Није то бојкот избора, већ бојкот демократије! - ауторска тема

Ne moze on da se posalje na robiju dok ima ledja iz inostranstva razumes li. Znaci jednostavno ne moze, ako bi ga Vucic poslao u zatvor video bi sta bi se desilo..
Hahaha.. Moze li bar nekog? .. zemlja se pljačka zadnjih 30g ne ide to baš da svi lopovi imaju leđa a kao što vidimo dosta tih lopova je u vladajućoj kliki npr Dinkić . Ne treba Vučić da šalje nikog na robiju jer to nije njegov posao, ali bi bilo dobro da to radi sud.. Kao i te optužbe koje lepite i to nije vas posao
 
Hahaha.. Moze li bar nekog? .. zemlja se pljačka zadnjih 30g ne ide to baš da svi lopovi imaju leđa a kao što vidimo dosta tih lopova je u vladajućoj kliki npr Dinkić . Ne treba Vučić da šalje nikog na robiju jer to nije njegov posao, ali bi bilo dobro da to radi sud.. Kao i te optužbe koje lepite i to nije vas posao
Svaki ozbiljniji igrac tesko da moze u zatvor dok ne izgubi stranu podrsku
 
Hahaha argument do jaja.. Vi, stvarno mislite da su svi budale
Kad se nesto dugotrajno gradi, na kraju se to i dobije....
Kad izgradjujes drustvo na budalama i dajes im pozitivnu diskriminaciju, protekciju, onda ih ima vise.
Kad razvijas oportunizam kod populacije, onda cela populacija postane oportunisticka...(e to znam da radim, to se koristi u igricama da se formira igracki ambijent)
A kad imas oportunisticku , razbijenu i glupu populaciju, onda imas dve tacke oslonca , domacu silu , znaci kriminal i stranu silu , znaci spijunsko ili teroristicko uslovljavanje..zaboravih ekonomsko, a i ono je tu...

E kad se to formira i ocvrsne taj beton, onda mozes reci da niko ne sme da pipne nikog ko samo kaze da ima stranca iza ledja..
Logika je jednostavna, ne cackati nesto sto ne znas, sigurnije je za tvoj oportunizam, a druga, budalasta komponenta je , ma ebe mi se prezivecu i ovako , znaci ne mora da mi smeta to sto pera uzima za nerad duplo vise para, jednostavno ima ledja...i svi sretni...

Ljudska psiha kad se uvede neki nakaradni kriterijum, kao u zivot je lep filmu, postaje vrlo siroko rastegljiva i po pitanju sta je sreca...
Tamo je bila sreca pojesti pauna, kao da na njemu ima mesa i kao da je ukusan do neba...
Zatim je sreca poebati klinkicu koja je pevaljka...ispred njenog momka...
Da ne pricamo o nekim usamljenim slucajevima, kao DJ, nema veceg afrodizijaka za curice na zurci...znaci ne pricam napamet...nisam ruzan, ali nisam ni toliko lep da bi mi bas svaka nudila bez 5 reci micikanu....Tako lep nisam...Ali sam mnogo puta bio svedok da 95% devojki jeste spremno na ludilo i kres na brzaka, a da cak pre toga to nije nijednom uradilo nego eto bas da proba tu i tada i bas sa DJ....

Slicni dodaci ljudskoj psihi su fobije...frustracije....strah od gluposti.....edip ili meduza kompleks kad se kriju (znaci kad je osoba zaljubljena u mamu ili u tatu a to krije, kad ne krije , onda je ono daddy issue ili tetkoebac pa ostane tetkoebac jer je lik majke kad je ulazio u seksualnu svesnost ostao u glavi, ne juri bukvalno seks sa majkom nego sa likom seksualne privlacnosti koji mu se prvi formirao...)
 
