Quantcast

NIKOLIC: Zastiticu Tadica!

Фјодор

Iskusan
Poruka
5.062
Znaci li to po tebi sta znaju deca sta je predsednik i odgovornost?
Shvati kako hoces.

Говорили сте да нису регуларни и да сте покрадени, млатарали врећама, доказима.. и сад тајац.
Kad si video mene da mlataram vrecama? :)
A sta je ko govorio, to je najmanje bitno.
I nisu samo naprednjaci govorili o kradji.

Ali sta mene briga, ti ako mislis da su pokradeni, idi trazi dokaze.

Lesandar

Buduća legenda
Poruka
27.933
Председник Србије Томислав Николић поручио је да гарантује безбедност бившем шефу државе Борису Тадићу.

"Рекао сам господину Тадићу да ће његова породица бити сигурна као и моја. То дугујем ономе ко ме је два пута победио на изборима", рекао је Николић за данашњи "Прес", коментаришући последње информације безбедносних структура да је угрожена безбедност лидера Демократске странке.
Николић је истакао да је Тадићу обећао заштиту одмах након што је изабран за председника, те да се његов став око питања Тадићеве безбедности није променио.
"Побогу, како да не заштитим Тадића. Другачије није ни могуће", казао је Николић.

(Танјуг)

:klap::klap::klap:
Što je i normalno. Ali bezbednost nije abolicija.

Viden

Primećen član
Poruka
765
Председник Србије Томислав Николић поручио је да гарантује безбедност бившем шефу државе Борису Тадићу.
Нека га заштити макар као што је Коштуница заштитио Милошевића, или барем као што је Тадић заштитио Ђинђића

И успут, ко беше узео 5 милиона евра ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.