Quantcast

Nikad rasvetljena politička pozadina ubistva Zorana Djindjica

Hix

Domaćin
Poruka
3.607
Određena lica su osuđena za ubistvo premijera i ja to neću da komentarišem. Ali je jasno da Zoran Đinđić nije ubijen slučajno. Zoran Đinđić je izgovorio jednu čuvenu rečenicu: “Ako nam otmete Kosovo, Republika Srpska će da se pripoji Srbiji.”
kojesta.

Djindjic je rekao da je Badinterova komisija odredila da se YU raspane po republickim granicama i da je to nacelo postovano osim u slucaju Srbije. Prema tome kao sto Srbima u hrvatskoj nije dozvoljeno da se otcepe tako to ne moze biti dato ni Albancima u Srbiji.

Ko pragmatik, znao je da od toga nema nista i onda je insistirao da se resi pitanje Kosova sto pre, a ne da se sad teglimo 100 godina. Na pitanje novinara da li je moguce i negativno resenje po nas, Djindjic je odgovorio:

pa znate sta, sve je moguce.

uostalom poslusajte:

krinka5

Veoma poznat
Poruka
14.209
Određena lica su osuđena za ubistvo premijera i ja to neću da komentarišem. Ali je jasno da Zoran Đinđić nije ubijen slučajno. Zoran Đinđić je izgovorio jednu čuvenu rečenicu: “Ako nam otmete Kosovo, Republika Srpska će da se pripoji Srbiji.”
Što je uznemirilo duhove na zapadu i od bivšeg saveznika suradnika napravilo metu.

Droid

Buduća legenda
Poruka
36.582
Autorska tema
Blizi se 17 godisnjica ubistva predsednika srpske vlade Zorana Djindjica.Do sad ni jedan zvanican organ ukljucujuci i sud nije saopstio javnosti da li je iza ubistva Zorana Djindijca stajala neka politicka licnost,organizacija,drzava i sl. ili to ubistvo nema veze sa politikom.Istina,takva obaveza drzavnih organa i ne postoji ali kad se uzme u obzir da su tadasnji držaavni funkcioneri kao sto su potpredsednici vlade kao na primer Cedomir Jovanovic,Zarko Korac,Zoran Zivkovic,Vladimir Beba Popović zatim brojni narodni poslanici,politicke stranke eskplicitno ili posredno za "narucivanje" ubistva optuzivali svoje politicke protivnike -Vojislava Kostunicu,Vojislava Seselja,ostatke režima Slobodana Miloševića,"antihaški lobi" i dr. jasno je da su gradjani ostali uskraceni za odgovor na pitanje da li ubistvo predsednika vlade ima ili nema pozadinu i ako ima koja polticka licnost ili organizacija stoji iza tog ubistva.To jeste nesto sto je obaveza drzave.
Proslo je 17 godina od tog ubistva i bilo je sasvim dovoljno vremena da javnost dobije odgovor na to pitanje.
Mozda je i nema. Skupile se kukavice pickice i ubili coveka jer im se gace tresle da idu u Hag.

Hix

Domaćin
Poruka
3.607
Đinđića je zapad ubio pa je počinioc zato NN osoba.
Nesumnjivo je Djindjica ubio Jovanovic i ekipa. To je tako jasno da nikakve sumnje ne moze biti jer Zvekanovic se posle ubistva bas hvalio i dicio kako je ubio "izdajnika". Na sudjenju se cerio Djindjicevoj porodici u lice. Osim toga, on i njegova banda odveli su na frusku goru islednike i pokazali gde su zakopali Stambolica.

E, kad je posle skontao da i nije bas takav heroj kao ni da ni kostunicina ni Vuciceva vlada ne nameravaju da ga puste (za sad) i kad skontava da je vec odlezao 17 i da ga ceka jos 23 godinice sad je poceo da izvoljeva. ne nisam ja.

Ha ha u paklu, na mukama, i sam Satana se kaje !

NeshCMT

Elita
Poruka
18.653
Nesumnjivo je Djindjica ubio Jovanovic i ekipa. To je tako jasno da nikakve sumnje ne moze biti jer Zvekanovic se posle ubistva bas hvalio i dicio kako je ubio "izdajnika". Na sudjenju se cerio Djindjicevoj porodici u lice. Osim toga, on i njegova banda odveli su na frusku goru islednike i pokazali gde su zakopali Stambolica.

E, kad je posle skontao da i nije bas takav heroj kao ni da ni kostunicina ni Vuciceva vlada ne nameravaju da ga puste (za sad) i kad skontava da je vec odlezao 17 i da ga ceka jos 3 sad je poceo da izvoljeva. ne nisam ja.

Ha ha u paklu, na mukama, i sam Satana se kaje !
A ti si bio na suđenju ili si čitao novine.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
30.711
Ajmo ponovo:

1) Amerikanci ga ubili, ne znam zašto su mu onda dalj onolike pare u Budimpešti ?

2) Nemci ga ubili. Ne znam da ki bi smeli Nemci da ubiju Američkog civeka ? Možda je zato Srder morao sa beži za Rusiju ?
Jednako tako se tako postavlja pitanje motiva i kod tvrdnje da je Đinđić ubijen po nalogu fantomskog Antihaškog lobija,Vojislava Koštunice,ostataka Miloševićevog režima,Rista Radovića,Radovana Karadžića,Ratka Mladića pa i Vojislava Šešelja o čijem učešću u atentantu je i vođena nekakava istraga a i koji jeste imao kontakte sa surčincima ali kako izgleda mnogo manje prisne nego što su ih imali Đinđićevi najbliži saradnici.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.