3 godine zajedno. Raskinula jer se ohladila. Pitao sam je par puta da ponovo budemo, ali nije htela. Prva dva meseca je bilo užasno, plakao sam po ceo dan itd. Sad više ne radim to, možda nekada, ali veoma veoma retko. Ali apsolutno svaki dan idalje pomislim na nju, ne znam šta da radim i da li je to normalno. Sklonio sam sve što me podseća, obrisao je svuda, ali idalje... Ne znam . Molim vas dajte neki savet i recite mi da li je normalno što je i dan danas tako da razmišljam o njoj svaki dan.
Ako si je stvarno voleo i voliš je i dalje nikad neće proći, evo ja i dan danas patim za mojom prvom, drugom i trećom ljubvi...
 

Back
Top