Никад више српских туриста у Хрватској: Број гостију из Србије порастао је за 60 одсто

Crnogorci treba da budu sretni, uspeli su da oteraju goste

Paradajz turisti otisli iz CG, sad mogu da ne rade nista, i ne moraju da se zale vise

Stafetu preuzima Hrvatska. I prodaju salame i paradajza.

Posle nek neko prica da hvalospevi brata Tixoglua kako su hrvatske salame u Ideji najbolje nisu dale rezultata
 
Crnogorci treba da budu sretni, uspeli su da oteraju goste

Paradajz turisti otisli iz CG, sad mogu da ne rade nista, i ne moraju da se zale vise

Stafetu preuzima Hrvatska. I prodaju salame i paradajza.

Posle nek neko prica da hvalospevi brata Tixoglua kako su hrvatske salame u Ideji najbolje nisu dale rezultata
Ma idu ljudi i u CG, nema to nikakve veze, mada im je ova sezona podbacila.

Ali generalno, otkad su priznali KiM, i treba da bude manje srpskih turista.

Opet, i cena utice a Grcka je skupa ove godine, tako da...ko gde moze i zeli, ako zeli.
 
Рече католички Србин који живи у држави Фрустрацији и који целу историју подмазује точкове на еуропским кочијама јер пати да га прихвате као ubermensch-а.
Kaže pravoslavni Hrvat koji živi u Kompleksiji koja je 400 godina davala konjušare Osmanlijama i u kojoj nacionalšovinisti nikako ne mogu prihvatiti realnost da su maleni i kao narod i kao država.
 
Kaže pravoslavni Hrvat koji živi u Kompleksiji koja je 400 godina davala konjušare Osmanlijama i u kojoj nacionalšovinisti nikako ne mogu prihvatiti realnost da su maleni i kao narod i kao država.
da li je neki hrvatski vladar, govorio hrvatskim jezikom...bar nesto kao ,,Dudek i Regica"
 
Ovi Hervatah i Vučić su isti.

Umesto da su sretni što u Srbistanu skače standard, pa se može na odmore kao nikad u novijoj istoriji, oni zajedno pizhde.

Hrvati što Srbi imaju para, mada im nije krivo da srpske pare uzimaju, a Vučić što Srbi imaju para, ali ih ne daju njemu...

Šizofrenija.
 
Reci to mojoj poznanici iz Beograda čijeg je djedu srpska vlast prisilila na promjenu cincarskog imena i prezimena i prisilila ga da se izjašnjava kao Srbin. I on i njegovi potomci. :bye:
Reci to mojoj poznanici iz Zagreba čijeg je djedu hrvatska vlast prisilila na promjenu cincarskog imena i prezimena i prisilila ga da se izjašnjava kao Hrvat. I on i njegovi potomci.
 
Kaže pravoslavni Hrvat koji živi u Kompleksiji koja je 400 godina davala konjušare Osmanlijama i u kojoj nacionalšovinisti nikako ne mogu prihvatiti realnost da su maleni i kao narod i kao država.

Reče nešto što normalni ljudi ne znaju ni kako da nazovu, ali neki od tih normalnih (Mađari) znaju kako da angažuju na čišćenju štala, s obzirom na to da su konji kao plemenite životinje bile van ingerencija neplemenitih životinja poput Hrvata :kafa:
 
Kaže pravoslavni Hrvat koji živi u Kompleksiji koja je 400 godina davala konjušare Osmanlijama i u kojoj nacionalšovinisti nikako ne mogu prihvatiti realnost da su maleni i kao narod i kao država.
Kaže katolički Vlah koji živi u Kompleksiji koja je 1000 godina davala konjušare Osmanlijama i Mađarima i u kojoj nacionalšovinisti nikako ne mogu prihvatiti realnost da su maleni i kao narod i kao država.
 
Reci to mojoj poznanici iz Zagreba čijeg je djedu hrvatska vlast prisilila na promjenu cincarskog imena i prezimena i prisilila ga da se izjašnjava kao Hrvat. I on i njegovi potomci.
Sinko, ti pišeš pisdarije, ja ono što sam osobno čuo od nje u Beogradu. ;)
 
Твоје ликовање над бројем Срба које сте побили највише говори о твом злочиначком карактеру.
Nije to likova je nad žrtvama, nego zgražanje na tvoje sprdanje sa žrtvama.
 
Kaže katolički Vlah koji živi u Kompleksiji koja je 1000 godina davala konjušare Osmanlijama i Mađarima i u kojoj nacionalšovinisti nikako ne mogu prihvatiti realnost da su maleni i kao narod i kao država.
Djetešce, jesi li mi ok? Treba li ti promijenit pelene?
 
Nikad manje Hrvata u evropskoj Hrvatskoj


evropski!
da dodam: Otisli su uglavnom mladi radno sposobni ljudi. A ovi starci sto su ostali sigurno nece radjati decu. Znaci broj umrlih ce naglo da porsate. Hrvatska sada ima oko 3,5 miliona stanovnika. Za 15 godina ispod 3.

