Nije najbitniji tvoj izgled, dušo

Znači ni ti nisi "izgledna"?
E jbg.
Cccc, kako li sam se usudila da ne budem "izgledna" :mrgreen:
Majka priroda kriva za to..
Šalim se ja malo..Verovao ti meni ili ne, ja sam veoma "izgledna", bar po standardima koje je društvo uspostavilo za procenjivanje nečije lepote...
Ja samo kažem da je lepota relativna stvar, stvar samopouzdanja, duhovitosti, inteligencije, šarma, moralne dobrote...svega onoga što može da krasi neku osobu..
Ako od svega toga, ti ili neko drugi ima da ponudi samo fizički izgled, e onda jbg ;)
 
Cccc, kako li sam se usudila da ne budem "izgledna" :mrgreen:
Majka priroda kriva za to..
Šalim se ja malo..Verovao ti meni ili ne, ja sam veoma "izgledna", bar po standardima koje je društvo uspostavilo za procenjivanje nečije lepote...
Ja samo kažem da je lepota relativna stvar, stvar samopouzdanja, duhovitosti, inteligencije, šarma, moralne dobrote...svega onoga što može da krasi neku osobu..
Ako od svega toga, ti ili neko drugi ima da ponudi samo fizički izgled, e onda jbg ;)
konačno evo je još jedna
još ih nema 5 na celom forumu

o j.eebem ti...
 
Nije najbitniji izgled.

Izgled sluzi samo da insekt sleti i oplodi.

Posle priroda radi svoje.
Немам појма,

Знам само да неке силе(да их не набрајам) из мушкарца извиру, а неке силе у жену увиру.

То миленијумима зову принципом. (Скорашњи превод, кажу најадекватнији)

Дакле, не управљамо ми принципима, већ принципи управљају нама, значи изглед је цивилизацијског, а не метафизичког карактера (ако не говоримо о лепим и ружним екстремима)
 
Poslednja izmena:
m neee nije bitan izgled srcee ja ću svaaki daaan da odvajam po sat ipo dva vremena da se naprežem mučim znojim perem mažem.ješću travu.preskakti obroke.
AA ti slobodno otvori frižider i ožderavaj se ko krmača ja ću te uvek voleti jer poseduješ unutrašnju lepotu.
Imaš lepu jetru. :)
 
Ima nekih stvari koje nisu baš samo svojstvene ženama ali su definitivno karakteristične za njih i veoma su rasprotranjene a koje mi smetaju.

Recimo, šta žene vole, da u nekom razgovoru, vade neku reč ili rečenicu koju izgovoriš iz konteksta i onda ih montiraju na neki svoj način. I onda pokušavaju da ti na neki način tu reč i rečenicu tako obrnuto natrljaju na nos pokušavajući da ti stave do znanja kako si ti upravo rekao nešto što uopšte nema veze sa životom. I to posle ne možeš njoj objasniti taman da uradiš trostruki salto unazad.

Isto, žene su sklone preteranim reakcijama u poprilično svemu. Prosto kao da im život nije život ako nemaju neku dramu.
 
Ima nekih stvari koje nisu baš samo svojstvene ženama ali su definitivno karakteristične za njih i veoma su rasprotranjene a koje mi smetaju.

Recimo, šta žene vole, da u nekom razgovoru, vade neku reč ili rečenicu koju izgovoriš iz konteksta i onda ih montiraju na neki svoj način. I onda pokušavaju da ti na neki način tu reč i rečenicu tako obrnuto natrljaju na nos pokušavajući da ti stave do znanja kako si ti upravo rekao nešto što uopšte nema veze sa životom. I to posle ne možeš njoj objasniti taman da uradiš trostruki salto unazad.

Isto, žene su sklone preteranim reakcijama u poprilično svemu. Prosto kao da im život nije život ako nemaju neku dramu.
Ne slažem se .
Ne kažem da nema toga kod žena , ali isto toliko ima i kod muškaraca...
Plus, kod muškog pola je poznato i često da te shvate na pogrešan način.
Sada..Nekad sam raspoložena da objašnjavam , ali češće nisam.
Takođe , muški pol mnogo voli da mulja i zamazuje ..To je osobina koju ne volim.
Cenim kada se nešto kaže iskreno , bez obzira da li će to prijati ili ne ...
Samo ne izokola , samo ne to mutnilo.
 

Back
Top