Ne slazem se uopste. Ali meni vise lici da ti imas anti srpski stav po defaltu, kao da ti je mozak ispran

Ne moraš da se slažeš. Jesi li nekada čuo nemca da priča o poštenju? Nisi? Šta misliš što?
....
A najlakše je reći "anti-srbski" stav, i završiti posao.
Jel bila bežanije pre, tj za vreme, Kolubarske bitke? Jeste.
Jel niko nije hteo na ustanak dok Karadjordje nije počeo da pokazuje šta ih čeka ako neće?
....
Da li smo se mi TOLIKO genetski promenili u poslednjih 1000 godina, ne znam, al ovo što vidim DANAS, je.... nevredno opisa...
Mislim u Srbiji.
RSK i RS i CG su drugo. Pogotovo Zahumlje.
....
Razlikuj anti-srbski stav, od dobronamerne primedbe.
A to je da smo junaci samo onda kada smo priterani uza zid, a sve dokle god možemo uzmaći, uzmicaćemo kao najveće kukavice.
E, kada nam ****** konačno dotakne zid, kada shvatimo da više nemamo gde, onda, kroz celu srbsku povest pokazujemo neretko ludačku hrabrost, gde bi se svi ostali narodi predali, ali isto tako i ti svi ostali narodi ne bi dozvolili da budu saterani uza zid, već bi delali dok je vreme.
"neće nas....ima još vremena...itd...."
Ali, ne, mi se nadamo da će baš naša ****** biti poštedjena, pa izdajemo i rod i pleme, nadajući se da ćemo baš mi sačuvati kožu.
....
Da nije tako OTKUD TOLIKO SARADNIKA NEPRIJATELJA danas u Srbiji?
 
.
Morao bi malo posetiti neku demokratsku zemlju da vidis kako to izgleda u praksi ..

То што бих видео у тој "демократској земљи"
биле би последице деловања борбе партија у скупштини.

Та борба мишљења ( која је невидљива за туристе ) се излива напоље,
у компаније, домове, главе становника,
долази до конкуренције и у привреди, и већег БДПа ( е то видим ),
долази до осећања слободе изношења свога мишљења међу људима ( е то чујем ),
долази до веће одговорности свакога према својој речи и делу
итд. итд.

Зато мора више партија у парламенту, ето !
А све остало можда и не мора, код неког је то тако,
код некога мало спорије ...
 
Poslednja izmena:
Još uvek stojite u redu za izbore, kako bi dali glas AV-u, bez obzira koji broj zaokružite. To je neka višeizborna tradicija u srbiji, da se uvek gladsa za jednu stranku bez opozicije. Zato i jesmo.. pardon, jeste imali veliki uspeh republikanca sa velikanima poput porodice Milošević, nekih Šešelja, Tadića i Vučića. Serem vam se na uspeh.

Ма јок, него ћемо да гласамо за Бастарда, :hahaha::hahaha::hahaha:
Је ли, јел' се теби стварно свиђа онај црногорац са Дорчола ?

Не би било чудо,
ти и керове подржаваш,
нарочито кад изуједају неко дете, трудницу ...

млтјуп
 
Нисам нигде нашао овако изречен став,
мада је очигледно да многи осећају да није у раду бојкотовати.
А не знају то да ставе у речи !

Е па ето где је грешка, размисли,
бориш се против Вучића или против демократије ?!

Demokratija je i izbor da se ne učestvuje i ne izađe na izbore.

Koliko je to politički smislen potez u datoj situaciji i šta bi bilo ko dobija time naročito sa stanovišta anti-režimskog birača, o tome se već da raspravljati i raspravlja se ali nečiji lični izbor i pravo da odluči da izađe ili ne izađe je neosporan i u skladu sa suštinom demokratije koje god razloge imao.

Smatram bojkot glupom odlukom u datim okolnostima ali pravo na isti je tekovina demokratije nikako borba protiv iste.
 
Ма јок, него ћемо да гласамо за Бастарда, :hahaha::hahaha::hahaha:
Је ли, јел' се теби стварно свиђа онај црногорац са Дорчола ?

Не би било чудо,
ти и керове подржаваш,
нарочито кад изуједају неко дете, трудницу ...

