Quantcast

Nina odgovorila ženi koja je pozvala da kopa krompire

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
133.581
Nina odgovorila ženi koja je pozvala da kopa krompire
Nakon što je pevačica Nina Badrić snimila video u kojem traži od vlade Hrvatske da donese odluke koje bi omogućile radnicima u muzičkoj industriji povratak na posao za vreme pandemije, nisu je podržali mnogi korisnici društvenih mreža.

U komentarima na Fejsbuku pevačici i njenoj kolegenici Lani Jurčević, koja je podržala Ninin apel, savetovali su da pronađu druge poslove, a najviše je odjeknuo komentar jedne gospođe koja je velike zvezde iz ‘lijepe njihove’ pozvala da dođu da vade krompir u okolini Bjelovara za dnevnicu od 40 evra. Nina je reagovala na taj ‘poziv’.

„Naslađivati se nad bilo čijom nevoljom poraz je ljudskosti“, kratko je napisala u objavi, a odmah se javila i kolegenica Pamela Ramljak.
https://www.krstarica.com/vesti/reg...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Gde bre Nina da kopa krompire, jesi li ti bre normalna bjelovarska seljanko? Nina zna da krompiri nisu dobri za liniju, a ona bi da ostane lepa, zgodna i tako dalje.
Sad ozbiljno - i naši pevci kukaju kao i Nina tamo, pa kako da im pomognemo?

Svima_Mili_&_Dragi

Primećen član
Poruka
724
Da ih posaljemo da beru maline?
Сумњам у њихове хигијенске стандарде да би им се смело поверити брање нечег толико осетљивог и стога склоног заражавању нечистим рукама као што су малине.

Јабуку можеш да опереш и содом бикарбоном, за невољу чак и сунђером у коме има течности за судове ако после добро испереш (штавише и мораш, јер и иначе јабуке су највише прскане), али малине су врло осетљиве а можеш да их переш само под слабим млазом воде ако нећеш да их куваш у џем.

Gde bre Nina da kopa krompire, jesi li ti bre normalna bjelovarska seljanko? Nina zna da krompiri nisu dobri za liniju, a ona bi da ostane lepa, zgodna i tako dalje.
Нина идиот.

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.211
možda ti što ih zezaju više vole cecu :D
:bljak:
Tu spodobu bih poslao da okopava kukuruz.Tupom motikom.Za bolje i nije.
nisu samo finansijski, ne mogu da rade svoj posao :neutral:
Od ove pandemije koristi su imali pojedinci,svi ostali su u dubiozi.
Ja imam kolege koji su po 6 meseci na neplacenom odmoru,pa ih niko ne zali.

Soradze

Iskusan
Poruka
6.305
:bljak:
Tu spodobu bih poslao da okopava kukuruz.Tupom motikom.Za bolje i nije.

Od ove pandemije koristi su imali pojedinci,svi ostali su u dubiozi.
Ja imam kolege koji su po 6 meseci na neplacenom odmoru,pa ih niko ne zali.
A i njene mlađe naslednike...
Meni skoro da je milo... msm za "spodobe" i ostalo društvo "lako ćemo"...
Mada će ološ da se snađe... eno, neka nakaza ulazi u "Zadrugu 4" za 400.000.- evra...
Da, dobro ste pročitali...

Soradze

Iskusan
Poruka
6.305
https://www.krstarica.com/vesti/reg...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Sad ozbiljno - i naši pevci kukaju kao i Nina tamo, pa kako da im pomognemo?
Ne ozbiljno, nego - najozbiljnije!
Nećemo da im pomažemo! Neka prodaju toalete, tašne i cipele od po 15.ooo.- ojra, pa da ih vidi Bog!... i neka manje šmrču... oni su svoje već uzeli, zar ne? Ovaj narod ih je odavno preplatio...
Uostalom, odmorili smo se ovih meseci od njih... baš je bilo suuuuuuuuuper!

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
227.440
Сумњам у њихове хигијенске стандарде да би им се смело поверити брање нечег толико осетљивог и стога склоног заражавању нечистим рукама као што су малине.

