Nisam nikoga ubio, sramota me je da me psihopata naziva idolom! Kristijan Golubović se oglasio za Informer nakon dovođenja u vezu sa ubicom

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
33.268

NISAM NIKOGA UBIO, SRAMOTA ME JE DA ME PSIHOPATA NAZIVA IDOLOM! Kristijan Golubović se oglasio za Informer nakon dovođenja u vezu sa ubicom iz Mladenovca!​

https://informer.rs/dzet-set/estrad...ic-zadruga-uros-blazic-masakr-mladenovcu-idol
695471_44_f.jpg

Uroš B. (21), koji je u okolini Mladenovca ubio osmoro i ranio 14 ljudi, za sebe je govorio da je "mali Kristijan Golubović"! Ubici je bivši učesnik "Zadruge" bio idol, pa je često u svojim objavama na Instagramu označavao Golubovića, pokušavajući da privuče njegovu pažnju.​

Kristijan Golubovic je uspeo da dobije dozvolu za automatsku pusku bez fabrickog broja
télécharger (1).jpg


Uroš B. je to uradio i kad je nedavno ušao u ledeno jezero tokom zime i trljao se snegom po telu.
- Šta je ovo? Mali Kristijan, a?! Mali Kristijan! - govori Uroš na snimku koji je objavio na društvenim mrežama, a koji je snimio njegov prijatelj, bivši učesnik "Zadruge" Nikola Đorđević.
Kristijan kaže za Informer da je šokiran ogromnom tragedijom i dodaje da on nikome nije rekao da puca!
- Ne poznajem tog psihopatu! Zašto se taj ubica poziva na mene?! Nikada nikome nisam rekao da uzme pištolj i ubija ljude. Zašto govori da je "mali Kristijan"? Pa koga sam ja ubio? Kaže da sam mu bio idol... Pa 300.000 klinaca se dnevno slika, snima i priča da sam im idol, ali niko od njih nije rekao: "Uzeću pištolj i ubiti nekoga" - priča Golubović i dodaje da ne želi da bude dovođen ni u kakvu vezu sa ubicom:
- Sramota me je što me psihopata iz Mladenovca naziva idolom. Na osnovu čega sam mu uzor? Zato što se kupam u ledenom jezeru i treniram? Ja u životu nisam poštenog čoveka pokrao, prebio ili povredio. Krao sam samo za sebe. Ne poredite me sa monstrumima jer ja to nisam. Ljudi, pa ja sam na ratištu gledao kako pojedinci ubijaju žene i decu i protivio se tome. Takve psihopate sam rigorozno kažnjavao !
Golubović smatra da Uroša B. nije trebalo hapsiti, već na licu mesta ubiti.

- Kad se desio masakr u Mladenovcu, odmah sam pozvao drugara policajca i rekao mu: "Likvidirajte ga, nemojte uopšte da ga hapsite i ispitujete zašto je to uradio! Ne postoji razlog da se pobiju ljudi!" - završava priču Kristijan.
télécharger.jpg

Kristijan: Deco, manite se kriminala​

Kristijan ima troje dece i tvrdi da ih oduvek usmerava na školu i sport:
- Zašto moja deca ne psuju i ne drogiraju se?! Zašto ne uzmu pušku, idu ulicom i viču: "Tata nam je idol!" Zato što ih učim pravim vrednostima i govorim im da se okrenu sportu i učenju. Svoj deci u Srbiji poručujem: Manite se kriminala!

Nisam ubica​

Ja nikoga nisam ubio! Na osnovu čega sam mu uzor? Zato što se kupam u ledenom jezeru i treniram?!

Kristijan Golubović
hqdefault (1).jpg

KRISTIJAN GOLUBOVIĆ: Nuđeno mi je da ubijem Arkana​


Kristijan Golubovic ''ugledni gradjanin'' koji redovono gostuje na tv sa nacionalnom frekvencijom, a takodje daje i komentare za ''najtiraznije novine'' Informere ...''idol'' mladih u Srbiji....
:eek:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Није Голубовић никога убио, али се одлично уклапа у треп(реп-фолк) субкултуру која слави криминал, проституцију, дрогу, коцкање.Старији могу да га провале, али клинци од 12-13 година се примају на њега.
 
Срамота те је ?
То је најмање што може да ти се деси !

Знаш ли колико си људи сломио,
натурио им своју вољу,
уплашио их ?

Знаш ли да страх рађа насиље ?

Зато се смири, чини добра дела,
и све друго у складу са стидом и кајањем.

И надај се да ћеш проћи испод рафалне паљбе потлачених ...
 
Urošu je tata od tuge i sramote umro. Puklo mu je srce prije 3 dana.

Које срамоте, и које туге?

Лик који је вадио сина од пријава које су мештани подносили јер им је убијао псе, вадио га од пријава за оружје и крађе?

Такви преживари и олоши не умиру од срамоте, ако је уопште тачно то да је умро.
 
Које срамоте, и које туге?

Лик који је вадио сина од пријава које су мештани подносили јер им је убијао псе, вадио га од пријава за оружје и крађе?

Такви преживари и олоши не умиру од срамоте, ако је уопште тачно то да је умро.
Ne znam to.
 
Које срамоте, и које туге?

Лик који је вадио сина од пријава које су мештани подносили јер им је убијао псе, вадио га од пријава за оружје и крађе?

Такви преживари и олоши не умиру од срамоте, ако је уопште тачно то да је умро.
I posle kazu nije kriv Vucic i njegov rezim.Ko je kriv sto je nekoliko stotina hiljada manje stanovnika za vreme od deset godina Vuciceve vladavine?
 
I posle kazu nije kriv Vucic i njegov rezim.Ko je kriv sto je nekoliko stotina hiljada manje stanovnika za vreme od deset godina Vuciceve vladavine?

За све што је у земљи добро или лоше на првом месту је одговорна власт.
 
Golubović je kriminalac a ne Robin Hud.
Tako bi on želeo da ga gleda narod..ali
on je samo robijaš i kriminalac.
Ovo su zapadne i evropske vrijednosti
Kriminalci i mas ubice postaju idoli
Propagira se sve nenormalno i nastrano LGBT i slicno
 
Ovo su zapadne i evropske vrijednosti
Kriminalci i mas ubice postaju idoli
Propagira se sve nenormalno i nastrano LGBT i slicno
Niko drugi nam nije kriv. Ni istok ni zapad.
Krivi smo sami.
Trudimo se da pošto-poto idemo u korak sa zapadom.
To nam se sada obija o glavu.
Moramo da naučimo da za svoje greške plaćamo sami.
 

Back
Top