млтјуп
Ali pazi ovako, ti si na poslednjim izborima dao svoj doprinos pobedi SNS-a, nisam ja. Ako i ovaj put to uradiš i pomogneš AV-u da može javno da se hvali kako je pobedio sa većinom izašlih, a u stvari nema više od 20-25% glasača, onda počinješ da važiš za jednog od sendvičara, želeo ti to ili ne. To što zaokružiš nekog klovna koji igra kako vlast svora, nekog Belog, Šećeroskog ili Đilasa, ne pere te od činjenice da je tvoj glas otišao u SNS.
 
Ne slazem se uopste. Ali meni vise lici da ti imas anti srpski stav po defaltu, kao da ti je mozak ispran
Njje to antisrpski stav nego racuna da ce u toj vojsci koja bi ratovala biti i starijih...
Ako iskljuci to , onda se slazem da je za vojsku koja je godista do 25 godina, srpska vojska najhrabrija na svetu...
A to verovatno misli i on...
Ne pricam ja napamet, nego ne smem da pricam sve sto sam video...
Ali verujem da ce covek prihvatiti tvrdnju da ako je vojska sastavljena do 25 godina starosti da je najhrabrija na svetu....
Zaboravite to sto su sve to jajare i kilavci i funjare u civilnom zivotu...to ne vazi uopste ni malo ako ih stegnes i zaplasis da ce izginuti od neprijatelja...
Jajare se vaspitavaju strahom od smrti, tako da sto veca jajara, to veci heroj kad ga zaplasis smrcu...
 
Pa gledaj imamo Drazu Mihailovica koji je odlucio DSR, imamo Skenderbega koji je bio najbolji vojnik u dobu kada je ziveo, imamo Vladu Sipcica, Ratka Mladica, ma brdo njih.. A ne moram ja nista da kazem, cak je i sam Hitler rekao da nas je mrzeo alj da smo neostrasivi borci..
Bojim se da nisi razumeo, nije reč samo o našoj istoriji, drugi narodi su takođe ratovali i oslobađali se.
 
Е па ето где је грешка, размисли,
бориш се против Вучића или против демократије ?!

Ne se borim protiv demokratije ni protiv Vučića ali jesam protiv privilegovanog klana koji je uzurpirao i obesmislio i izbore i politiku i naše živote.

Izborima se u Srbiji više ništa ne menja i ništa ne poboljšava.

Na izborima poklanjamo naredne godine privilegovanoj titoističkoj pseudoeliti i politikantskim jajarama koje joj služe.

Pobedila opozicija ili pak aktuelna vlast pravi pobednik su deca titoista koja su pljačkom čak i budućnost naše dece prisvojila .

A kako u srpskoj političkoj ponudi ne postoji ozbiljna opcija koja se bori protiv privilegovanih klanova preskočiću i ove izbore.
 
Ali pazi ovako, ti si na poslednjim izborima dao svoj doprinos pobedi SNS-a, nisam ja. Ako i ovaj put to uradiš i pomogneš AV-u da može javno da se hvali kako je pobedio sa većinom izašlih, a u stvari nema više od 20-25% glasača, onda počinješ da važiš za jednog od sendvičara, želeo ti to ili ne. To što zaokružiš nekog klovna koji igra kako vlast svora, nekog Belog, Šećeroskog ili Đilasa, ne pere te od činjenice da je tvoj glas otišao u SNS.
Ja glasam za Vucica e bas namerno uvek. Nikada vise dosmanlije!
 
Ja glasam za Vucica e bas namerno uvek. Nikada vise dosmanlije!
To je ta srpska mudrost, glasati iz inata i protiv, a nikad za. Zato nam i jeste ovako jadno i zato se neki hvale kako glasaju za najgore. Prokleta demokratija i kad se jednako važi glas svakog grbavca krezubog.
 
To je ta srpska mudrost, glasati iz inata i protiv, a nikad za. Zato nam i jeste ovako jadno i zato se neki hvale kako glasaju za najgore. Prokleta demokratija i kad se jednako važi glas svakog grbavca krezubog.
Kada budem glasao tebi i Felicity saljem sliku listica u pp da se nagledate
 

Back
Top