Јабуку можеш да опереш и содом бикарбоном, за невољу чак и сунђером у коме има течности за судове ако после добро испереш (штавише и мораш, јер и иначе јабуке су највише прскане), али малине су врло осетљиве а можеш да их переш само под слабим млазом воде ако нећеш да их куваш у џем.
Нина идиот.
Zasto je idiot? Posmatrajte to sa njene strane.Ona je pevacica-zabavljacica, to je njen posao gde zaradjuje pare, ako ne peva nema ni para i logicno je da traze od vlade Hrvatske da im se omoguci da pevaju..Nasi sa Estrade trazili su od vlade Srbije da im se pomogne finansijski.
a za ovakve komentare sami su krivi kao sto rece ona zena „Samo joj poručite da ne dođe u onoj dizajnerskoj haljini od 14 hiljada kuna, ( cca 6.000 evra) što se hvalila pre par meseci, jer je bilo kiše ovih dana“,

I nisu pevaci krivi, krivo je drustvo i ljudi koji placaju skupe ulaznice za njihove koncerte, setite se samo proslave nove godine koliko su neki pevaci dobijali po 20.000 30.000 i 40.000 evra za sat vremena pevanja ispod skupstine i to zvanicno a nezvanicno je pitanje koliko u dobili

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
124.603
Zasto je idiot? Posmatrajte to sa njene strane.Ona je pevacica-zabavljacica, to je njen posao gde zaradjuje pare, ako ne peva nema ni para i logicno je da traze od vlade Hrvatske da im se omoguci da pevaju..Nasi sa Estrade trazili su od vlade Srbije da im se pomogne finansijski.
a za ovakve komentare sami su krivi kao sto rece ona zena „Samo joj poručite da ne dođe u onoj dizajnerskoj haljini od 14 hiljada kuna, ( cca 6.000 evra) što se hvalila pre par meseci, jer je bilo kiše ovih dana“,

I nisu pevaci krivi, krivo je drustvo i ljudi koji placaju skupe ulaznice za njihove koncerte, setite se samo proslave nove godine koliko su neki pevaci dobijali po 20.000 30.000 i 40.000 evra za sat vremena pevanja ispod skupstine i to zvanicno a nezvanicno je pitanje koliko u dobili
ne verujem da su karte za te koncerte nešto skupe, skupo je kad se pojavi neka velika zvezda iz inostranstva a i one ne zacepe cenu uvek... jedino ako znate da je nešto baš skupo
a i oni dosta idu po inostranstvu i to je valjda glavno

Svima_Mili_&_Dragi

Primećen član
Poruka
724
a ti muziku ne slušaš baš nikad i nikog
A ti nisi nikad bio na odmoru, leteo avionom, plovio makar trajektom ako ne brodom, ili jeo u restoranu?

Nema odakle da se isplaćuje svima. Ekonomija SAD je smanjena za 28% (po drugim procenama prreko 30%), Španije 18%, Nemačke 13%...

Ja muziku volim, ali znam šta znači namerno, svesno uništavanje ekonomije od strane vladara iz senke, pri čemu je smrtnost u mnogim zemljama za period januar-jun 2020 MANJA nego za period januar-jun 2019.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
227.440
A ti nisi nikad bio na odmoru, leteo avionom, plovio makar trajektom ako ne brodom, ili jeo u restoranu?

Nema odakle da se isplaćuje svima. Ekonomija SAD je smanjena za 28% (po drugim procenama prreko 30%), Španije 18%, Nemačke 13%...

Ja muziku volim, ali znam šta znači namerno, svesno uništavanje ekonomije od strane vladara iz senke, pri čemu je smrtnost u mnogim zemljama za period januar-jun 2020 MANJA nego za period januar-jun 2019.
Hirka nije decko, vec devojcica..:lol:

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
124.603

oštećeni su pevači ako su im otkazani planirani nastupi
a što više voliš pilota nego pevača, pevač je navikao da nastupa i to ne može da nadoknadi baš čak iako ima pare
i glumci donekle ali oni možda više snimaju filmove-serije
dobro volimo i pilote

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.