Nije ljubav

Bilo bi ovo OK kad bi bilo potpuno istinito, ali nije.
U 90% slučajeva muškarac ide kod druge zato što je zapostavljen. Nije problem što je ona zarozana, ili što ima par kg viška, problem je što ona više nema vremena za njega, sve njene druge obaveze postaju preče, a on se pretvara u logističara, spoljnog saradnika u sopstvenom životu čiji je zadatak da servisira i održava porodicu. Žene koriste obaveze oko dece kao izgovor što su izgubile interesovanje za vezu, umiruju savest tako što "mu" kuvaju, peru, peglaju...
Tipična tirada:
Možda je trebalo da više brinem o sebi – čula je jednom majku kako priča s nekim preko telefona. – Ovako, brinula sam o svemu, o kući da je čista, o poslu da se završi, za njega da ima skuvano i da je uvek ispeglan. Vanjuška moja zlatna da je zdravo i dobro.
Brinula je o svemu, samo ne o njemu

Nisam znala da će mu zasmetati što posle svih tih godina imam pet kila viška ili što nisam našminkana non stop.
Nije mu to zasmetalo. Zasmetalo mu je što ona njega više ne voli, što je sa njim zato što joj on treba - a on to oseti.

A ona mu je došla k’o s modne piste! Mislim, pogledaj nju, a pogledaj mene!
Naravno. I kad menjaš auto gledaš da bude bolji i lepši od prethodnog, ali ga ne menjaš dok ti stari dobro funkcioniše, pa čak i ako ima neke mane.
 
Bilo bi ovo OK kad bi bilo potpuno istinito, ali nije.
U 90% slučajeva muškarac ide kod druge zato što je zapostavljen. Nije problem što je ona zarozana, ili što ima par kg viška, problem je što ona više nema vremena za njega, sve njene druge obaveze postaju preče, a on se pretvara u logističara, spoljnog saradnika u sopstvenom životu čiji je zadatak da servisira i održava porodicu. Žene koriste obaveze oko dece kao izgovor što su izgubile interesovanje za vezu, umiruju savest tako što "mu" kuvaju, peru, peglaju...
Tipična tirada:
Možda je trebalo da više brinem o sebi – čula je jednom majku kako priča s nekim preko telefona. – Ovako, brinula sam o svemu, o kući da je čista, o poslu da se završi, za njega da ima skuvano i da je uvek ispeglan. Vanjuška moja zlatna da je zdravo i dobro.
Brinula je o svemu, samo ne o njemu

Nisam znala da će mu zasmetati što posle svih tih godina imam pet kila viška ili što nisam našminkana non stop.
Nije mu to zasmetalo. Zasmetalo mu je što ona njega više ne voli, što je sa njim zato što joj on treba - a on to oseti.

A ona mu je došla k’o s modne piste! Mislim, pogledaj nju, a pogledaj mene!
Naravno. I kad menjaš auto gledaš da bude bolji i lepši od prethodnog, ali ga ne menjaš dok ti stari dobro funkcioniše, pa čak i ako ima neke mane.
👏
 
Ja bih samo da dodam da ulaganje u odnos treba da bude obostrano, ne nuzno istovremeno ali obostrano

Ne moze zena da koristi obaveze oko porodice /dece kao izgovor ako obaveze nisu samo na njoj
Da je faking lako danas odrzati porodicu uopste nije, sve je shebano na 101 nacin i u sve je potrebno ulagati 10. puta vise nego nekada, posebno kada si zena

A u situaciji kada sve padne na zenu, a pada cesce nego sto mislite, i taj isti muskarac sedi, gleda i trpi dok se ne oseti zapostavljeno - pa ***** ti to
 
Kažu muž kriv kad se žena ugnjiloguzi.
Kažu žena treba u braku da se zaroza a muž treba da trpi.
Sve to masoni i globalisti što podržavaju ove fetišistkinje (ili se zovu feministkinje)
Kažu muž kriv kad se žena ugnjiloguzi. - Nije, svaako je odgovoran za sebe!
Kažu žena treba u braku da se zaroza a muž treba da trpi.- Ne treba, treba oboje da ulažu, ne mora podjednako nego koliko ko može, valjda su bili svesni kada su ulazili u brak koji su kapaciteti partnera, bar oni osnovni koji se tiču održavanja zdrave zajednice.
Sve to masoni i globalisti što podržavaju ove fetišistkinje (ili se zovu feministkinje) To ne znam.
 

Back
Top