NIJE LJUBAVNI OGLAS...

Samantha Jouns:
E znas kako mi je PUN K..ovih stvari..:mad: Vi muskarci ne mozete da nadjete onu pravu???
MA daj..pa vi ste TI koji zele samo da kresnu i ne zele da se VEZUJU iz pitaj Boga kog razloga:roll:...a sad bi da imate ozbiljnu vezu.I vi barem imate veci izbor da najdete devojku jer je i ovako prosek 5 devojaka na jednog tipa...A sta nama ostaje???Svi dobri frajeri su vec ozenjeni ili u vezi po 3000 godina,...a ovo sto je ostalo nikome ne treba...


Ti sto su sami to i jesu face. Sami su zatos to se ne daju prcati u mozak i znaju de je zeni mesto.
 
esperanca137:
svi oni zele i gledaju one razgolicene,ispeglanih kosa i nadogradjenih noktiju,a posle im je djavo kriv :roll:

jeste Tako je!!! I posle kukaju..kako nema nigde normalne devojke...a otkidaju za onom koja je gola...:roll: A ove sto su "normalne" da ih tako nazovem....to su im samo drugarice...i za njih ne zele da se vezuju.......ma bljak...necu da razmisljam vise....vredi biti glup i praviti se naivan!
 
Samantha Jouns:
jeste Tako je!!! I posle kukaju..kako nema nigde normalne devojke...a otkidaju za onom koja je gola...:roll: A ove sto su "normalne" da ih tako nazovem....to su im samo drugarice...i za njih ne zele da se vezuju.......ma bljak...necu da razmisljam vise....vredi biti glup i praviti se naivan!
E ako bi ta gola jos bila i normalna usput...pa onako i imala malo i mozga... E o tome ti mi pricamo...toga nema...
 
Pera_Zdera:
E kad bi to bilo tako prosto...
Ali mi nismo ni svesni koliko mnogo If Then Else nardbi ima u svakom kompjuterskom programu...
Golu i finu naravno.... :wink:

E pa svesni il nesvesni tako vam je kako vam je.Svako je kovac svoje srece.Zato momce pamet u glavu,i naocare na nos - vid popusta od preteranog koriscenja kompa:lol: :lol: :lol: :lol:
a i steta je da upropastis tako lepe plave oke;)
 
vallas:
.I ONDA JA SE PITAM DA LI LJUBAV IMA SMISLA,BAR ZA SADA!?!
STVARNO SAM EMOTIVAN I TEMPERAMENTAN I PROSTO GORIM DA UPOZNAM PRAVU U KOJOJ CU PRONACI SVE STO MI TREBA,I KOJOJ CU MOCI SVE DA DAM,A DA ONA TO NE ISKORISTITI...ZELIM KAD JE VOLIM DA BUDEM SIGURAN U NJENU LJUBAV I SAMO CE TADA VIDETI KAKO JE KAD MUSKARAC ISKONSKI VOLI...A NAZALOST KAD DEVOJKA TO SHVATI UVEK JE KASNO....

KOMENTAR...SAVET...ITD..........POZZ SVIMA!!!


ocito da si usamljen i da ti treba ljubav
ali je trazis neces je tako naci
ljubav dolazi sama i ne pita te
strpi se
ona je negde napolju i ceka na tebe
ne zuri
samo polako i opusteno
 

Back
Top