Nije ljubav

Kažu muž kriv kad se žena ugnjiloguzi. - Nije, svaako je odgovoran za sebe!
Kažu žena treba u braku da se zaroza a muž treba da trpi.- Ne treba, treba oboje da ulažu, ne mora podjednako nego koliko ko može, valjda su bili svesni kada su ulazili u brak koji su kapaciteti partnera, bar oni osnovni koji se tiču održavanja zdrave zajednice.
Sve to masoni i globalisti što podržavaju ove fetišistkinje (ili se zovu feministkinje) To ne znam.
Toliko
 
Ja bih samo da dodam da ulaganje u odnos treba da bude obostrano, ne nuzno istovremeno ali obostrano

Ne moze zena da koristi obaveze oko porodice /dece kao izgovor ako obaveze nisu samo na njoj
Da je faking lako danas odrzati porodicu uopste nije, sve je shebano na 101 nacin i u sve je potrebno ulagati 10. puta vise nego nekada, posebno kada si zena

A u situaciji kada sve padne na zenu, a pada cesce nego sto mislite, i taj isti muskarac sedi, gleda i trpi dok se ne oseti zapostavljeno - pa ***** ti to
Muskarac nije pasivni objekat sa strane,vec bi trebalo da bude subjekat.
Ako sve padne na zenu,ne vidim sto bi jos i on.
Ako nema medjusobnog ispomaganja u bilo kojoj zivotnoj situaciji,nema niceg.
Sto kaze Zoki necemo na kantar ko koliko,ali kad previse prevagne,stvar je jasna
 
Muskarac nije pasivni objekat sa strane,vec bi trebalo da bude subjekat.
Ako sve padne na zenu,ne vidim sto bi jos i on.
Ako nema medjusobnog ispomaganja u bilo kojoj zivotnoj situaciji,nema niceg.
Sto kaze Zoki necemo na kantar ko koliko,ali kad previse prevagne,stvar je jasna
pazi zoki retko kaze al kad kaze to je to
 
Ja bih samo da dodam da ulaganje u odnos treba da bude obostrano, ne nuzno istovremeno ali obostrano

Ne moze zena da koristi obaveze oko porodice /dece kao izgovor ako obaveze nisu samo na njoj
Da je faking lako danas odrzati porodicu uopste nije, sve je shebano na 101 nacin i u sve je potrebno ulagati 10. puta vise nego nekada, posebno kada si zena

A u situaciji kada sve padne na zenu, a pada cesce nego sto mislite, i taj isti muskarac sedi, gleda i trpi dok se ne oseti zapostavljeno - pa ***** ti to

Muskarac nije pasivni objekat sa strane,vec bi trebalo da bude subjekat.
Ako sve padne na zenu,ne vidim sto bi jos i on.
Ako nema medjusobnog ispomaganja u bilo kojoj zivotnoj situaciji,nema niceg.
Sto kaze Zoki necemo na kantar ko koliko,ali kad previse prevagne,stvar je jasna
He, kako ste od onog prvog "muškarac je kriv za sve" posta lepo i brzo došle do kompromisa, međusobne podrške i ljubavi
ljubi vas Golupče :cmok:
 
Kažu muž kriv kad se žena ugnjiloguzi. - Nije, svaako je odgovoran za sebe!
Kažu žena treba u braku da se zaroza a muž treba da trpi.- Ne treba, treba oboje da ulažu, ne mora podjednako nego koliko ko može, valjda su bili svesni kada su ulazili u brak koji su kapaciteti partnera, bar oni osnovni koji se tiču održavanja zdrave zajednice.
Sve to masoni i globalisti što podržavaju ove fetišistkinje (ili se zovu feministkinje) To ne znam.
A ti mi ga lepo smesti, ja okrenuo na zezanje (bar sam to probao), a ti mi odvrati ozbiljno :(
Znam, stalo ti je da te Džamperka lajkuje, ali gde to ima da se drug ostavi na cedilu zbog ženske? :(
 
Ja cak i procitah ceo tekst...
Da te ispostujem,nije mi tesko da otvorim link kao nekima.
Previse je stereotipan tekst,prvo-krivi drugu zenu koja ce da ga 'preotme'. Drugo,sabija muskarce u jedan kalup,zene u drugi,i uopste se ne pominju oni normalni i muskarci i zene,koji kroz zivot idu zajedno ma sta bilo,a ima i takvih.Koji su jedni drugima podrska bez obzira na okolnosti.Koji se trude i oko sebe i oko onog pored sebe.
Mada,ima ljudi koji povodac koriste u neke druge svrhe,da nisi na njih mislila?
 
Ja cak i procitah ceo tekst...
Da te ispostujem,nije mi tesko da otvorim link kao nekima.
Previse je stereotipan tekst,prvo-krivi drugu zenu koja ce da ga 'preotme'. Drugo,sabija muskarce u jedan kalup,zene u drugi,i uopste se ne pominju oni normalni i muskarci i zene,koji kroz zivot idu zajedno ma sta bilo,a ima i takvih.Koji su jedni drugima podrska bez obzira na okolnosti.Koji se trude i oko sebe i oko onog pored sebe.
Mada,ima ljudi koji povodac koriste u neke druge svrhe,da nisi na njih mislila?
Znas ti kad sam ja to citala,zaboravih :)
A svaki takav tekst,neko pise iz svog licnog iskustva,zato je jednosmeran.
Ali negde joj je poenta,pas se drzi na povocu da ne odluta,ne covek
Ili se trude oboje zato sto zele ili dzaba
 

Back
Top