Никола Јокић подржао СНС! На скупштинским изборима 2023!

Ne znam da li je ovo tačno ali da podelim.
jokicsns.jpg

Ne znam da li je ovo tačno ali da podelim.
Pogledajte prilog 1461092
Ma mora da je istina.
Zamislimo boks meč u kojem boksač A, nokautira boksača B.
Boksač B se nakon 5 minuta ležanja podigne i sudac ga proglasi pobijednikom.

:mrgreen:

Postoji to doduše, ali ne u Republici Srbiji, već BiH, a opjevano je u pjesmi "Tigar iz Kladnja".

Jokic mi deluje kao lik koji je provalio svoj talenat za sport kosarku i koji sad iz tog talenta uspeo i nasao nacin da zgrce lovu a izgleda da je alav na pare i lovu i luksuz i kao da ga to samo zanima i da tu istu trosi okolo na raznorazne seljacke nacine samo za sebe i svoju rodbinu i da ga nista zivo van toga ne zanima...

Zao mi je za Nikolu Pejakovica za Jokica mi nije iznenadjenje a ne bi me ni malo iznenadilo i Djokovic da ucini isto ali njega cuvaju za sledece izbore kad bas treba da izvuku keca iz rukava kad bude gusto, on je na cekanju...

Strasno mi je koliko je ovaj covek uneo podele i razdor medju ljudima, upropastio i ogadio kulturnu i muzicku scenu, legende nase mladosti, posrao se u sve sto je vredelo, kupio je parama morlne vrednosti, hiljadu puta ponovljenim lazima u ljudima stvorio svoju istinu i realnost.

GA-XdyPWAAA2aL7.jpeg

Pitam se samo...koji mu je pravi motiv.

Pa ja mislim da nema pravog motiva, to kao ono kada je i Stiven Sigal dobio nase drzavljanstvo i srpski pasos pre nekih 10-ak godina cini mi se (dal je jos mozda i DS bio na vlasti), pa i Adriana Lima (mada njoj ajde razumljivo, ipak joj je muz nas covek i odavde), bese jos neko mislim da je dobio, u principu ta drzavljanstva ili pasosi se dele sakom i kapom tim nekim stranim celebrity licnostima (verovatno ih jos i oni mole da uzmu) kao neki vid propagande i promocije, kao vidite kako smo do jaja zemlja kada i Stiven Sigal hoce da postane Srbin i gradjanim nase zemlje i kao neki misle da ce zbog toga oni promovisati nasu zemlju u svetu, a realno zabole ih bas, nemaju druga posla, to ono namolili nekog da dodje, uvalili mu pasos u ruke, slikali se sa njim, napravili vest i senzaciju od toga koja je trajala par dana i to je to, mislim Stiven Sigal verovatno je taj pasos tamo ostavio u nekoj ostavi ili nekoj fioci i nit zna gde mu je nit ga je koristio ikad i verovatno kroz par dana zaboravio gde je uopste i bio ali bitno da su ovde od toga napravili neku bombasticnu vest.

zasto mislis da je pohlepan,posteno zaradjue svoj novac na koji placa porez? Nema afere,ne mota se sa starletama,ne folira se sa skupim automobilima,privatnim avionima i slicnim glupostima.Lik zivi svoj zivot a to sto je javna licnost pa cetvoronogu masu sve zanima nije njegov problem.Cak i da podrzava Vucica to je njegovo pravo ,kao sto neko drugi moze da da podrsku Vucicevom jaranu Djilasu ili kome vec
Naravno da nije pohlepan, zato reklamira energetska pića, kladionice.
Ne folira se sa kolima, samo ima garažu punu luksuznih automobila.
Ide na koncerte starleta, opija se celo leto a umoran za reprezentaciju.
Svako ima pravo da podrži neku političku stranu, ali samim tim takav izbor ostavlja uvek pečat na ličnost.
Jokić je podržao dno dna, moralni, ljudski mulj na političkoj sceni.
Čovek od čula, uma, ukusa, dobrote to ne može da uradi.

Naravno da nije pohlepan, zato reklamira energetska pića, kladionice.
Ne folira se sa kolima, samo ima garažu punu luksuznih automobila.
Ide na koncerte starleta, opija se celo leto a umoran za reprezentaciju.
Svako ima pravo da podrži neku političku stranu, ali samim tim takav izbor ostavlja uvek pečat na ličnost.
Jokić je podržao dno dna, moralni, ljudski mulj na političkoj sceni.
Čovek od čula, uma, ukusa, dobrote to ne može da uradi.
To je sve njegova privatna stvar, zaradio i platio porez.
Opusta se u drustvu uz alkohol,pa to svi radimo
Podrzao je Vucica? To je njegovo demokratsko pravo
Vas zloba neostvarenih ljudi ce vas pojesti kao baba naprednjacki sendvic

Back