"Нико не сме да вас лаже!"

Poruka
20.103
ВУЛИН НА КОСОВУ: Нико не сме да вас лаже!

"Увек ће вам се говорити истина, ма каква она била, шта може, шта не може и шта смо у стању и шта нисмо у стању да урадимо", рекао директор Владине Канцеларије за Косово и Метохију

Aleksandar-Vulin.jpg

http://www.telegraf.rs/vesti/politika/305151-vulin-na-kosovu-niko-ne-sme-da-vas-laze
***********************************************************************************************

:zcepanje: Ово је чак постало и смешно (нажалост било би смешно да није трагично)

Ко "ископа" из заборава овог Вулина. Па не могу да верујем да је наш народ на Косову и Метохији остављен на милост и немилост баш њему.

Он је директор канцеларије за Косово и Метохију. :roll:Раније сам писала о сличности тог назива "КАНЦЕЛАРИЈА" , случајној или намерној са оним "канцеларијама" које нам предлаже Брисел и еУропа.

Питање Косова и Метохије је за Србију број 1. и ОНАЈ ко је укинуо Миснистарство за Косово и Метохију је највећи манипулатор. Мало је рећи да је издајник,..а тек ОНАЈ ко је предложио да Вулин буде та главна фаца за Косово и Метохију, ( да ли се зна ко је тај).

Заиста, да ли неко зна КО је Вулина предложио да буде директор Канцеларије за Косово и Метохију:?:

.

ajde bre pa on ti je bio u voljenoj partiji voljene žene tvog voljenog prešjednika

Јесте, Вулин је био и члан ЈУЛ-а и члан СПС- али какве везе имам ја са тим?

СПС није моја "циљна" група. Ја сам слободни стрелац, према томе извлачиш погрешне закључке.

Од свих побројаних, (у твојој поруци), Слободан Милошевић једино изазива код мене велико поштовање, нарочито од 2000.године, па на овамо...

.

СПС није моја "циљна" група. Ја сам слободни стрелац, према томе извлачиш погрешне закључке.

Од свих побројаних, (у твојој поруци), Слободан Милошевић једино изазива код мене велико поштовање, нарочито од 2000.године, па на овамо...

.

Требао је да се убије ко човек .... онда би га можда и поштовао!!!!

.

Leba ti obrazlozi,ziva nisam da cujem....

Drugovi,niko nesme da vas tuce....

....

Zvuci mi nesto poznato...

Ko prdnu tako sta pametno???

Па зато сам и поставила тему,....да није тужно, било би смешно.

Све сами ПЛАГИЈАТОРИ.
Хоће ли неко нешто своје да смисли и нешто КОНКРЕТНО да уради за онај наш мучени народ на КиМ:?:

.

Не разумем пљувачину за Вулина кога, бар ја лично, сматрам за најпоштенијег и најупорнијег нашег политичара?
Као проблем је овде "одакле су га ископали"... Па није ово НБА драфт или Барселона, Манчестер Ј. или сл.
Један дан вам сметају исте фаце, следећи дан они које никад или одавно нисте видели.
Да вас подсетим. Вулин је иначе био у ЈУЛ-у из којег је добровољно отишао када је ЈУЛ био на врхунцу моћи и напустио политику. Вратио се после 5. октобра где је био један од ретких који који су се супротстављали Отпорашима и због хулиганизма паљењем Скупштине (демократски чин јел да) када је и добио батине враћа се у СПС. Из СПС-а опет ДОБРОВОЉНО излази 2008. огорчен што је Дачић формирао коалицију са ДС-ом. Значи, 2 пута напушта странке из којих је иако оне улазе у владу... А провео је и десетине ноћи на барикадама.
Вероватно је нашим мизантропима бољи Министар који је био задужен за КиМ, јер је једино битно да је било МИНИСТАРСТВО а не канцеларија. Бедник имена Горан Богдановић који вам толико фали је био пре тога и у шиптарској влади, министарство за КиМ му је послужило да се опари и пресели се са породицом у БГ, а имате и на јутјубу снимак где његове гориле пребијају Србе на Косову.
Алал вам вера

Не разумем пљувачину за Вулина кога, бар ја лично, сматрам за најпоштенијег и најупорнијег нашег политичара?
Као проблем је овде "одакле су га ископали"... Па није ово НБА драфт или Барселона, Манчестер Ј. или сл.
Један дан вам сметају исте фаце, следећи дан они које никад или одавно нисте видели.
Да вас подсетим. Вулин је иначе био у ЈУЛ-у из којег је добровољно отишао када је ЈУЛ био на врхунцу моћи и напустио политику. Вратио се после 5. октобра где је био један од ретких који који су се супротстављали Отпорашима и због хулиганизма паљењем Скупштине (демократски чин јел да) када је и добио батине враћа се у СПС. Из СПС-а опет ДОБРОВОЉНО излази 2008. огорчен што је Дачић формирао коалицију са ДС-ом. Значи, 2 пута напушта странке из којих је иако оне улазе у владу... А провео је и десетине ноћи на барикадама.
Вероватно је нашим мизантропима бољи Министар који је био задужен за КиМ, јер је једино битно да је било МИНИСТАРСТВО а не канцеларија. Бедник имена Горан Богдановић који вам толико фали је био пре тога и у шиптарској влади, министарство за КиМ му је послужило да се опари и пресели се са породицом у БГ, а имате и на јутјубу снимак где његове гориле пребијају Србе на Косову.
Алал вам вера

