manjan14
Primećen član
- Poruka
- 685
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/246080/Pedijatri-Bebe-kupati-tek-svaki-cetvrti-dan
Ja mislim da je ovo teska glupost i necu dozvoliti da mi ne kupaju dete u porodilistu.
Ja mislim da je ovo teska glupost i necu dozvoliti da mi ne kupaju dete u porodilistu.

) puta dnevno..?
Da li sam postala totalni paranoik ako mi kao razlog pada na pamet, između ostalog, i nedovoljna potrošnja vlažnih maramica?