Quantcast

Nije tvoj, nego moj... blog

Indigo3

Aktivan član
Poruka
1.860
Malo van kursa, sad sam u savremenom francuskom modu...
Italijanski je tako lep... boli srce za Italijanski narod, boli za sve žrtve u svetu.
Sve zemlje volim, a danas ljubav šaljem Francuskoj u kojoj je do danas zabeleženo preko 450 smrtnih slučajeva... životi su izgubljeni, sa životima ne treba kalkulisati, to je broj od početka pa do sad.
Je sympathise, et je suis désolé!
Dieu, protège ton peuple partout dans le monde!

Soradze

Domaćin
Poruka
4.928
Melju nas osećanja i strahovi...
Ne verujem da si banovana...ti si uzorna forumašica, iznad svega meni mnoooogo draga!
Možda su ti emotikoni dobili malu koronicu, a?
Zezam se! Meni je net usporen... svi su na netu...
grlim te puno za laku noć...
lepo bajki i sanjaj nešto lepo...
:vzagrljaj: :heart2:

Soradze

Domaćin
Poruka
4.928
Lepoto, ako će da ti bude lakše, meni je net juče obrisao Royal games i kada sam htela ponovo da se ulogujem, dobila sam obaveštenje da je meni zabranjen pristup... preopterećeni net radi na protekciju, izgleda mi... evo, sada je sve u redu :rotf:
Ovi moji slave što me je zeznuo net juče, pa sam im, onako dokona, napravila carske buhtle sa džemom od maline...

Screenshot_2.png
:zbalavi::zbalavi::zbalavi::zbalavi::zbalavi:

:vzagrljaj::heart2::vzagrljaj:
Jbg, ako preživim koronu, imaću 10 kila više...

:rotf: :rotf: :rotf:

Soradze

Domaćin
Poruka
4.928
Ma, u mom slučaju je ortodoksno oslanjanje na naviku, barem što se tiče nekih osnova. Prelazak sa XP-a na Windows 7 je mnogo boleo, toliko da sam jedva dočekala 10-ku.
Elem, kako da se doigram vama... neki alegro...
Plus sopstveni portret od pre nekoliko minuta:
Pogledajte prilog 669358
Jako mi se dopada portret!
Baš si talentovana!
Daj još nešto... da uživamo...

:heart2: :super::klap::cvet:
P.S. Zamalo da pomislim da je autoportret...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.