Nikada kasno: 71-godišnja žena ulazi u istoriju kao najstarija takmičarka koja se takmiči za Miss Teksasa SAD

Sensei

Master
Moderator
Poruka
72.852
Jedna 71-godišnja žena ušla je u istoriju kao najstarija takmičarka koja se takmičila na izboru za mis Teksasa SAD.

Iako nije ponela krunu, Marisa Teijo pridružila se ostalim takmičarima koji su se takmičili na takmičenju u Hjustonu.

Aariana Ver, prošlogodišnja pobednica Mis Dalasa, proglašena je za Mis Teksasa SAD. Ona će predstavljati Teksas na takmičenju za Mis SAD.

1720483345370.png

mislim da ove današnje babe treba da se smire i eventualno heklaju nešto…..
mogu da budu navežbane i zdrave i da žive ekstravagantno za svoj groš ali zašto smaraju učešćem na internacionalnim takmičenjima za lepotu u konkurenciji sa dvadesetogodišnjakinjama….to nema logike
bizarno je kao neko takmičenje za perverzniju publiku….

:think:
ako pobedi razgoropadiće se sve babe ovog sveta i onda smo nadrljali neće imati ko da čuva unuke

Jedna 71-godišnja žena ušla je u istoriju kao najstarija takmičarka koja se takmičila na izboru za mis Teksasa SAD.

Iako nije ponela krunu, Marisa Teijo pridružila se ostalim takmičarima koji su se takmičili na takmičenju u Hjustonu.

Aariana Ver, prošlogodišnja pobednica Mis Dalasa, proglašena je za Mis Teksasa SAD. Ona će predstavljati Teksas na takmičenju za Mis SAD.

Pogledajte prilog 1576902
kad bi joj špatulom skinuli sav puder sa lica da vidiš mojti šta bi zateko ispod.

mislim da ove današnje babe treba da se smire i eventualno heklaju nešto…..
mogu da budu navežbane i zdrave i da žive ekstravagantno za svoj groš ali zašto smaraju učešćem na internacionalnim takmičenjima za lepotu u konkurenciji sa dvadesetogodišnjakinjama….to nema logike
bizarno je kao neko takmičenje za perverzniju publiku….

:think:
ako pobedi razgoropadiće se sve babe ovog sveta i onda smo nadrljali neće imati ko da čuva unuke
Naravno da ne treba da ide na takmičenje i samo loži druge babe da to rade

Tacno u proseku , ali ovaj bakutaner je neutralno stao , znaci mogla je da pokaze atrofirane misice ruku i nogu , ali nije...nema ih....mogla je da kleca ali ne kleca....dakle u neutralnom je vise nego kompetitivna u odnosu na klinkice....

Klinkice kad ih pipnes, ako je to vrhunski kriterijum, polovina je neupotrebljiva, tj vezivno tkivo kao da ne postoji , nije jedra...a one preko 27 su takodje bez jedrine uglavnom...

Cesto su tu celuliti , cesto strije, jos se nekad pitam odakle joj strije na zadnjem delu butina....to je bas tesko postici....

Pogledajte prilog 1576902

lepa je

Vidiš da je mlada (i neiskusna) i u duši :)
Nemam pojma. Nisam ni čitala, gledala.. samo sam naslov pročitala..

Ako je nekome sa 71 godinu ambicija da se takmiči za mis, nemam
šta dalje da razmišljam o toj osobi. Ranije su to bile starice mudrice
kod kojih se po savet dolazilo. Vidale, savetovale, životno iskustvo
mladima prenosile..

Nemam pojma. Nisam ni čitala, gledala.. samo sam naslov pročitala..

Ako je nekome sa 71 godinu ambicija da se takmiči za mis, nemam
šta dalje da razmišljam o toj osobi. Ranije su to bile starice mudrice
kod kojih se po savet dolazilo. Vidale, savetovale, životno iskustvo
mladima prenosile..

Ja ne vidim problem sto se kandiduje 🤷🏻‍♀️
lepo je vidjeti da lepo izgleda , na kraju krajeva i to dokaz za zdrav duh i zdravo telo

Zanimljivo je da smatraš da ova žena nije mudrica i da nema saveta jer po tvome nema životno iskustvo

Back