"Nije sve crno, nije bas tako" a koje je boje kod vas?

"Nije sve crno,nije bas tako" a koje je boje kod vas?

• Tamne dominiraju

glasova: 1 25,0%
  • Plava,zivotarenje,poskupljenja,ne treba tv za to

glasova: 0 0,0%
  • Nema boja

• Crna,malo krene svetlija a ponovo zacrni

• Razne boje,vesele od kad se preselih van zemlje

• Roze,nesto vina uz hranu da lakse prodje dan

• Svetle nijanse,borim se da tako ostane al' ne uspeva uvek

glasova: 2 50,0%
  • Tamne nijanse,borim se za svetle al' tama svakodnevnice ubija svetlost

glasova: 1 25,0%
  • Beznadje,ne znam ni kako sat za satom a za sad ne spadam u pratioce tv programa

• Zasto li se budim kad je uvek ista tama ili se vrati na istu tamu

• Ukupno glasova
    4
  • Anketa je zatvorena .

Zauz

Buduća legenda
Poruka
34.635

Htedoh da ovu izjavu o vestima stavim na neki drugi pdf ali bi je prebacili ovde te bih da ovde napisete kako vam je u zivotu,kako ide ili ne ide,vise ne ide dobro nego sto ide,vise ide nego sto ne ide.
Ako bi bili ljubazni da budete pristojni,napisete kakav vam je svaki dan,mozda glasate.

Poslednja izmena:

Htedoh da ovu izjavu o vestima stavim na neki drugi pdf ali bi je prebacili ovde te bih da ovde napisete kako vam je u zivotu,kako ide ili ne ide,vise ne ide dobro nego sto ide,vise ide nego sto ne ide.
Ako bi bili ljubazni da budete pristojni,napisete kakav vam je svaki dan,mozda glasate.
Kako od onakvog sportiste postati 🦧

😂

Meni je sve crveno, zuto i zeleno, ono semafor iliti rasta boje. 😉

51XF4STGp4L._AC_UF894,1000_QL80_.jpg

Као и већина добро ухлебљених,а себе називају - способним,овде имамо пример(ак) човека који не види баш нај боље реалност...или је "не види".
Просто им је криво што сви остали не видимо колико се они труде и дају ,и колико нам је уствари супер.

А колико је лоше и колико ће лоше бити ,не постоји у анкети.

Већ смо то све имали прилике да гледамо.

Абнормални дуг,који моје дете неће плаћати само зато што га немам,би смо и прогутали,некако.
Сви гурају у балон,када пукне нико ништа не враћа...

Међутим...рат,још један,макар и мањег обима ( по гледаоце) би значио тотално,бесповратно нестајање.

Stalno sa medija "sto se mladi ne odsele" a ne daju ogromne prihode da bi to bilo moguce ~ stalno kako "nema dece,nema unucica,nema Srpcica,te zle zene su krive" .
To usadjuju svima u pamcenje te na mlade idu napadi od najblizih sa gadnim recima.
Nikako da spomenu niska primanja ni nasilje u zajednicama koje se desava (ko se koliko zrtvovao)kad vise generacija moraju da se trpi jer su cene svega nedostizne.
Nikako da spomenu muski sterilitet,vecno se nagazi zensko u tim obracanjima.

Nekako sve je isto,ako nije isto ide na gore uz po neku pauzu dobrog u krug.

Dan je prazan,nema veze ako nema tv~а praznina je tu,pustinja,nigde promena na plus.Stalno ide prica o tom nekom "boljem",vesti kako "mladi kupuju stanove" dok kad se pogleda objektivno zivi se sa svojima.

Iscrpljuje praznina,smrknuta lica,beznadje,sivilo a takodje bes,ogorcenost,nemoc,sludjenost.

Mnogo je neceg sto ceka da eksplodira u osobama,kao da ne smeju da kazu gde treba,kome treba a onda napadnu nepoznatu osobu gadnim recima gde god.
Kad se neko povuce u cetiri zida bude "sto ne izlazis" kad na primer nema gde,ni sa kim,ni zbog koga,nema sta novo da vidi,desavanja utihnula.
Najcesce price su o proslosti,svetskim temama,tudjim zivotima informativno(ono o cemu pricaju da se zna,ono sto dele sa drugima).
Nekoj vrsti zabave da brze prodje vreme a prave teme nisu pozeljne,vec se ne spominju da neko ne pobesni ako se uzmu za razgovor.

Bojama svog života upravljamo sami. Neću da budem mračnjak, a da hoću, imala bih i razloga i motivacije, mnogo više nego što je potrebno.

