Quantcast

Nije tvoj, nego moj... blog

Soradze

Iskusan
Poruka
5.228
:dzentlmen:Drage moje dame i damice...

ima nas i takvih koje ne mogu da podnesu reč "dama"... smatraju da ne mogu da budu nobles, pa samim tim
nobles ne treba ni da postoji... u nastavku veoma elokventnog napada na nobles, nazivajući mene raznim pogrdnim imenima, vređaju sve kojima je lepo ponašanje blisko, da ne kažem bliže nego ponašanje džovana...

Pošto kokošku ne možemo naučiti koliko je jedan i jedan, reći ćemo:

DAME NAPRED!
DŽOVANKE STOJ!
ODABI, BRE,
ELOKVENTNA DŽUKELO!

:manikir: :dzentlmen:

Ajmo mi našu himnu!

Soradze

Iskusan
Poruka
5.228
Šupljoglavi, necivilizovani, napaljeni srpski mužjaci (čitaj IDIOTI) i provod po njihovoj meri...
Da li su to oni koji, kada dođu kući prebijaju i svoje "voljene" ukućane?

Screenshot_44.png

Screenshot_45.png

Šta reći osim:

CIVILIZOVANI NAPRED!
DŽUKELE - STOJ!!!

Jadne smo mi, žene, deca, majke, sestre, drugarice ovakvih poludelih izroda...

Soradze

Iskusan
Poruka
5.228
:zper:Ajd' da vidim...
Ha!
Ladno sam se pitala celo veče zašto, kad ono... Bože, koja ovca!
Ljubim... sad kad znam da nisam banovana... ahahahhaha! :hahaha:Idem konačno na počinak bez zadnjih pomisli.:cvet:

:lakunoc:
A šta bi to bilo i da si bila banovana? Ne bi preživela? Bila bi degradirana? Stigmatizovana?
Osramoćena? Neko će da ti se ruga?
Evo, ja sam bila banovana 3 dana... I? Dobila sam poruku da može sve lepše i kulturnije...
Kao da ja to isto ne tražim i ne očekujem od drugih...
Može samo da se desi da, kada si banovana i kada ti preškrabaju avatar, da se oni najgori naslađuju...
i da, kada te odbanuju, nastaviš svojim putem, onako kako ti priliči i kako si navikla...
Nema da brigaš... Krstarica ne ubija... samo se igra nekih igara... hleba i igara...
:vzagrljaj: :heart2:

Indigo3

Ističe se
Poruka
2.172
A šta bi to bilo i da si bila banovana? Ne bi preživela? Bila bi degradirana? Stigmatizovana?
Osramoćena? Neko će da ti se ruga?
A, dobro, volim da dramim povremeno radi drame a ne jer proživljavam ko zna kakve egzistencijalne krize! :hahaha:
Sigurno ne bih ispustila dušu zbog bana... čak i sama sebe banujem na par dana redovno.

Svi smo ćoškasti na različitim mestima, i to je u redu.
Welcome back! :zaljubljena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.