Quantcast

NIJEDAN SRBIN NIJE POGINUO ZA CRNU GORU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 16798

Elita
Poruka
15.821
Za to da se Crna Gora oslobodi od Turaka ginuli su crnogorski vojnici. Ali su se zato milioni Srba bunili kada su Crnogorci na referendumu poklonili državu Srbiji. Oko 100.000 Srba poginulo je 1912. za oslobođenje Makedonije od Turaka. Ali nijedan Srbin nije rekao ni A kada su se Makedonci odlučili za samostalnost. I danas Srbi ne vrijeđaju i ne napadaju nikoga do Crnogorce; valjda im nedostaje naše more. Mi smo imali državu i 1660. godine. Evo vam dokaza:

http://www.tacitus.nu

Ja ovdje na Balkanu pored Turske vidim samo Crnu Goru i Dubrovnik.
Gdje vam je tada bila Srbija, Hrvatska, Bosna, Makedonija, Albanija, Bugarska, Grčka…
Idu neke priče da će Albanija tražiti Ulcinj, a Hrvatska Kotor itd. Hrvatska ne traži ništa ni od koga, a Šiptari traže jedino Kosovo. Koliko mi je poznato, pregovori se ne vode oko jednog gradića, no oko jedne teritorije koju Šiptari zovu Dardania i čiji je glavni grad Prishtine.

Mi volimo ova brda
I njihove oštre klance
koji nikad ne poznaše
Sramotnoga ropstva lance.

Crnogorci ne ljube lance! Viva vero Montenegro!
...ajde pusti istoriju i price... je li tebi krivo sto ne mozes Srbima da zameris da nisu ratovali sa CG i Makedonijom a nisu iz prostog razloga sto je vecina naroda tamo normalna

old-mne

Poznat
Poruka
7.574
Svratim po kad kad da vidim što činite ima li još kakvih sranja da pričate ne račun Crne Gore kad ono imam što viđet'!!! Au Zećani što je ovo...
A zašto živite u iluziji moji srbi!!! Pa otvorite oči i pogledajte oko sebe... Sad kad nemate više sa kim da se svadjate vi počeli izmedju sebe, vidim Kalama poziva na gradjanski rat u Srbiji...
A ti Laminat obuzdaj emocije, u principu ista smo mi govna, samo mi malo više demokratska a oni smradiklaska. Aj u zdravlje.

kreativac

Primećen član
Poruka
695
Svratim po kad kad da vidim što činite ima li još kakvih sranja da pričate ne račun Crne Gore kad ono imam što viđet'!!! Au Zećani što je ovo...
A zašto živite u iluziji moji srbi!!! Pa otvorite oči i pogledajte oko sebe... Sad kad nemate više sa kim da se svadjate vi počeli izmedju sebe, vidim Kalama poziva na gradjanski rat u Srbiji...
A ti Laminat obuzdaj emocije, u principu ista smo mi govna, samo mi malo više demokratska a oni smradiklaska. Aj u zdravlje.
Их,па ми никад нисмо ни престали да се свађамо међусобно.Нисмо ми сложни као ви.Сва племена јединствена.

old-mne

Poznat
Poruka
7.574
mne-boy sad si me razočara.

Ne gledaj to sa te strane, no i ti malo prosvijetli oči. Zar je bitno ko je ko? Po svim do sada pročitanim komentarima na Krstarici došao sam do zaključka da su srbi kao nacija najveći svjetski genetičari i da ljude dijele na srbe smradikale, srbe DSS, srbe DS, srbe LDP, srbe G17+ za ostale nacije mjesta nema, a ja ljude dijelim samo na čovjeka i nečovjeka.

Poruka
1.057
Moj deda je dobio metak u ledja u 2. sv. ratu i zamalo da umre zato sto se borio za CRNU GORU.
Мом деди метак је откинуо палац, кажипрст, домали прст, и пресекао тетеиву на малом прсту на десној руци у том истом Другом светском рату, носилац је неке плакете немогу да се сетим тачног назива.....Он се борио за мене, а самим тим и за своју земљу!!!

Poruka
1.057
Ne gledaj to sa te strane, no i ti malo prosvijetli oči. Zar je bitno ko je ko? Po svim do sada pročitanim komentarima na Krstarici došao sam do zaključka da su srbi kao nacija najveći svjetski genetičari i da ljude dijele na srbe smradikale, srbe DSS, srbe DS, srbe LDP, srbe G17+ za ostale nacije mjesta nema, a ja ljude dijelim samo na čovjeka i nečovjeka.
значи ти мислиш да је свет или црн или бео?

kreativac

Primećen član
Poruka
695
Čeka nas EU. Eno je objeručke raširila krila. :-D Veli ne može bez nas.
QQ.Замисли кад сви ђутуре уђемо у ЕУ.Па још кад се докопате функција.......Ма,гарант ће Немачка,Француска и Велика Британија изаћи из Уније и увести визе земљама Уније.

old-mne

Poznat
Poruka
7.574
QQ.Замисли кад сви ђутуре уђемо у ЕУ.Па још кад се докопате функција.......Ма,гарант ће Немачка,Француска и Велика Британија изаћи из Уније и увести визе земљама Уније.

Posebno nas crnogorce kad prime, mi smo poznati po tim funkcionerskim mjestima...:D
Eto da nas nema po Srbiji gore bi bilo veće bezvlašće nego u Texasu...

ljuta_mamba

Iskusan
Poruka
6.762
hmmm...a sto bi srbi ginuli za crnu goru,znas ja sam licno,znaci izdvajam licni stav...pogotovo sa tvojim sugradjanima...kad god se sretnem negde u nekom klubu ili lokalu ulazio u okrsaj...to su valjda bile takve godine....a i mladost ludost...tako da....nevidim ja tu neko ginjenje jedni za druge...niti smo ikad,niti cemo ikad.....sto se tice crnogoraca,vrlo sam ostar i nekompromisan...ali opet kazem,licno misljenje

Bogart

Poznat
Poruka
9.746
A Crnu Goru oslobodila je crnogorska vojska, a zbog crnogorske nezavisnosti po Srbiji žalopojke traju i danas.
Не због црногорске независности, већ што су ту независност извојевали кругови и идеологија која се базира на затирању националног концепта српства, историјском ревизионизму и уопште мање или више отвореној србофобији, а ради се о народу који се (макар до скора) сматрао делом српског националног корпуса.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.