"Nije sve crno, nije bas tako" a koje je boje kod vas?

"Nije sve crno,nije bas tako" a koje je boje kod vas?

• Tamne dominiraju

glasova: 1 25,0%
  • Plava,zivotarenje,poskupljenja,ne treba tv za to

glasova: 0 0,0%
  • Nema boja

• Crna,malo krene svetlija a ponovo zacrni

• Razne boje,vesele od kad se preselih van zemlje

• Roze,nesto vina uz hranu da lakse prodje dan

• Svetle nijanse,borim se da tako ostane al' ne uspeva uvek

glasova: 2 50,0%
  • Tamne nijanse,borim se za svetle al' tama svakodnevnice ubija svetlost

glasova: 1 25,0%
  • Beznadje,ne znam ni kako sat za satom a za sad ne spadam u pratioce tv programa

• Zasto li se budim kad je uvek ista tama ili se vrati na istu tamu

• Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .
Хумор престаје оног тренутка..
кад се сви ови горе "лези лебу да те једем" не намире,
као Последицу свега имаш најскупље Гориво,највеће Акцизе,Цене превазилазе одавно једну богату Немачку,у рангу су са Швицом..
што опет доводи до НЕСИГУРНОГ пословног Амбијента где потенцијални Инвеститори после Погледа на папире,кажу:
"БЈежи од ових партизана".
:mrgreen:
Мислио сам на пост изнад твог...
А и нисам мрачњак...само понекад кажем истину без фризирања.

E bravo to je sustina price i nesto o cemu i ja pricam, mislim sreca i dobro raspolozenje zavise pre svega od tebe i sopstvene percepcije a ne toliko od nekih spoljnih faktora i okolnosti i
Kako se pomiriti sa nepostojanjem para,time da ih nece ni biti?
to je donekle verujem malo i stvar licnosti i karaktera,
Al' zivot je prenaporan,pretezak,nista ne vredi kad se jedna osoba izvlaci iz minusa ako je okruzenje takvom bolesti (noga,ruka,glava,oko,sta je sve radjeno svima koje zna)lekovi,bolnica,sahrane,cetrdeset dana,pola godine,godinu jer je to jedino sto se desava,jedina promena.
Jedino gde se drustvo uz rodbinu okuplja.
Uz,naravno beskrajne price o proslosti od kojih nema nista,zivljenje kroz tudje zivote u sadasnjosti od cega nema nista takodje.
(Nema se para da bi se imao zivot u formi koja zivot podrazumeva.)
mislim naravno da nikom nije sve po volji i idealno (jer verovatno nije ni predvidjeno da bude) i ako izuzmemo sad Edenski vrt i tu Biblijsku pricu nikada svet nije ni bio idilicno mesto po meri coveka i nekakav raj na Zemlji (jer sve funkcionise po dualnom principu, citav fizicki 3D univerzum, imas dobro i lose, toplo i hladno, svetlost i tamu, noc i dan, lepo i ruzno, itd)
Bilo bi lepo da je tako al' vecini je mrak koji ide u plusu ka malo manjem mraku,eventualno sivilu da sacuvaju tu neku pozitivu zbog koje su jos fizicki medju zivima.
i u principu nikada ni nije valjalo nit je bilo idealno i verovatno nece nikada ni biti ali to sad ne treba tebe da demoralise nit sad ti treba da zivis u nekom iscekivanju toga ili ne znam ni ja sta da se desi,
Ne treba imati zelje da dostojanstvenim zivotom i bol sto ga nema nestaje?
vec ono izgradis neki sopstveni mini-svet u svojoj glavi koji je tebi po meri, trazis radost i srecu u nekim naizgled malim i sitnim stvarima, nadjes si zanimaciju i furas si svoj fazon i gledas da izvuces nesto pozitivno u vec datim i postojecim okolnostima.
Dobro,to je ona laksa verzija tame gde je.maksimum doci do sive boje.
jao sad mi je sve s***** ali kao bicu super kad ne znam ...kad mi plata bude bila soma ipo evra umesto 500
Mnogi nikad nisu dosegnuli ni petsto evra,nema ko da toliko razmazi radnike,radnice a tih hiljadu i po imaju vlasnici privatnih praksi.
Plata se ne menja osim ako se proglasi manjak te to naplati od radnika,osim ako oni za koje se rade ne kazu dа je kriza,pola ide u parama pola u materijalu.
Imati posao gde se redovno uplacuju doprinosi je cudo a malo osobe tako uspe.

