Nije vam dozvoljeno da pišete ovde

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
xaxa necu ona mene na ignor stavila a pazi citira druge i pise o meni
Moram da priznam dame ovo mnogo pogodilo tisi pravi delija a ona lepotica neznam zašto te stavila na ignor mora dasise previše momčio po forumu vi ste muški svi vražiji a mi žene emotivne ljubomorne i volemo da bidnemo zlopamtila kad povredite našu taštinu kupi joj bre cveče bonbonjrnu znaš protokol
 
Moram da priznam dame ovo mnogo pogodilo tisi pravi delija a ona lepotica neznam zašto te stavila na ignor mora dasise previše momčio po forumu vi ste muški svi vražiji a mi žene emotivne ljubomorne i volemo da bidnemo zlopamtila kad povredite našu taštinu kupi joj bre cveče bonbonjrnu znaš protokol
Na dijeti je znas zato je urednica 40+
 
Moram da priznam dame ovo mnogo pogodilo tisi pravi delija a ona lepotica neznam zašto te stavila na ignor mora dasise previše momčio po forumu vi ste muški svi vražiji a mi žene emotivne ljubomorne i volemo da bidnemo zlopamtila kad povredite našu taštinu kupi joj bre cveče bonbonjrnu znaš protokol
Mislim da znam ko piše savete :lol:

Samo nastavi, u dahu, briga te za tačke i zareze, suština je bitna :heart:
 
Bas o tome pricam.

Malo mi je krivo sto nisi primljen u stranku, ali sam svestan da se moraju drzati statuta.
Posto ti nije ponudjeno pocasno clanstvo moglo mi se pretpostaviti da jednog dana, nadam se skoro, otvore i ekspozituru u Hrvatskoj, pa ti se onda ponudi neka od rukovodecih pozicija, naravno nakon sto zavrsis cenjenu SNS akademiju.
Zamisli samo koliko bi to pozitivnog donelo Hrvatskoj; ne mora da postane ekonomski tigar, ali recimo ekonomski leopard, gepard ili barem ekonomski ris bi sigurno mogla.
 
Malo mi je krivo sto nisi primljen u stranku, ali sam svestan da se moraju drzati statuta.
Posto ti nije ponudjeno pocasno clanstvo moglo mi se pretpostaviti da jednog dana, nadam se skoro, otvore i ekspozituru u Hrvatskoj, pa ti se onda ponudi neka od rukovodecih pozicija, naravno nakon sto zavrsis cenjenu SNS akademiju.
Zamisli samo koliko bi to pozitivnog donelo Hrvatskoj; ne mora da postane ekonomski tigar, ali recimo ekonomski leopard, gepard ili barem ekonomski ris bi sigurno mogla.
Uvijek mi je drago kada pronadjem osobe na istoj valnoj duljini.

🥰 🤗
 
Uvijek mi je drago kada pronadjem osobe na istoj valnoj duljini.

🥰 🤗
Jasno.
Ja se najiskrenije nadam da ce najveci lider u regionu, mirotvorac, graditelj grandioznih autoputeva, fabrika cipova i letecih automobila, nacionalnih stadiona, univerziteta, jednom recju svega onoga sto je Srbiju ucinilo da postane lider regiona i ekonomski tigar, jednoga dana kada odluci da se povuce u miran zivot i zasluzenu penziju, godinama biti brizno cuvan i pazen u dvorcu sa licnim obezbedjenjem i kako ce u svom licnom miru duuuugo gledati kako Srbija ide putem koji je on utabao.

 
https://vm.tiktok.com/ZMFfwDDhm/

ti pripadaš toj grupi, tvoje srce tiktokuje za njega..
Moram priznati da se nisam bavio tom mislju, ali ako velik broj gradjana Republike Srbije to zeli, zasto ne?
Daleko losiji politicari poput onog kratkonogog jazavca iz Kremlja sebe su proglasili dozivotnim imperatorima, ne vidim razlog da se strucnim ljudima kao sto su gospodin predsjednik Aleksandar Vucic i Vlada Republike Srbije ne prepusti mandat za vodjenje drzave dok god oni to zele.
 
Moram priznati da se nisam bavio tom mislju, ali ako velik broj gradjana Republike Srbije to zeli, zasto ne?
Daleko losiji politicari poput onog kratkonogog jazavca iz Kremlja sebe su proglasili dozivotnim imperatorima, ne vidim razlog da se strucnim ljudima kao sto su gospodin predsjednik Aleksandar Vucic i Vlada Republike Srbije prepusti mandat za vodjenje drzave dok god oni to zele.
A znaš zašto tiktokuješ za njega?
 
Jasno.
Ja se najiskrenije nadam da ce najveci lider u regionu, mirotvorac, graditelj grandioznih autoputeva, fabrika cipova i letecih automobila, nacionalnih stadiona, univerziteta, jednom recju svega onoga sto je Srbiju ucinilo da postane lider regiona i ekonomski tigar, jednoga dana kada odluci da se povuce u miran zivot i zasluzenu penziju, godinama biti brizno cuvan i pazen u dvorcu sa licnim obezbedjenjem i kako ce u svom licnom miru duuuugo gledati kako Srbija ide putem koji je on utabao.

Gospodin predsjednik Aleksandar Vucic moze jedino na Svetu Goru u Hilandar.
 

Prilozi

  • Screenshot_20221110-111756_YouTube.jpg
    Screenshot_20221110-111756_YouTube.jpg
    65,4 KB · Pregleda: 7
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top