Quantcast

Nikad rasvetljena politička pozadina ubistva Zorana Djindjica

krinka5

Veoma poznat
Poruka
14.209
I ko je ubio Zorana Đinđića?
Ja sam rekao svoju pretpostavku a pravu istinu možeš saznati u keliji gospodina Legije Presvetog.
Evo još jedne cigle u bedemu istine koju je utisnuo bivši ambasador Britanije njegova ekselencija gospodin Kroford. Isti je posle ubistva Đinđića Tadiću , Čomićkoj i Živkoviću kao naslednika predložio jednog od saradnika Zemunskog klana Nebojšu Čovića. Svedok tog događaja jeste sam Živković.

Poslednja izmena:

Hix

Domaćin
Poruka
3.607
Ne samo to, nego u programu Šešeljeve SRS je osloboditi Zvekija i Legiju iz zatvora kada osvojimo vlast. :mrgreen:
Seki je budala, laprdalo obično mada vilim da ga slušam jer zna biti dosta inteligentan kad hoće a i preko njega saznajem šta sprema banda kojoj on verno služi još od kad je ispao iz mamine. Mislim da je pogrešio profesiju, trebao je biti novinar poput ludog Mise Brkica. Zaradio mi možda manje para ali bi imao puno lepši život. no,

kontam zašto mrzi Djikija jer mu je DB rekao da je ona rekao da ga vodi u haag i ne vraća. Tu mi je malo nedosledan jer je on koliko se sećam u troskocima trčao u Haag.

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.881
Kaže Seki:

“Dzindzich je rekao haškoj kurvi Dev Ponte Da me vidi u Haag i da me ne vraća više. E ja sam se vratijo, sad da vidimo hoche li Dzindzich da se vrati” (smeh Sekija, aplauz publike)
Realno Šeki je čist UDBA produkt koji je svojim izjavama i postupcima trebao da ogadi Srbima ideju nacionalizma. Isto tako Čanak je dobio zadatak da ogadi ideju separatizma i članstva u NATO. Nas dva brata naučio tata.

• Podržavam
Reactions: Hix

Hix

Domaćin
Poruka
3.607
Najiskrenije voleo bih da ga Bog pozivi bar još tridest godina, zaslužio je zbog one pusanhije u Hagu ako ništa.

bojim se samo da mu UDBA neće dati jer kako bude senilio sa godinama mogao bi da napise još 6 tomova od po deset svezaka sa po 3-4 iljade strana i tako izofira šta je služba sve radila i mutila.

Mislim zato da će kad dodje vreme popiti kahvu ili će ga raspizditi infarkt i otiče u večne duele sa Djikijem.

Hix

Domaćin
Poruka
3.607
Realno Šeki je čist UDBA produkt koji je svojim izjavama i postupcima trebao da ogadi Srbima ideju nacionalizma. Isto tako Čanak je dobio zadatak da ogadi ideju separatizma i članstva u NATO. Nas dva brata naučio tata.
hm, malo mi je sumnjivo oko Canka jer se sećam onog proklizavanja u kukuruzovinupri 210 na sat. Ne kažem možda je bilo slučajno, a možda je DB pomislio da se ne otrgne posle 5 Okt.

mislim da je tu bilo nešto idi mi dodjimi sa Čankom i DB.

Gruban

Buduća legenda
Poruka
30.712
Neko je obećao Legiji i Zemuncima da će se izvući nakon ubistva Đinđića, i verovatno da će to nakačiti to ko zna kome dok će oni moći da rade šta hoće u saradnji sa novim vlastima. E sad ko im je sve to obećao...
Obećala im je američka ambasada,to svi znaju ali kako su Legija i ostali Surčinci-Zemunci mogli da budu toliko naivni ?

Hix

Domaćin
Poruka
3.607
Obećala im je američka ambasada,to svi znaju ali kako su Legija i ostali Surčinci-Zemunci mogli da budu toliko naivni ?
nisu bili naivni nego su radili u čisto mafijaškom maniru i instinktu. Znaš mafiju kad ispalis, gledao si filmove, to se seda u džipove i kreće se u osvetu.

uostalom svakom je mafijašu svaki dan glava u torbi bas njega liboracku za cuzu.

Hix

Domaćin
Poruka
3.607
U suštini obično onaj ili oni koji odluče da ubiju nekoga na vlasti uvereni su da će se izvući pa čak i da će biti u boljem položaju nakon toga. Postoje oni koji žele prosto da odu u istoriju kao ubice političkih ličnosti ali logično je da se takvi odmah predaju ili da prosto dozvole da budu uhvaćeni.
ima raznih budala. Zvekanovic se smejao na sudjenju i tvrdio da je namerno ubio Djikija jer je po njemu on bio izdajnik.
Kad ono medjutim prc izaslo milion ljudi na sahranu. Pa ne može majkumu narod da bude izdajnik naroda ?!

Gruban

Buduća legenda
Poruka
30.712
nisu bili naivni nego su radili u čisto mafijaškom maniru i instinktu. Znaš mafiju kad ispalis, gledao si filmove, to se seda u džipove i kreće se u osvetu.

uostalom svakom je mafijašu svaki dan glava u torbi bas njega liboracku za cuzu.
Surčincima glava i nije bila u torbi do ubistva Đinđića.Radili su za i u tesnoj saradnji sa represivnim delom Miloševićevog režima a od 2000 postali su ortaci sa DS.Jedina opasnost kojoj su se izlagali bile su likvidacije konkurenata ali je i ta opasnost bila prilično mala s obzirom da im je policija asistirala i davala svu moguću logistiku.Ne znam da li je u jednom od 15-tak slučajeva tih likvidacija,na njih ispaljen jedan jedini metak.Mislim da nije.

Seksi Gospodin

Domaćin
Poruka
4.455
Procena Legije i Spasojevića verovatno je bila da će ubistvom Đinđića doći do paralize i rasula vlasti a onda i do dolaska neke nove vlasti koja bi njima omogućila da nastave sa istim poslom- otmice bogatih,dilovanje droge i sl.Infantilno
Jel Grubi, sad brineš za zdravlje DeceKomunizma a baška Dr.BND.Djindjiċ izBosne, znači zems?
Roknula ga CIA plus naredila onaj snimak sa ćoška da se pušta.
Otkud kamera na ćošku?

Seksi Gospodin

Domaćin
Poruka
4.455
Ako je Đinđić planirao neka masovna hapšenja Zemunaca i slanje u Hag konkretno Legije bolje za njih bi bilo da su se razbežali po svetu i nastavili svoje delatnosti u inostranstvu. Ne znam kako su utripovali da je ubistvo premijera bolja opcija nego da prosto čekaju hapšenja. Jedino ako ih je neko moćan mnogo zaebo sa obećanjima.
e vidiš o tome se i radi - Arkan imao obezbedjenje pa mu namestili a ovi dripci iz Leskovac nisu imali ništa.
Medjutim Legija je bez veze u zatvoru.
Iebe mi se za Djindjića uvek mi je mirisao na ***** teško.
A kad sam pročitao šta je radio tek se vidi da je ***** teško.
Roknula ga CIA

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.