Niko kao ja :)

Koga vise volim?

  • Sebe

  • Ljubav svoju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
istrazivach:
samo ako imash dovoljno ljubavi za sebe mozesh imati i za druge...ipak postoje situacije kada se moze ili treba reagovati ili poneti nesebichno i zrtvovati se zarad onoga koga volimo...


Nema tu nikakve zrtve. Cinis voljenoj osobi sve dok ne pocne preterivati a onda je steras u ****.
 
Dugo sam mislila da vise volim druge, nego sebe. Ali, kad sam se nasla u situaciji gde mi smrt kazala "ajde ti mala pa, pa", e onda sam shvatila da najvise volim sebe. I to je normalno. Mozda od te ljubavi bude veca jedino ona prema detetu, ali to ti je opet ljubav prema delu sebe, produzetku, daklen, opet malo sebicna....
 
JA SAM LJUBAV !!! To je Moj Imperativ.

Surovo ali istinito. Ipak je ljubav neodvojivi deo coveka, i ne moze se upotrebiti termin "voleti samog sebe".
Samo je poneta u kom pravcu je upucena ta ista ljubav. Ako se okrece prema sebi, onda je to nedostatak iste u samoj licnosti, sto bih ja nazvao nizak emotivni IQ.
 
Naravno da volim sebe i tu ljubav koju osecam, ali toliko volim njega i osobine koje on ima , da ponekad zelim da sam vise kao on, ili cak da sam stvarno on. Nemogu da odgovorim na anketu. Bas dobro pitanje.
 

Back
Top