Nije tvoj, nego moj... blog

Dragi prijatelji i ostali dobronamernici, u ovo vreme oseke ideja, a plime toksičnih odnosa, sa velikom radošću
sam shvatila da je lični blog dragoceno i spasonosno mesto za dobre odnose... za poklanjanje životne energije,
ali i prihvatanje iste...za javno iskazivanje ljubavi i pažnje, prijateljstva i razumevanja, bez straha da ćete biti
ismejani, ili da nećete biti shvaćeni...u svakom slučaju, bićete zagrljeni prijateljskom rukom...

Dragi prijatelji, hajde da oživimo ovaj blog - šalama! Uživajte!


Screenshot_5.png





:vzagrljaj: :heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj::heart2::vzagrljaj:
 
Poslednja izmena:
:dzentlmen:Drage moje dame i damice...

ima nas i takvih koje ne mogu da podnesu reč "dama"... smatraju da ne mogu da budu nobles, pa samim tim
nobles ne treba ni da postoji... u nastavku veoma elokventnog napada na nobles, nazivajući mene raznim pogrdnim imenima, vređaju sve kojima je lepo ponašanje blisko, da ne kažem bliže nego ponašanje džovana...

Pošto kokošku ne možemo naučiti koliko je jedan i jedan, reći ćemo:

DAME NAPRED!
DŽOVANKE STOJ!
ODABI, BRE,
ELOKVENTNA DŽUKELO!

:manikir: :dzentlmen:

Ajmo mi našu himnu!

 
:zper:Ajd' da vidim...
Ha!
Ladno sam se pitala celo veče zašto, kad ono... Bože, koja ovca!
Ljubim... sad kad znam da nisam banovana... ahahahhaha! :hahaha:Idem konačno na počinak bez zadnjih pomisli.:cvet:

:lakunoc:
A šta bi to bilo i da si bila banovana? Ne bi preživela? Bila bi degradirana? Stigmatizovana?
Osramoćena? Neko će da ti se ruga?
Evo, ja sam bila banovana 3 dana... I? Dobila sam poruku da može sve lepše i kulturnije...
Kao da ja to isto ne tražim i ne očekujem od drugih...
Može samo da se desi da, kada si banovana i kada ti preškrabaju avatar, da se oni najgori naslađuju...
i da, kada te odbanuju, nastaviš svojim putem, onako kako ti priliči i kako si navikla...
Nema da brigaš... Krstarica ne ubija... samo se igra nekih igara... hleba i igara...
:vzagrljaj: :heart2:
 
A šta bi to bilo i da si bila banovana? Ne bi preživela? Bila bi degradirana? Stigmatizovana?
Osramoćena? Neko će da ti se ruga?
A, dobro, volim da dramim povremeno radi drame a ne jer proživljavam ko zna kakve egzistencijalne krize! :hahaha:
Sigurno ne bih ispustila dušu zbog bana... čak i sama sebe banujem na par dana redovno.

Svi smo ćoškasti na različitim mestima, i to je u redu.
Welcome back! :zaljubljena:

 

Back
Top