Znaci uskoro jedan Beograd = cela Hrvatska.
 
da dodam: Otisli su uglavnom mladi radno sposobni ljudi. A ovi starci sto su ostali sigurno nece radjati decu. Znaci broj umrlih ce naglo da porsate. Hrvatska sada ima oko 3,5 miliona stanovnika. Za 15 godina ispod 3.

Znaci uskoro jedan Beograd = cela Hrvatska.

Srbija peta zemlja na svetu po brzini kojom ostaje bez stanovništva​


Ljudi_gradjani_pixabay.jpg


https://www.021.rs/story/Info/Srbij...-po-brzini-kojom-ostaje-bez-stanovnistva.html


Hmmmmm!!???:think:
 
daj neke, malo blize nama...nemoj one iz doba faraona Tutmesa i Ramzesa
A tu nemaš internet da ukucaš "hrvatski vladari" u tražilicu? Aj evo ti, kad si toliko nesposoban. Pomoći ću ti.

Borna, Vladislav, Mislav, Trpimir, Domagoj, Zdeslav, Branimir, Muncimir, Tomislav, Trpimir II., Krešimir I., Miroslav, Mihovil Krešimir II., Stjepan I. Držislav, Svetoslav Suronja, Krešimir III., Gojslav, Stjepan II., Petar Krešimir IV., Dmitar Zvonimir, Stjepan III., Petar Snačić.

Ups! Ipak ih je više od 20. Moja greška. :D

Nakon 1102. godine, Hrvatska je izgubila samostalnost i hrvatsku krunu i naslov preuzimaju strane dinastije.

Današnji potencijalni pretendenti na hrvatsku kraljevsku krunu su Karl Habsburg-Lothringen i Aimone Zvonimir di Savoia Aosta. Ukoliko se ne varam, nijedan od njih dvojice ne zna hrvatski.
 
Poslednja izmena:
Hrvatska obala posebno sa ostrvima je sigurno medju najlepsima u Evropi medjutim makar za moj ukusan more je hladno, recimo u CG je obrnuto. Toplije more i kudikamo manje lepa obala sa losim saobracajnim i usluznim kapacitetima. Tako da sve ima pluseve i minuse i najbolje letovati u sasvim trecoj zemlji (ne u Grckoj ili makar ne u Paraliji) da se covek odmori od balkanske price.
 
Poslednja izmena:
Hrvatska obala posebno sa ostrvima je sigurno medju najlepsima u Evropi medjutim makar za moj ukusan more je hladno, recimo u CG je obrnuto. Toplije more i kudikamo manje lepa obala sa losim saobracajnim i usluznim kapacitetima. Tako da sve ima pluseve i minuse i najbolje letovati u sasvim trecoj zemlji (ne u Grckoj ili makar ne u Paraliji) da se covek odmori od balkanske price.
Ljeti je toplina mora kao i drugdje na Mediteranu. Za vikend bili na Krku i plivali u moru iako još nisu ljetni uvjeti, temperatura mora oko 20 stupnjeva.
 
Moguce da drugima to nije slucaj, napisah da je to moj utisak. Od okoline Dubovnika po mojoj proceni kako se ide severnije je hladnije sto deluje i logicno kad se gleda karta i delovanje struja. Sto se tice svega ostalog retko ko sa Jadrana moze prici Hrvatskoj, imaju Crnogorci Bokokotorski zaliv da im nadomesti manjak ostva, ali nije to ista ravan. Do Jonskog mora i Krfa hrvatska obala nema pandana, a rekao bih mozda sve do Lefkade, Kefalonije i Zakintosa.
 
Moguce da drugima to nije slucaj, napisah da je to moj utisak. Od Dubovnika po mojoj proceni kako se ide severnije je hladnije sto deluje i logicno kad se gleda karta i delovanje struja. Sto se tice svega ostalog retko ko sa Jadrana moze prici Hrvatskoj, imaju Crnogorci Bokokotorski zaliv da im nadomesti manjak ostva, ali nije to ista ravan. Do Jonskog mora i Krfa hrvatska obala nema pandana, a rekao bih mozda sve do Kefalonije i Zakintosa.
Не може се поредити у том смислу јер је обала у Црној Гори знатно краћа од обале у Хрватској. Бококоторски залив је највећи залив на Јадрану с раскошном природом и крајоликом и значајним архитектонским и културним наслеђем, а Котор је под заштитом УНЕСКО-а (иначе му је најсличнији Дубровник). Што се тиче обале, и плажа попут Краљичине, Милочера, Св. Стефана или Велике плаже која је једна од највећих пешчаних плажа у Европи, то показује разноликост, али и лепоту приморја. Остало је ствар укуса. Иначе, цела јадранска обала је лепа.
 

Back
Top