Quantcast

Nikad rasvetljena politička pozadina ubistva Zorana Djindjica

Gruban

Buduća legenda
Poruka
30.712
Naseljevano Bosancima ne boj se...

Da ga ubio FSB bilo bi na CNN-u a pošto ga roknula CIA objavljuje se samo na Krsti da domaći panduri utvrde šta je narod saznao.
Ne verujem.U Prokupačkom kraju ima mislim naseljenih iz Crne Gore u 19 veku ali Bosanaca jok.Zoran Đinđić ni po osobinima nije bio Bosanac.Milorad Dodik je tipičan Bosanac.

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.881
Ni ja ne znam ko je pocepao prvi izveštaj forenzičara, smenio celu tu ekipu plus ih degradirali naravno i zapretili...
Pa izašli sa nekim drugim izveštajem...
Zbog čega je CIA ubila Đinđića? Zapadu nije bitno šta političar priča o Kosovu i RS nego šta radi. Na primer Dačić mnogo gusla ali na primer više se zamerio zapadu sa povlačenjima priznanja Kosova nego recimo Đinđić sa svojim intervjuom oko Kosova i RS koji je bio čist populizam.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
30.712
Zbog čega je CIA ubila Đinđića? Zapadu nije bitno šta političar priča o Kosovu i RS nego šta radi. Na primer Dačić mnogo gusla ali na primer više se zamerio zapadu sa povlačenjima priznanja Kosova nego recimo Đinđić sa svojim intervjuom oko Kosova i RS koji je bio čist populizam.
Postoji svedočenje njegovog pratioca Veruovića da ga je tokom puta u Banjaluku,američki ambasador više puta zvaoi tražio da to putovanje otkaže i da se vrati u Beograd.Naravno ne sa razloga bezbednosti nego nekih drugih razloga.

S1MCRO

Poznat
Poruka
9.574
Pogledajte na primer šta je Vučić preuzeo odmah posle promena 2012. Došao je na čelo BIA kako bi uspostavio sve svoje ljude koji su lojalni a tek posle mesto premijera i predsednika. To samo govori da kod nas ključno nije ni premijer ni predsednik, ni MUP ni vojska a ni crkva nego BIA aka UDBA. Zato Vučić nikada neće biti ugrožen ma koliko Informer pisao da je svaki dan atentat.
Možda se sećaš, tamo po formiranju SNS, Nikolić i Vučić su tvrdili da je Šešelj unajmio Luku Bojovića da ih ubije. Kasnije, lik kojeg je policija uhvatila da se mota u blizini Vučićeve kuće je bio šef obezbeđenja Luke Bojovića, kasnije likvidiran. Nedavno je Vučić govorio o ovom Koraću, opet Bojovićevom čoveku, kao najvećem dileru droge.

Dakle, jedan moćan deo podzemlja nije u dobrim odnosima sa Vučićem, a sigurno imaju podršku u DB.

Hix

Domaćin
Poruka
3.607
Nisu Surcinci i kompanija radili za DS sto su ih ovi voleli već sto ih je služba utrapila Djikiju.

pao je na seljačku foru kao ej prelazimo na tvoju stranu, a ustvari zadatak km je bio da ga kontrolišu.

doduse i in je bio malo alav da dodje na vlast, ali hvala mu na tome jer da nije srušio Slobu danas bi smo bili Sev Koreja.

svidjaju mi se ovi klinci rodjeni užasnih2000tih koji se loze na Slobu i 90te. AHA, voleo bih da ih vidim malo bez interneta ili bar na dial up i kako srcu benzin sa bi izasli u grad.

ovim matorim seratorima ovde sto izlučuju kako ga je ubio zapad molim ih samo da se prvo dogovore: jer ga zapad doveo ili ga je ubio. Nekako mi nije logično da ga jedva dovedu pa posle sto npr ubiju.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
30.712
Nisu Surcinci i kompanija radili za DS sto su ih ovi voleli već sto ih je služba utrapila Djikiju.

pao je na seljačku foru kao ej prelazimo na tvoju stranu, a ustvari zadatak km je bio da ga kontrolišu.

doduse i in je bio malo alav da dodje na vlast, ali hvala mu na tome jer da nije srušio Slobu danas bi smo bili Sev Koreja.

svidjaju mi se ovi klinci rodjeni užasnih2000tih koji se loze na Slobu i 90te. AHA, voleo bih da ih vidim malo bez interneta ili bar na dial up i kako srcu benzin sa bi izasli u grad.

ovim matorim seratorima ovde sto izlučuju kako ga je ubio zapad molim ih samo da se prvo dogovore: jer ga zapad doveo ili ga je ubio. Nekako mi nije logično da ga jedva dovedu pa posle sto npr ubiju.
Oko 2000 te i amerikanci su još bili još na dial up-u.
Nerasvetljena je priroda odnosa između Đindjića i Surčinaca.Oni nisu predstavljali neku ozbiljnu snagu čak ni sa JSO kako to Čeda i Beba pokušavaju da predstave.

S1MCRO

Poznat
Poruka
9.574
Zapravo, to je vrlo moguće jer Zapad nije monolitan već postoji sukob interesa između Nemačke i anglosaksonskog sveta. Oni se sukobljavaju po više geopolitičkih pitanja, pa što ne bi i u Srbiji. Đinđić je definitivno bio nemački čovek, kao i Vučić, i ako je nalog za njegovo smaknuće došao spolja, to su ili Anglosaksonci ili Rusi.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
30.712
Не би ти био задовољан ни да ти неко покаже
магијом створени документарни филм
о жртви и атентаторима.
Tema je o necemu sasvim drugom a to je odgovornost za javno izgovorenu rec.Ako istaknute licnosti politickog i javnog zivota namerno lazu da ubistvo predsednika vlade ima politicku pozadinu tj.da iza ubistva stoje neki politicari ili politicke snage onda je to nesto veoma lose po odnosno drustvo ili zemlju.

Обилић

Ističe se
Poruka
2.121
Tema je o necemu sasvim drugom a to je odgovornost za javno izgovorenu rec.Ako istaknute licnosti politickog i javnog zivota namerno lazu da ubistvo predsednika vlade ima politicku pozadinu tj.da iza ubistva stoje neki politicari ili politicke snage onda je to nesto veoma lose po odnosno drustvo ili zemlju.
Саветујем ти да погледаш моју тему "о моћи питања",
управо си ме ти подстакао да је отворим :

https://forum.krstarica.com/threads/moc-pitanja.901709/

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.718
To je više nego jasno da su neki pričali o Titu i Nozi

Evo ja se sećam da je Šešelj rekao 2003: "Videćete, ova vlada neće sastaviti naredna 2 meseca."

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.