E bravo to je sustina price i nesto o cemu i ja pricam, mislim sreca i dobro raspolozenje zavise pre svega od tebe i sopstvene percepcije a ne toliko od nekih spoljnih faktora i okolnosti i to je donekle verujem malo i stvar licnosti i karaktera, mislim naravno da nikom nije sve po volji i idealno (jer verovatno nije ni predvidjeno da bude) i ako izuzmemo sad Edenski vrt i tu Biblijsku pricu nikada svet nije ni bio idilicno mesto po meri coveka i nekakav raj na Zemlji (jer sve funkcionise po dualnom principu, citav fizicki 3D univerzum, imas dobro i lose, toplo i hladno, svetlost i tamu, noc i dan, lepo i ruzno, itd) i u principu nikada ni nije valjalo nit je bilo idealno i verovatno nece nikada ni biti ali to sad ne treba tebe da demoralise nit sad ti treba da zivis u nekom iscekivanju toga ili ne znam ni ja sta da se desi, vec ono izgradis neki sopstveni mini-svet u svojoj glavi koji je tebi po meri, trazis radost i srecu u nekim naizgled malim i sitnim stvarima, nadjes si zanimaciju i furas si svoj fazon i gledas da izvuces nesto pozitivno u vec datim i postojecim okolnostima.

Mislim to su sad kretenske price, jao sad mi je sve sranje ali kao bicu super kad ne znam Vucic ode sa vlasti, kad povratimo Kosmet, kad Rusi dobiju rat u Ukrajini, kad pukne Amerika, kad se na Bliskom Istoku desi to i to , kad mi plata bude bila soma ipo evra umesto 500 ili kad se ne znam ni ja sta desi, mislim neces, jer si mracnjak i vibriras na tim negativnim frenkvencijama i uvek ces samo traziti razlog i izgovor da mracis, da se jedes iznutra i da siris tu negativnu energiju dok ono ako si pozitivan i ako vibriras na visim frenkvencijama i ako si na tim pozitivnim talasima ti ces onda imati skroz drugu percepciju i stanje svesti i bices fokusiran na pozitivne stvari, ono boli te bas uvo sta radi Vucic i jos gori brat mu, kad ce da pukne Amerika, kolko je Djilas pokro miliona ili dal je neko bacio omot od cokoladice na pod u gradskom prevozu , nece te te stvari uznemiravati i crpeti ti energiju nego ce ti fokus niti usmeren ka drugim stvarima, bices u fazonu , e vidi sto je lepo vreme danas mogao bi malo da prosetam, mogao bi mozda da poslusam tu i tu muziku, pogledam taj i taj film, nabavim tu i tu knjigu ili odem malo da istreniram ili onu novu cicu sto se doselila u ulaz mozda pitam da odemo malo na kafu, ono furas si svoj fazon i gledas da si fokusiran na stvari koje te ispunjavaju i koje ti prijaju.

Niko vam ne valja, niko nije dovoljno dobar.
На Подручју Србије имаш 6 Хиљада припадника БИА-е,2 хиљаде војних обавештајаца,2 хиљаде контраобавештајаца и ко зна колико Хиљада Цинкароша који предано раде за поменуте Структуре.
Шта мислиш шта раде сви ти Људи осим што производе Интриге,Завере и доприносе томе да нико не буде добар?:D

На Подручју Србије имаш 6 Хиљада припадника БИА-е,2 хиљаде војних обавештајаца,2 хиљаде контраобавештајаца и ко зна колико Хиљада Цинкароша који предано раде за поменуте Структуре.
Шта мислиш шта раде сви ти Људи осим што производе Интриге,Завере и доприносе томе да нико не буде добар?:D
Brane Srbiju od spoljnih i unutrašnjih neprijatelja.

Ето и хумора...
Хумор престаје оног тренутка..
кад се сви ови горе "лези лебу да те једем" не намире,
као Последицу свега имаш најскупље Гориво,највеће Акцизе,Цене превазилазе одавно једну богату Немачку,у рангу су са Швицом..
што опет доводи до НЕСИГУРНОГ пословног Амбијента где потенцијални Инвеститори после Погледа на папире,кажу:
"БЈежи од ових партизана".
:mrgreen:

Nema više Vulina i sad likujete 😡
Вулин се сам сјеубао,направио је кардиналну Грешку кад је дозволио да га сликају како окопава саднице Вутре на пољоприпредном Добру,
Јовањица .
Па не мош тако Рођаче,па зна се ко има Монопол на производњу Наркотика :lol:

Back