Nikolic preti Tadicu (kao Djindjicu)

Da, da, nastavio bi dalje, prvi put, drugi put, deseti put. Ali na lavinu smrdljivih lazi koja prosto kulja iz staba Borisa Tadica mora se odgovoriti.
Vi koji moral trazite samo u crkvi imate svoj jasan put koji vam je zacrtao tadicev prethodnik, to smo vec znali. Neko se moralom ponosi, a neko se ponosi manjkom morala. Sta ces, koliko ljudi toliko cudi.
 
Ovde se radi o konkretnim ljudima, tj predsedničkim kandidatima, a uoči izbora u Republici Srbiji.

Nikakvi uopšteni blokovi se ne spominju.

"fakat", vezano za bosance...iskreno, ne interesuju me, a ti nemaš prava da me ućutkuješ.

Devojko, prvo, ja imam pravo da radim šta hoću, a za sve nedozvoljeno što uradim postoje sankcije. Akcija i reakcija. Ni ja tebi ne govorim šta smeš, šta ne smeš.
Drugo, nisam te ućutkivao, više se čudim kako ne možeš da zaobiđeš moje komentare, jer me smatraš uljezom na svim političkim temama.
Treće, konzervatizam i socijal-demokratija nisu patenti Republike Srbije, a ja, kao simpatizer druge opcije, nalazim za shodno da je komentarišem i podržavam svuda. Ti povodom toga, naravno, ništa ne možeš da uradiš.
I poslednje, četvrto, oko Bosanaca. Nije da te baš ne interesujemo. Više si puta ti pomenula Bosance i Dodika, nego ja. Evo, sad si me prozvala jer sam Bosanac... Mene ne tangira, ne možeš mi zabraniti da pišem.

Baš mi je drago da smo raščistili stvari... :D
 
Poenta je da javna ličnost ne sme da daje tako nepromišljene izjave, jer se može protumačiti stvarno na loš način. Ovo je poput onoga kada je rekao da je i Tito pred smrt imao problem s nogom. Da li je to rečnik i postupak predsednika, predsedničkog kandidata?

Јомини, све зависи од угла гледања... :wink: Има један виц на ту тему, али није баш прикладан за ово место... 8-)
 
A sada ozbiljno :

Ko sebi sme da da za pravo da više od pola Srbije naziva nepismenim seljačinama...s kojim kredibilitetom...s kojim poreklom...a i konkretno na koga konkretno misli/e, kada ovako govore..?

Bolje da se ispokrivaju ušima.

Тако је Сандрина. Давати такве изјаве са места председника је скандал!
 
Da, da, nastavio bi dalje, prvi put, drugi put, deseti put. Ali na lavinu smrdljivih lazi koja prosto kulja iz staba Borisa Tadica mora se odgovoriti.
Vi koji moral trazite samo u crkvi imate svoj jasan put koji vam je zacrtao tadicev prethodnik, to smo vec znali. Neko se moralom ponosi, a neko se ponosi manjkom morala. Sta ces, koliko ljudi toliko cudi.

Koju lavinu?

A i radikali su sasuli sve i svašta, npr. ono "Srijem Hrvatskoj" i ona mala kako govori "Tadic nije ništa konkretno spominjao u kampanji". Tih 60 min za Nikolica si bili bas puni isto tako lazi... :roll:
 
Ovo je strasno. Doci u sred Beograda i pretiti smrcu predsednickom kandidatu i aktuelnom predsedniku Srbije bi u svakoj drugoj zemlji bilo sankcionisano automatskim privodjenjem i ozbiljnim informativnim razgovorom, odprilike se ovih dana klupko Nikolicevih lazi odmotava...covek je minut posle proglasenja rezultata dao rec da nista ruzno nece reci protiv svog protivnika a vidi ovo, sve ogavstine najgore vrste iz doba radikalske vladavine sa SPS i JUL-om , gospodo evo njegovog plana u kratkim crtama ako dodje na vlast:

1. Ubijanje politickih neistomisljenika (nagovesteno)
2. Ubijanje predsednika (nagovesteno)
2. Oslobadjanje ubica premijera Djindjica (nagovesteno)
3. Vodjenje drzave u jos jedan rat protiv celog sveta (ovo je uvek bila originalna politika SRS-a samo se sad pod savetima americke PR agencije negde zagubila, ali vise od polovine Srbije ipak nije blesavo)
4. Jacanje Srpske ekonomije izvozom jabuka u Moskvu

Ma za 10+
 
A sta si ti neki megaloman, velikosrbin?? Mozda bi trebali da se nazivamo Jugosloveni jer je i Jugoslavija istorijski pa delom i populacijski bila srpska. Ajde ne budali vise.

Nisam ja 'velikosrbin'. Ja sam Srbin iz Bosne. Nisam rekao da je Bosna samo srpska, ali Srbi imaju svoju istoriju ovde koju loše čuvaju.

Ako nemaš jačih primedbi, bolje nemoj ni da me prozivaš.
 

Back
Top