Nikola Jokić uz Vučića... i odmah loše partije u NBA i porazi Denvera...

Lupaš gluposti. Pad forme se dešava svakome.
Ne mora čak značiti pad forme, možda se čovjek jednostavno nasekira kada vidi da njegovoj voljenoj državi prijete neke Milice Zmijice, Đilasi, Jeremići, Šolaci, vračevi, šamani i satanisti s Vračara.
Pa i ja se unervozim kada vidim hrpu SDP-njara na okupu, znam točno da vijećaju kako porušiti sve ovo što je HDZ tako mukotrpno i uz teška odricanja izgradio.

Ne mora čak značiti pad forme, možda se čovjek jednostavno nasekira kada vidi da njegovoj voljenoj državi prijete neke Milice Zmijice, Đilasi, Jeremići, Šolaci, vračevi, šamani i satanisti s Vračara.
Pa i ja se unervozim kada vidim hrpu SDP-njara na okupu, znam točno da vijećaju kako porušiti sve ovo što je HDZ tako mukotrpno i uz teška odricanja izgradio.

Realno...kao i Vucicu...
I Jokiću se živo hebe za Srbiju...s obzirom da nije zelio igrati za nju, a neki su bubreg ostavili na tom prvenstvu...

E da...
Sta bi sa Vuckovim studijama za kosarkaskog trenera?
Dokle je dogurao...?:zzzz:

A ti si garant isto pravnik kao i Vucic...pa branis kolegu...

...

A ti si garant isto pravnik kao i Vucic...pa branis kolegu...

...
Tog gospodina ne da bi branio pro bono, već bi platio da ga branim.
Pa to je čast kao da ti se ukaže prilika braniti Gospodina našega Isusa Krista.
Znaš da braniš anđeosko stvorenje kada na vrata pokucaju Sotona i kopita zla.

...

Da je AVtihrist maler dokazuje i ova vest

Pošto je od objave vesti da je "Jokic uz SNS" njemu krenulo sve gore u NBA...
Poceo da belezi negativne rekorde...
Denver gubi sve cesce...i sl.

JOKIĆ UZ VUČIĆA - TO SE NE KUPUJE Legende koje su podržale predsednika imaju više medalja nego Đilas članova! IDOLI SU REKLI SVOJE​

https://www.kurir.rs/vesti/politika...alja-nego-djilas-clanova-idoli-su-rekli-svoje

+ MALER:

Nestvaran negativni rekord Nikole Jokića! Na ovu "istoriju" nas naš MVP nije navikao​

https://www.google.com/amp/s/www.te...kica-na-ovu-istoriju-nas-nas-mvp-nije-navikao

Naravoucenije (pa i za @Jugoslav Čvarak -a...)
Ne navlacite sebi maler na vrat...podrskom bilokom politicaru, a pogotovo AVtihristu...

...
zato ti ne smes otvoreno da kazes da si za vucica,
da te ne potera maler,
dobro, ti cuti

Tog gospodina ne da bi branio pro bono, već bi platio da ga branim.
Pa to je čast kao da ti se ukaže prilika braniti Gospodina našega Isusa Krista.
Znaš da braniš anđeosko stvorenje kada na vrata pokucaju Sotona i kopita zla.

O tome i pricamo:

20231209-135435.jpg

...

Obožavam tvoj humor!
:heart2:

Došao bi na miting da može.

Već vidim @Jugoslav Čvarak -a na suvozačevom mestu, sa hemijskom u ruci...

P.S.
Ako me oci ne varaju na 0:24 jesu to zatamljena stakla koja su zakonom zabranjena?

Takođe nebezbedna vožnja kada kao đuska (za šta je takođe dokazani antitalenat) i ruke mu nisu na volanu...

Takođe on kao institucija države tj (nažalost) Predsednik...ne sme tako da luduje zarad propagandnog spota... mogao se zakucati u taj šleper ili ga ovaj Punto roknuti odpozada...

Mada ja podrzavam njegove adrenalin ture...i predlažem još jedan promo spot npr - Skok iz aviona, kao Vulin s padobranom i djokom na dupetu...tj u paru...
(A padbran moze i da zaboravi...)

...

Već vidim @Jugoslav Čvarak -a na suvozačevom mestu, sa hemijskom u ruci...

P.S.
Ako me oci ne varaju na 0:24 jesu to zatamljena stakla koja su zakonom zabranjena?

Takođe nebezbedna vožnja kada kao đuska (za šta je takođe dokazani antitalenat) i ruke mu nisu na volanu...

Takođe on kao institucija države tj (nažalost) Predsednik...ne sme tako da luduje zarad propagandnog spota... mogao se zakucati u taj šleper ili ga ovaj Punto roknuti odpozada...

Mada ja podrzavam njegove adrenalin ture...i predlažem još jedan promo spot npr - Skok iz aviona, kao Vulin s padobranom i djokom na dupetu...tj u paru...
(A padbran moze i da zaboravi...)

...

nemam pojma ali mi se chini da tje kupiti novo auto ako pobedi :D

nemam pojma ali mi se chini da tje kupiti novo auto ako pobedi :D

Neka kupi onaj leteći što je još na prošlim izborima rekao da će se praviti u Srbiji...

P.S.
A za @Jugoslav Čvarak -a još malo simbolike:

1) Manastir POGANOVO
2) Šta ono beše drugo isto neka pogan? :think:
I sad...
3) Auto ŠKODA = ŠKODI nam...

...

Back