Daj onda Maršićanina i Labusa, ni njih davno nismo videli.
Znači, prošla ga je ta "ogorčenost"? Msm, sad je deo vladajuće koalicije koju sa premijerske pozicije predvodi lider SPS-a. Ili je shvatio da od ideala nema 'leba . . .

Daj onda Maršićanina i Labusa, ni njih davno nismo videli.
Znači, prošla ga je ta "ogorčenost"? Msm, sad je deo vladajuće koalicije koju sa premijerske pozicije predvodi lider SPS-a. Ili je shvatio da od ideala nema 'leba . . .

Нико није рекао да му је идеал да не буде у власти или да му је идеал да са Гљивицом не прави никакве политичке контакте (а до тога је дошло из одређене нужде зване: или СПС или ДС). Верујем да су којим случајем Тома и Вучић склопили коалицију са ДС да би и тад изашао из странке.
А за ову двојицу што си споменуо :lol: хвала за подсећање али није сврха сама по себи довести некога кога није дуго било, нити мени смета да су поставили и неког дуго актуелног, него сам рекао да да су ми нејасни људи којима сметају стара лица, а кад дође неко кога не беше дуго е онда и то смета.

Алал вам вера

Добро, то су твоји аргументи "ЗА" Вулина, а

ово су моји "против" Вулина:

Иако је Вулин имао овакве изјаве,

SPS ima nesreću da su se nakon 18 godina postojanja u njemu skupili nikad manji ljudi, nikad udaljeniji od partijskih ideja. Za njih je socijalna pravda podela plena. To su ljudi koji smatraju da je potpuno opravdano lagati. Kada lažni analitičari kažu ‘vešt političar’, to znači ‘lažov’ – ističe Vulin.
Prema njegovim rečima, laganje nije krivično delo, osim na sudu, ‘a u srpskoj politici je dozvoljeno lagati birače, kršiti program stranke, pa je moguće da SPS, LDP i DS budu vlast’. Upitan za mišljenje da li će se SPS odlučiti na nove izbore u Beogradu ili će ući u koaliciju sa DS podržanu ‘čedistima’, kazao je da samo treba slušati ‘dačićevce’ šta pričaju.
- Uvek slušajte šta govore, a očekujte suprotno. Šta god da kažu, biće obrnuto – kaže bivši član SPS.“

Kurir, 17. 7. 2008. godine

„Da li smatrate da je vaš bivši stranački šef u SPS Ivica Dačić ‘najpoželjnija postizborna udavača’, kako tvrde analitičari?
- Postoji u srpskom jeziku izraz za žene, koji se može primeniti i na muškarce, koji mogu sve sa svima, ali verujem da izbori ne bi smeli da budu stvar matematike, niti da je u politici sve dozvoljeno.“

Danas, 2. 5. 2012. godine

„Dačić želi da ostane na funkciji, jer je to jedini način da se ne desi ono što je ministarka pravde Snežana Malović najavljivala, odnosno da se ne ispitaju uloge funkcionera SPS u upravljanju i prezaduženju javnih preduzeća, poput Galenike. To je i jedini način da ne saznamo ko je postavio Radosava Savatijevića Keneta za člana UO EPS, te kakva je uloga Mrkonjića i njegovih sekretara u izdavanju dozvola za kamionski transport. Dačićev ostanak na funkciji podrazumeva i da nećemo saznati kako su se obogatili Slavica Đukić Dejanović i predstavnici stranaka koje su učestvovale u ovoj vladi, zašto su heroin i kokain kod nas najjeftiniji u Evropi i odakle oni dolaze, dok će on i dalje moći da govori o patriotizmu, a da, pritom, tokom izborne ćutnje hapsi albanske teroriste, koje nije uhapsio u prethodne četiri godine.“

Danas, 11. 5. 2012 godine

http://istinomer.rs/izjava/dacic-na-funkciji-krivci-na-slobodi/

ипак он је као део колиције „Покренимо Србију“ ушао у коалицију са СПС, а председник Владе Србије изабран гласовима те коалиције је Ивица Дачић.

Недоследност Александра Вулина.

Што значи да и Вулин лаже, обмањује....

Back