„Nije mi dobro, iskreno“: Baka Prase se oglasio nakon pljačke, proveo tri sata u policijskoj stanici

zasto prevarant?
on bar cisto zaradjuje novac...glupira se i reklamira kocku.. nije moralno ali nije ni prevara.
Prevara se naziva i kvalifikovanom ili izazvanom zabludom. Ako jedna strana izazove zabludu kod druge strane ili je održava u zabludi u nameri da je time navede na zaključenje ugovora postoji prevara.
https://sr.wikipedia.org/sr-el/Превара
Nije bitno dal se to radi svesno ili nesvesno, planski il organizovano - dovodjenje u neku zabludu je prevara

Razne, prodaja auta zbog bankrota, recimo
Ne pratim delo doticnog tako da ne znam puno
onda nije ozbiljno i da ga osudis da to radi.

o ovome bas i pricam..nekog ne volis iz odredjenog razloga i onda ga pljuckas a ne znas ni cinjenice..

evo lep primer..

po cemu je ovo nemoralnije

Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, pre nekoliko dana je objavio da je pokraden i da su mu lopovi uzeli oko 250.000 evra.
Naime, jutjuber se trenutno nalazi u Hrvatskoj, gde je snimao spot sa Mihajlom Veruovićem Vojažem, a kako kaže, jedan dan je iskoristio da bi se odmorio i tada su mu lopovi odneli ogromnu svotu novca, ali i garederobu i skupe satove.
1662552731-Baka_Prase_Balkan_Tube_Fest__210656__photo_E-Stock_Caslav_Vukojicic-750x499.jpg

„Ne mogu da vam ispričam sve zato što je policijska istraga u toku u Hrvatskoj, zamoli su me da ne pričam u lajvu previše o tome da ne bih ometao istragu. Dosta ljudi se sladi jer su mi ukradene pare, zaslužio si to, karma, jer si ostavio Anju. Ništa neću da pričam o detaljima, ja imam svoje teorije, policija svoje, oko dosta stvari smo se složili. Jedini sat koji mi je ostao je onaj koji sam to veče imao na ruci i koji sam nosio u klubu“, rekao je Baka Prase u uključenju uživo i nastavio:

1662496591-Screenshot_177-1024x576.jpg

Jutjuber je dalje dodao i da se u policijskoj stanici zadržao čak tri sata, ali i da se uprkos velikoj šteti nije mnogo potresao zbog ovog gubitka.

„Nije mi dobro iskreno, bili smo u klubu da proslavimo snimljen spot s Vojažem. Vratili smo se i saznali da nam je kuća obijena. Sve stvari su uzete, Luksu torbica, pare i stvari, Pečurki parfem i majica, Igoru su uzeli karticu od ‘roleksa’ i novčanik… Meni su uzeli odeću i gaće, da li možete da verujete gaće su mi uzeli. Poneo sam satove, dosta keša da bi snimali, ukraden mi je keš i satovi, šteta je oko 250.000 evra. Hteo sam jedan dan da odmorim i taj dan su mi ukrali 250.000 evra. Nezaboravan put, nisam se nešto potresao. Krivo mi je, voleo sam te satove, skupi su, dragi, retki, radio sam i trudio se za njih i neko ih je samo tako uzeo, glupa priča, ali ne može da stane život zbog toga, kao ni zbog raskida. Idemo dalje. Celo jutro se vršila forenzika, bili smo u stanici, davao sam izjavu tri sata“.

https://nova.rs/zabava/showbiz/nije...ljacke-proveo-tri-sata-u-policijskoj-stanici/
Kако може да преко границе пренесе толику количину готовог новца???

zasto je baka prase nemoralan kad radi isto sta i ovi
Ti stvarno furas na njegovu stranu, nije valjda da vam daje neku kintu da ga reklamirate? 🤣

Stavljati Nikolu Jokic i Baku Prase u istu recenicu i porediti ih je u najmanju ruku smehotresno pa da taj isti Nikola svaki dan reklamira neku drugu kladionicu. 🫣

Ма, и то је упитно, ако не можеш доказати порекло тог новца, нпр. имаш признаницу из банке и сл.
popunajvas formular na granicnom prelazu.
ne trebaju ti nikakve priznanice ili potvrde.

e sad..poresko moze na osnovu tog formulara da pokrene istragu porekla novca, to je vec druga prica.

