Nije tvoj, nego moj... blog

Dragi prijatelji i ostali dobronamernici, u ovo vreme oseke ideja, a plime toksičnih odnosa, sa velikom radošću
sam shvatila da je lični blog dragoceno i spasonosno mesto za dobre odnose... za poklanjanje životne energije,
ali i prihvatanje iste...za javno iskazivanje ljubavi i pažnje, prijateljstva i razumevanja, bez straha da ćete biti
ismejani, ili da nećete biti shvaćeni...u svakom slučaju, bićete zagrljeni prijateljskom rukom...

Dragi prijatelji, hajde da oživimo ovaj blog - šalama! Uživajte!


Screenshot_5.png





:vzagrljaj: :heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj:
 
Poslednja izmena:
"Budi odgovoran"... piše na ekranu... "prema sebi i drugima"...
Ne, ne želim da komentarišem nekoliko hiljada ljudi koji zaražavaju i sebe i druge danas ispred skupštine...
Koji će danas zaraziti i svoje ukućane, kada se budu ostrašćeni vratili svojim najmilijim...

Želim da kažem da sam ostala bez reči posle gledanja ovog videa...
Najdublji naklon odgovornom ocu, pedagogu, nadasve VELIKOM ČOVEKU...


Tamo negde postoji svet u svom punom sjaju...

Screenshot_2.png

Screenshot_4.png
 
Poslednja izmena:
Drage moje, čudesa se dešavaju na ovoj našoj divnoj Krstarici...Hteli, ne hteli, upoznajemo i ljude i domet njihove sive mase...
Evo o čemu se radi...
Jedna "dama" me je proganjala tzv. visokoumnim pitanjima i podpitanjima, dahtala mi za vratom bilo gde da sam bilo šta napisala, prazna osoba puna zabluda... Da je ne bih uvredila, okrenula sam sve na šalu, pa i na sarkazam, te sam joj pisala: slatka moja debeljuškasta... i tako... kad god bih joj se tako sarkastično obratila, ona je zanemela...mislila sam da sam otkrila metodu da je skinem sa grbače...

Iznenadila sam se kasnije kada sam videla da na moje komentare na forumima nije propuštala da piše ovako:

Screenshot_2.png



Kada mi je pre neki dan isto napisala, prvi put sam joj pojasnila "ko to u životu trpi" naravno drugačijim stilom...
i bila banovana... :rotf: :aha2:

Sigurna sam da znate da je ova naša Krstarica kao neka velika selendra... sve se zna... pa tako i ja pročeprkah po znanjima pojedinih forumaša i saznadoh sve što mi treba ... "Dama" čije bih mišljenje i poštovala kad to ne bi bilo nepoštovanje zdravog razuma je bolesna od teške bolesti... umišljena umetnica... luzerka u svakom smislu... jadnica, bez kučeta i mačeta koja živi bez ljubavi i čiju sam sliku sejvovala na desktopu...

Pa tako, drage moje dame i damice, odlučih da je pustim da piše šta hoće i da joj na to neću odgovarati...
Ne zato što "sve može lepše i kulturnije da se kaže", ili da ne bih bila banovana ponovo, već zato što mi je žao ove kakve-takve "damice", kojoj nije lako u reali...

Sigurna sam da ljudi treba da se hrane ljubavlju, nikako destruktivnim emocijama kojima nas hrani svaki drugi na Krstarici...

Ljubav, drage moje... ljubav...

Screenshot_99.png
 
Poslednja izmena:
Drage moje dame i damice, ne mogu da odolim a da ne opišem biser od juče...
Svratiila sam do pijace, zamolila prodavca da mi izmeri kilo jagoda... Dok je on
merio jagode, stigle su dve žene i devojčica sa njima... Jedna odmah uze kesicu
i poče prstima da prebira po jagodama... po sistemu "ova valja, ova ne valja"...
nokti ko tarabe šaraju preko jagoda, bacaju neke u stranu... prodavac uzima
odbačene jagode i stavlja u kesu za mene...
- Da li možete da zamolite gospođu da ne pipka jagode - upitah prodavca...
- Ona je moja stara mušterija, njoj je dozvoljeno da pipka... Dolazi mi svaki dan
i njoj je dozvoljeno da pipka sve što želi...
Druga žena u crnim helankama sa metalnim nitnama duž noge, u crnim
martinkama prekrivenim nitnama takođe, me upita:
- Šta je? Bojite se korone?
Platih moje i odoh poražena...
 

Back
Top