Nije mi jasno

Vexy

Buduća legenda
Poruka
34.322
Šta vas čudi ovih dana?
Mene npr čudi kako devojke mogu da nose trofrtaljke po ovako hladnom vremenu. bez obzira što obuju čizmice.
Kako postoji tolika razlika u subjektivnom osećaju toplote-hladmoće da u određenom periodu godine neko nosi zimsku jaknu, a neko majcu sa kratkim rukavima
biće tpga još
ajd sad vi
 
Mene npr čudi kako devojke mogu da nose trofrtaljke po ovako hladnom vremenu. bez obzira što obuju čizmice.

Ne pamtim da se omladina ikad oblačila s previše odevnih predmeta. I mene danas da neko pita kako sam mogla zimi nositi suknju do kolena, ne bih umela odgovoriti. Skloni smo da zaboravimo svoju mladost, mada mi nikad nije jasno kako i zašto.

Nije mi ništa više čudno. Povremeno me nešto ostavi bez reči.
Ono što mi je uvek čudno je kako smo sebi uvek dobri ( da ne kažem savršeni ).
 
Šta vas čudi ovih dana?
Mene npr čudi kako devojke mogu da nose trofrtaljke po ovako hladnom vremenu. bez obzira što obuju čizmice.
Kako postoji tolika razlika u subjektivnom osećaju toplote-hladmoće da u određenom periodu godine neko nosi zimsku jaknu, a neko majcu sa kratkim rukavima
biće tpga još
ajd sad vi
Neko nosi chizme i perjanu jaknu na 30+… recimo u Indiji kad je temp pao na 15C, ljudi su umirali od promrzlina… na 15C ovi iz hladnijih
krajeva idu razgolitjeni...
 
Šta vas čudi ovih dana?
Mene npr čudi kako devojke mogu da nose trofrtaljke po ovako hladnom vremenu. bez obzira što obuju čizmice.
Kako postoji tolika razlika u subjektivnom osećaju toplote-hladmoće da u određenom periodu godine neko nosi zimsku jaknu, a neko majcu sa kratkim rukavima
biće tpga još
ajd sad vi
Mene Vaske(mogu li da te zovem tako :lol: ) čudi kako se ti za ovo kratko vreme vreme koliko sam ovde nisi zaljubila u mene ? :lol: Baš me to čudi. Pazi, ja da sam na tvom mestu oberučke bih zgrabio ovakvu priliku. U godinama sam, živim sa roditeljima, imam fakultet ali ni dana u struci. Posao mi je dugogodišnji hobi. Al sam zato dobar čovek :roll: Idealna prilika da imaš pored sebe muškarčinu koju ćeš vrteti oko malog prsta i koji će ti biti odaniji od ličnog mačka :roll: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
 

Back
Top