Nikita

pre bih bio u sukobu s Fantastic Four, a posebno bih atakovao na
Jessica-Alba-Pictures7191648.jpg
Džesiku Albu
 
bilo bi sjajno kad bi zamolili ove iz uprave da ubace neki dinar u igru i naprave miss mokre majice ,ili najbolja guza foruma...pa nek se isprse sa nagradom ,uveren sam da bi Supi pokupila stotine ejakulacija :)
 
je l biste bili sa Nikitom? je l biste se plasili da vas ne pojede?


takvih Private ima kolko hoces :D
a ovo mi mirise sve na fazon one nase kalasture JK
a da, imali smo i modelsice
brutalna tela, lepa lica
one zevaju
drugi pevaju
jeftini, kicerica spotovi
ali sve je dobro kad se dobro svrsi

dobre ribetine, ali mislim da su promasile profesiju :)
 
takvih Private ima kolko hoces :D
a ovo mi mirise sve na fazon one nase kalasture JK
a da, imali smo i modelsice
brutalna tela, lepa lica
one zevaju
drugi pevaju
jeftini, kicerica spotovi
ali sve je dobro kad se dobro svrsi

dobre ribetine, ali mislim da su promasile profesiju :)
Ma bitno je da se ovakve pornitjarke progfesionalno ebu, ono... da rade sve :D

@Tema: Ma idi, ebo bih je... makar i cela 2 minuta :lol:
 
ma ajte ljudi, sta ima veze sto im kic probija plafon, bar je postmoderni kic, to je opravdano, pogledajte trpezu, sve sama vlakna i proteini
a i nesto novo sa sovjetskog fronta, zar vam vise nije muka od anglosaksonaca i njihovih derivata
meni je
 

Back
Top