ili kad se ne znam ni ja sta desi, mislim neces, jer si mracnjak i vibriras na tim negativnim frenkvencijama i uvek ces samo traziti razlog i izgovor da mracis, da se jedes iznutra i da siris tu negativnu energiju
Al' zamisli sad mnogi imaju nesrecu da zive bez mogucnosti renoviranja objekta gde su,mnogi zbog zakona moraju da podele objekat i ako ima dvoriste,sta vec.
Zivot tako razori psihu,okolina odbaci jer para nemaju (da ne predje maler na njih),
neko se razboli,nekom ispadne zub,neko je zdrav al' sve stigne psihicki.Nema za sredjivanje objekta,nema za sredjivanje sebe,lagano se vremenom sve raspada.
Zamisli neko nasledi lepe objekte al' posla nema,para nema,nesto raducka da plati racune al' psihicki ode od tenzije.
Itd.Isl.
Okolnosti razaraju osobe,neko nemocan da se odupre,nateran da bude poslusan naravno da ce biti mracnjak kad izbor ne postoji jer para nema.
dok ono ako si pozitivan i ako vibriras na visim frenkvencijama i ako si na tim pozitivnim talasima ti ces onda imati skroz drugu percepciju i stanje svesti i bices fokusiran na pozitivne stvari,
"Al' ne mozes to kad si gladan" (fizicki ili dusevno,kad dusa pati).
nego ce ti fokus niti usmeren ka drugim stvarima, bices u fazonu , e vidi sto je lepo vreme danas mogao bi malo da prosetam, mogao bi mozda da poslusam tu i tu muziku, pogledam taj i taj film, nabavim tu i tu knjigu ili odem malo da istreniram
Radi se sve to,imas dosta osoba koje dju svoj maksimum da skrenu sebi paznju al' se vracaju na isto,para nema,nema sustinske promene.
ili onu novu cicu sto se doselila u ulaz mozda pitam da odemo malo na kafu,
Za to treba imati samopouzdanja a ko nema neki vidljiv zub,vise njih ili ima neku vidljivu povredu nece se usuditi da rizikuje sramotu odbijanja.Jer devojka znaci da idu na rucak,veceru,kupuje poklone a mnogi to ne mogu da priuste na svom lokalu,tu gde zive.
ono furas si svoj fazon i gledas da si fokusiran na stvari koje te ispunjavaju i koje ti prijaju.
Al' smo zemlja bez para gde se slusaju oni sa kojima se zivi ("dok si pod mojim krovom sve je kako ja kazem") a ako su to roditelji kad oni ostare deca po zakonu treba da ih cuvaju.(Deca se prave da bi donosila casu.vode svojima,uce da bespogovorno slusaju ceo zivot.)

Tek kad ih nema vise daleko bilo (tih sa kojima se zivi )moze to sto si ovde napisala da se sprovede u praksi.
Mislis da ima nade za promene sa cetrdeset ili pedeset godina zivota?

Tacno je da nemamo sto zivota,tacno da to ne moze da se ima al' ovo sto se ima zovu prezivljavanje,mucenje,nema blage veze sa zivotom kakav treba da bude jer to izostanak pristojnih finansija ne dozvoljava.

Poslednja izmena:
U kojim bojama ti je zivot,kakav ti je dan za danom?
U svim bojama, jer sve mi boje lepo stoje :per:😇😏

Yebu na poslu
Yebu kod kuće
Yebu u kafani
Yebu na forumu
Šareno samo tako

Šta ima kod tebe, glasaš li za
1699897022353.png

U svim bojama, jer sve mi boje lepo stoje
Kako do takvog optimizma,jesi izbacio tv iz stana,iskljucio ga,sta uradi?

Šta ima kod tebe,
Trudim se da nadjem dobru stranu,trudim se da dodjem iz crnog u malo manje crno a ako ikad uspem do sivog,smatracu to uspehom.

Zapravo mi je mnogo tesko jer nadlezni za zdravstvo nece da ubace zubne implante u Domove zdravlja po celoj Srbiji besplatno(od poreza gradjana da placa RFZZO) uz zdravstvenu karticu a to niko ni ne nudi,hvala sto pitas.

Kako do takvog optimizma,jesi izbacio tv iz stana,iskljucio ga,sta uradi?

Trudim se da nadjem dobru stranu,trudim se da dodjem iz crnog u malo manje crno a ako ikad uspem do sivog,smatracu to uspehom.

Zapravo mi je mnogo tesko jer nadlezni za zdravstvo nece da ubace zubne implante u Domove zdravlja po celoj Srbiji besplatno(od poreza gradjana da placa RFZZO) uz zdravstvenu karticu a to niko ni ne nudi,hvala sto pitas.

TV je tu, svemir, piramide, aukcije, sport, kvizovi, Nole Sexoman, Milan Tarot, ništa stresno niti životno bitno.

Mora nadješ neku inspiraciju, pozitivu, evo i @Stojkov Menidjer čeka implante, medjutim njega zanima samo da ugradi dojke kako bi napredovao u hijerarhiji ss sNs-a.

Back