Nije me pogledao

Rory345666

Početnik
Poruka
15
Danas sam se javila simpatiji i njegovom drugu.Njegov drug se meni normalno javio dok je moja simpatija samo mahnuo rukom tiho mi rekao cao i nije me gledao u oci ne znam sto mi se tako cudno javio(inace primetila sam da me tokom casova gleda,uvek je u mojoj blizini,prica sa mojim drugom ali ne sa mnom i ovo traje vec nekoliko meseci😂

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.440
Screenshot_20220519-091306_Chrome.jpg

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
33.696
Danas sam se javila simpatiji i njegovom drugu.Njegov drug se meni normalno javio dok je moja simpatija samo mahnuo rukom tiho mi rekao cao i nije me gledao u oci ne znam sto mi se tako cudno javio(inace primetila sam da me tokom casova gleda,uvek je u mojoj blizini,prica sa mojim drugom ali ne sa mnom i ovo traje vec nekoliko meseci😂
Stidljiv je, a provalio je da ti se svidja...

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
19.760
Ne sviđaš mu se.

?

Danas sam se javila simpatiji i njegovom drugu.Njegov drug se meni normalno javio dok je moja simpatija samo mahnuo rukom tiho mi rekao cao i nije me gledao u oci ne znam sto mi se tako cudno javio(inace primetila sam da me tokom casova gleda,uvek je u mojoj blizini,prica sa mojim drugom ali ne sa mnom i ovo traje vec nekoliko meseci?

Stidljiv a da mu malo olaksaš možeš ti da kreneš u razgovor :)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.