Ti stvarno furas na njegovu stranu, nije valjda da vam daje neku kintu da ga reklamirate? 🤣

Stavljati Nikolu Jokic i Baku Prase u istu recenicu i porediti ih je u najmanju ruku smehotresno pa da taj isti Nikola svaki dan reklamira neku drugu kladionicu. 🫣
da li oni reklamiraju kocku?
i jedni i drugi?
u cemu je onda razlika?

I koji k.urac mu na jedan dan treba da nosi sa sobom 250 000 evra, koliki retard moras biti za to, ako vec imas toliki kes, banka-sef i miran. Mada, mislim da je ovo jos jedan u nizu njegovih marketinskih trikova.

A, to sto javno prica koliko love ima i na taj nacin navlaci ozbiljnu mafiju na sebe to je vec ozbiljan nivo retardiranosti.
Poresku upravu? :mrgreen: :

Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, pre nekoliko dana je objavio da je pokraden i da su mu lopovi uzeli oko 250.000 evra.
Naime, jutjuber se trenutno nalazi u Hrvatskoj, gde je snimao spot sa Mihajlom Veruovićem Vojažem, a kako kaže, jedan dan je iskoristio da bi se odmorio i tada su mu lopovi odneli ogromnu svotu novca, ali i garederobu i skupe satove.
1662552731-Baka_Prase_Balkan_Tube_Fest__210656__photo_E-Stock_Caslav_Vukojicic-750x499.jpg

„Ne mogu da vam ispričam sve zato što je policijska istraga u toku u Hrvatskoj, zamoli su me da ne pričam u lajvu previše o tome da ne bih ometao istragu. Dosta ljudi se sladi jer su mi ukradene pare, zaslužio si to, karma, jer si ostavio Anju. Ništa neću da pričam o detaljima, ja imam svoje teorije, policija svoje, oko dosta stvari smo se složili. Jedini sat koji mi je ostao je onaj koji sam to veče imao na ruci i koji sam nosio u klubu“, rekao je Baka Prase u uključenju uživo i nastavio:

1662496591-Screenshot_177-1024x576.jpg

Jutjuber je dalje dodao i da se u policijskoj stanici zadržao čak tri sata, ali i da se uprkos velikoj šteti nije mnogo potresao zbog ovog gubitka.

„Nije mi dobro iskreno, bili smo u klubu da proslavimo snimljen spot s Vojažem. Vratili smo se i saznali da nam je kuća obijena. Sve stvari su uzete, Luksu torbica, pare i stvari, Pečurki parfem i majica, Igoru su uzeli karticu od ‘roleksa’ i novčanik… Meni su uzeli odeću i gaće, da li možete da verujete gaće su mi uzeli. Poneo sam satove, dosta keša da bi snimali, ukraden mi je keš i satovi, šteta je oko 250.000 evra. Hteo sam jedan dan da odmorim i taj dan su mi ukrali 250.000 evra. Nezaboravan put, nisam se nešto potresao. Krivo mi je, voleo sam te satove, skupi su, dragi, retki, radio sam i trudio se za njih i neko ih je samo tako uzeo, glupa priča, ali ne može da stane život zbog toga, kao ni zbog raskida. Idemo dalje. Celo jutro se vršila forenzika, bili smo u stanici, davao sam izjavu tri sata“.

https://nova.rs/zabava/showbiz/nije...ljacke-proveo-tri-sata-u-policijskoj-stanici/

Koji imbecil negde ide sa toliko novca u kešu?

Razlika je u tome sto Nikola ima
hiljadu puta vise novca i veci uticaj sa reklamiranje, kao i manju potrebu .... A opet reklamira...
Da bude jasno, nemam nista protiv Nikole, smatra ga najboljim masim sportistom i veoma kvalitetnim covekom, a ni protiv Bake, i on je nas najbolji jutjuber, zasluzeno... I nije uopste losa osoba, to je moj zakljucak... Obojica su ljudi na mestu, a inace ne zameram nikome da reklamira kladionice, sasvim legitimna stvar... Ja ih ne konzumiram...

vidis, covek kompromisa :cmok:
Ne znam da li da srcnem, zabezeknem se ili da se pocepam od smeha na ovaj tvoj odgovor. :think: :lol:
Prvo mi kažeš da pričam gluposti, pa kada ja odignem bodlje kao bodljikavo prase (nikako Baka Prase!), onda si covek kompromisa.
Kojom brzinom, ccc... :zplez:
Samo ti budi taktičan, kao što kažeš da jesi, mani me te sinusoide od uvrede do poljupca. ;)

Back