Nikolić: Na ulici makar, me hapsili

Watchman

Buduća legenda
Poruka
42.875
Pred subotnji miting naprednjaka, i iz vlasti i iz opozicije stižu sve oštrije izjave.

Demokratska stranka optužila je Srpsku naprednu stranku za rušenje pravnog poretka. Naprednjaci odbacuju optužbe i navode da iz DS-a govori panika zbog narodnog nezadovoljstva.

Želja mu je da sruši vlasti, a ne pravni poredak. Lider SNS-a Tomislav Nikolić odbacuje optužbe DS-a da zapaljivim izjavama ugrožava pravni poredak. Stranka koju vodi, kaže, nikada ne bi uradila nešto protiv interesa zemlje.

Optužbu demokrata da krši pravni poredak Tomislav Nikolić tumači kao najavu vlasti da će, kako kaže, biti gruba prema naprednjacima, ali to njega ne plaši. Kako kaže, na mitingu 16. aprila biće na čelu kolone, makar ga vlast uhapsila.

"Biću prvi na čelu kolone koje će šetati ulicama Beograda. Ja sam navikao da me vlast hapsi", kaže Nikolić.

Demokrate navode da stranka koja se zalaže sa evropske standarde mora prvo da poštuje zakone svoje zemlje. Potpredsednica DS-a Jelena Trivan kaže za B92 da su izbori u svakoj zemlji uređeni Ustavom i zakonima i zahtev naprednjaka shvata kao pretnju.

Ona poručuje da su demokrate otvorene za razgovore u svim pitanjima, ali da ne zna u kojoj se zemlji izbori raspisuju pogodbom i putem medija.

Poruku Nikolića da će predvoditi kolonu na mitingu makar bio uhapšen, Jelena Trivan ocenjuje kao demagogiju i patetiku.

Uprkos svemu, naprednjaci, prema rečima Nikolića, očekuju da će do 16. aprila ipak dobiti odgovor na zahtev za raspisivanjem izbora.

Nikolić je uveren da će do subote razgovarati sa Borisom Tadićem. Tadićeva je obaveza da razgovora sa opozicijom makar da kaže da ne pristaje da izbori budu 18. decembra, kaže lider naprednjaka.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=11&nav_id=505471


Svojim aktivnim delovanjem, Toma Šolja i SNS će izgleda uspeti da izbore vanredne parlamentarne izbore 12 dana pre roka za održavanje redovnih.:mrgreen:

Ili kako jedan mufljuz pokušava da otupi oštricu narodnog besa, u cilju produžavanja agonije i omogućavanja daljnjih pljački i uništenja Srbije od strane žutog režima.
 
Ма смешно ....

Таквих шетњи,
пријављених или непријављених
је редовно било након митинга СРС,
и нико никога није хапсио ....

Тома Препоштени почиње да бива и ПАТЕТИЧНИ ...

:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:
 
Ili kako jedan mufljuz pokušava da otupi oštricu narodnog besa, u cilju produžavanja agonije i omogućavanja daljnjih pljački i uništenja Srbije od strane žutog režima.

Upravo tako. Mislim da mu to i jeste cilj i dogovor sa DS-om. A oni ce pristati na izbore mesec dana ranije nego sto bi inace bili
Ljige smrdljive i jedni i drugi
 
Pred subotnji miting naprednjaka, i iz vlasti i iz opozicije stižu sve oštrije izjave.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=11&nav_id=505471


Svojim aktivnim delovanjem, Toma Šolja i SNS će izgleda uspeti da izbore vanredne parlamentarne izbore 12 dana pre roka za održavanje redovnih
.:mrgreen:

Ili kako jedan mufljuz pokušava da otupi oštricu narodnog besa, u cilju produžavanja agonije i omogućavanja daljnjih pljački i uništenja Srbije od strane žutog režima.

:cepanje::cepanje::cepanje:........ геније......:ok:
 
Проблем је у томе што пола Србије наседа на ту и такву причу Томе гробара.
А што се Триванке и ДС-а тиче исте ствари су радили и они до пре 10-так година...

Лицемери су и једни и други. Жао ми је само нас, обичних грађана Србије.
 
TADICA NA ROBIJU

UHAPSITI SVE DEMOKRATE I ZABRANITI MAFIJASKU ORGANIZOVANU KRIMINALNU GRUPU ZVANU DEMOKRATSKA STRANKA

SVIM DEMOKRATAMA ODUZETI SVE I PODELITI GLADNOM NARODU ONO STO SU DS_OVCI OD NJEGA OPLJACKALI :ok: :super:
Увек заборављаш најважније:

Ко ће то да уради?

Кад све конце у земљи држе они, а даље, конци воде до правих газда, од споља...

А при том, свака жвака о некој другој гарнитури, која не би била такође на концима, јесте пука утопија и лепа жеља.
 
Увек заборављаш најважније:

Ко ће то да уради?

Кад све конце у земљи држе они, а даље, конци воде до правих газда, од споља...

А при том, свака жвака о некој другој гарнитури, која не би била такође на концима, јесте пука утопија и лепа жеља.



a sta se to promenilo u zemlji od 5 oktobra osim slobe i jos par njih
nista svi su ostali isti
5 pktobra je trebalo u zatvor 10000 ljudi svoi koji su bili na bilo kakvom polozaju
eeeee ali bi mi danas uzivali
 

Back
Top