Nikolić: SNS će do sledeće slave biti na vlasti

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
"Danas možemo reći da ovu veliku sveticu nismo obrukali i da su njene molitve stigle na pravo mesto", rekao je Nikolić u prostorijama stranke, nakon što je sveštenik osveštao slavski kolač.
Nikolić je dodao da će već na sledećoj stranačkoj slavi, kada SNS bude na vlasti, biti teže podneti izveštaj pred slavskom svećom.
"Od članova SNS tražim da kad nešto čine pomisle da li bi to želeli da se dešava njima i njihovim članovima prodica, jer Sveta Paraskeva oprašta mnogo ali ne sve", kazao je Nikolić.
Podsetio je da je ta stranka prošle godine prvi put obeležila Svetu petku, nekoliko dana nakon osnivanja.
Obeležavajnu slave, upriličenom za novinare, prisustvovali su i članovi rukovodstva SNS-a Aleksandar Vučić i Brana Crnčević.

Hoće se povući iz politike ako ne budu? :mrgreen:
 
Pa ako pogledamo realno grobar sada ima najpopularniju stranku...
A najevidentije je da ldp nece preci cenzus na izborima. dss ce imati tako nesto koliko i sada.
I prevagu ce opet doneti sps. Medjutim verovatno ce g17 da ispadne iz price, tako da su sanse tu negde i za grobara i za DS.

Врло могућ сценарио,једино не бих био сигуран за Г17 они су увек у некој причи.
 
Pa ima sada kao neka prica oko formiranja stranke regiona, Ali evidentno je da je DS mnogo jaci bez g17+. Mada da g17 se uvek ugura u tu pricu iako nema ni 1 posto podrske z:D

Немају ни 1% али зато имају доста новца који им стиже из иностранства,са којим увек могу да купе удео у власти.
 
Razumem ja NIkolica, ali malo previse ne razumem Vucica..
Ja jos nisam svario to sa SNS...
Nekako mi je sve to, posteno receno, previse brzo i previse jako..
Opet sa druge strane, odjednom imaju lovu za sve potrebne stvari, a kako znamo ako je neka novoformirana stranka/partija u razvitku, pa bez sponozra (bar ne onih sa zapada), onda ne moze za godinu dve da dodje na velik nivo..
Ovo sa SNS-om mi mnogo nekako mirise na dobro sponzorisanu vrednost ili unutar same stranke ili u pojedincima..

Sumnjam iskreno da je neka kineska grupacija uzela na sebe da sponzorise neku takvu stranku u Srbiji, a posebno neku koja je deo nekadasnje radikalne stranke..

Ne sumnjam ja u postenje ljudi, svaka njima cast, ali sve je ovo sa SNS-om za moje poimanje stvari, isuvise prebrzo.. a da bi bilo dosta brzo, mora da se ima dosta para za to..
A odakle????
 
Гробар и десетак баба... :hahaha:


[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/UfMijGa1GNs&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/UfMijGa1GNs&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

[/YOUTUBE]
 
Razumem ja NIkolica, ali malo previse ne razumem Vucica..
Ja jos nisam svario to sa SNS...
Nekako mi je sve to, posteno receno, previse brzo i previse jako..
Opet sa druge strane, odjednom imaju lovu za sve potrebne stvari, a kako znamo ako je neka novoformirana stranka/partija u razvitku, pa bez sponozra (bar ne onih sa zapada), onda ne moze za godinu dve da dodje na velik nivo..
Ovo sa SNS-om mi mnogo nekako mirise na dobro sponzorisanu vrednost ili unutar same stranke ili u pojedincima..

Sumnjam iskreno da je neka kineska grupacija uzela na sebe da sponzorise neku takvu stranku u Srbiji, a posebno neku koja je deo nekadasnje radikalne stranke..

Ne sumnjam ja u postenje ljudi, svaka njima cast, ali sve je ovo sa SNS-om za moje poimanje stvari, isuvise prebrzo.. a da bi bilo dosta brzo, mora da se ima dosta para za to..
A odakle????
Pa evidentno je da neko ulaze u tu stranku zato sto zeli da ona "zavlada"
Znaci ne bi niko finasnirao njih da su "uzaludni"
 
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić izjavio je danas povodom stranačke slave da će ta partija do sledeće Svete Petke biti na vlasti.

tomaslava01-x.jpg


"Danas možemo reći da ovu veliku sveticu nismo obrukali i da su njene molitve stigle na pravo mesto", rekao je Nikolić u prostorijama stranke, nakon što je sveštenik osveštao slavski kolač.
Nikolić je dodao da će već na sledećoj stranačkoj slavi, kada SNS bude na vlasti, biti teže podneti izveštaj pred slavskom svećom.
"Od članova SNS tražim da kad nešto čine pomisle da li bi to želeli da se dešava njima i njihovim članovima prodica, jer Sveta Paraskeva oprašta mnogo ali ne sve", kazao je Nikolić.
Podsetio je da je ta stranka prošle godine prvi put obeležila Svetu petku, nekoliko dana nakon osnivanja.
Obeležavajnu slave, upriličenom za novinare, prisustvovali su i članovi rukovodstva SNS-a Aleksandar Vučić i Brana Crnčević.

http://www.blic.rs/politika.php?id=117682

Evo,po stoti put.:hahaha:...kako im više ne dosadi da mantraju o vlasti i parama a dosad su 100x pokazali koliko su gramzivi?

:andjeo::mafijas::pop:
 
"Od članova SNS tražim ....


Ово најбоље и најверније показује праву природу .....

То му дође као оно "визионарово" :

Не питајте шта је Странка урадила за вас,
већ шта сте ви урадили за Странку (читај - МЕНЕ)
 

Back
Top