Nije vam dozvoljeno da pišete ovde

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da treba da das neki intervju za informer ili tako nesto, Hrvat koji obozava Vucica, tekst se sam pise bukv
Predlagao je vec @Grom_sa_neba! kada sam se pokusao uclaniti u SNS.

IMG_20220622_091719.jpg
 
Nisi,hvala lepo,moderatorka je mene vredjala na sta nisam mogao da odgovorim,obrisano je samo
Moram nesta dati reknem u poverenju javile su se meni mnoge gospojice i rekle su dasi lep momak i dasu se zaljubile u tebe nisam se licno iznenadila jer je očito date žene vole očito je dasi se zamerio nekom ljubomornom moderatoru i zato si banovan razumem daje to nepravda teško tije i zato patiš ali sad ti lepo još više kreni da zavđžaš lepotice a zavidnici neka pozelene od muke i jada
 
Moram nesta dati reknem u poverenju javile su se meni mnoge gospojice i rekle su dasi lep momak i dasu se zaljubile u tebe nisam se licno iznenadila jer je očito date žene vole očito je dasi se zamerio nekom ljubomornom moderatoru i zato si banovan razumem daje to nepravda teško tije i zato patiš ali sad ti lepo još više kreni da zavđžaš lepotice a zavidnici neka pozelene od muke i jada
<3
 
Moram nesta dati reknem u poverenju javile su se meni mnoge gospojice i rekle su dasi lep momak i dasu se zaljubile u tebe nisam se licno iznenadila jer je očito date žene vole očito je dasi se zamerio nekom ljubomornom moderatoru i zato si banovan razumem daje to nepravda teško tije i zato patiš ali sad ti lepo još više kreni da zavđžaš lepotice a zavidnici neka pozelene od muke i jada
Koristi tačku i zarez, ne budi mašina bez imalo pravopisa...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top