Niko kao ja :)

Koga vise volim?

  • Sebe

  • Ljubav svoju


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Bob75:
GAlebe, molim te odgovori kratko i jasno. Da li si, rekavsi "ljubav svoju", mislio na apstraktnu pojavu ili osobu ? Ja sam mislio na pojavu.

***U pravu si kad kazes da se moze dvosmisleno protumaciti, ali bi se reklo da je "GalebDzonatan" ipak mislio na osobu koju volite... lol mada, kad bolje razmislim, ne mogu da tvrdim sta je tad njemu bilo u glavi... S obzirom da opcija broj 3 ne postoji, mislim da je (mozda nazalost) moja ljubav prema osobi koju volim mnogo jaca nego sto sebe volim... He,he, ne kazem da ne volim sebe, ali ne toliko... Ko zna zasto je to dobro. Kiss
 
odakle sad ta konstatacija "ako ne volis sebe ne mozes voleti ni druge"
nema nikakve veze sa do sada napisanim jer niko nije ni rekao da ne voli sebe
ali eto vazno je napisati da neko laze

temu inace, dozivljavam kao pitanje "da li bi ste dali zivot za svoju ljubav?"

nastavite dalje, ja nemam svoju ljubav...bar ne otelovljenu u nekom muskarcu...
 
Mnogima je potrebno da imaju neko moralno opravdanje za svoje postupke i razmisljanja. Onda su kao manje zli u svojim ocima.
Ljubav naravno da podrazumeva dati sve za tu osobu i da ti je ta osoba ispred bilo koje druge pa i samog sebe.
A ko ovde stvarno i iskreno voli? Ja trenutno ne.
 
S_K_V_O:
odakle sad ta konstatacija "ako ne volis sebe ne mozes voleti ni druge"
nema nikakve veze sa do sada napisanim jer niko nije ni rekao da ne voli sebe
ali eto vazno je napisati da neko laze

temu inace, dozivljavam kao pitanje "da li bi ste dali zivot za svoju ljubav?"

nastavite dalje, ja nemam svoju ljubav...bar ne otelovljenu u nekom muskarcu...

puno puta sam čula da netko kaže da se ne voli ;) što se moje mišljenje mora strogo povezati sa vec napisanim ispred mene?ili smijem pisati općenito o stvarima oko sebe a vezano je uz temu?daj me prosvijetli ! ;) daj bjež :smile:

da li bi dala život za svoju ljubav? a kaj ću onda s njom? uzgajati cvijeće za nju na svom humku :mrgreen: ne dam život nizašto ... :mrgreen:
 

Back
Top