Quantcast

"Nije Adem Jašari terorista"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

uhip

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.081
Ovako treba i ti da mislis:

Ja sam da se ponovi izložba, pa da dođemo u još većem broju da im polomimo pičk.ice...da im to više nikada ne padne na pamet...

... nego kad su se to organizovali da to niko ne zna u gradu...samo se pojave niotkud objave one svoje laži i pobegnu kao ovi smradovi iz peščenika...trebalo bi organizovati posebnu grupu ljudi koja bi pratila takve,... i onda kad znamo gde se okupljaju upasti unutra i polomiti ih...

Poruka
1.057
Ja sam da se ponovi izložba, pa da dođemo u još većem broju da im polomimo pičk.ice...da im to više nikada ne padne na pamet...

... nego kad su se to organizovali da to niko ne zna u gradu...samo se pojave niotkud objave one svoje laži i pobegnu kao ovi smradovi iz peščenika...trebalo bi organizovati posebnu grupu ljudi koja bi pratila takve,... i onda kad znamo gde se okupljaju upasti unutra i polomiti ih...
то се цени

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.975
Ko je odobrio postavljanje te izlozbe u Beogradu usred aktuelnih politickih dogadjaja? To je pitanje na koje treba odgovoriti pre nego sto se pocne sa komentarisanjem ove teme.
"Srbin je Srbinu najveci siptar" - neko je jednom lepo rekao
Elvis Prisli, Merilin Monro, Majkl Džekson, Madona.... Jašari...

Na žalost, ova izložba je trebala da nam dokaže kako smo mi veće demokrate od tvoraca demokratije. Kada za nešto treba mnogo objašnjenja kako treba da se gleda i da se doživljava a ne ono što se vidi, onda sve to može da se spakuje i da se vrati autoru.

Kulkiver

Ističe se
Poruka
2.118
Adem Jasari jeste terorista , obucavan je u Albaniji , po povratku na KiM osnovao je svoju teroristicku bandu , koja je bila ogranak teroristicke OVK na podrucju sela Donji Prekaz .
Zahaljujuci njemu , Drenica je najveca baza siptarskih terorista i jos 1981 izvrseni su prvi teroristicki napadi na nasu policiju i vojne kasarne .
Pored ubistava pripadnika nase police , ucestvovao je i u ubijanju velikog broja srpskih civila i siptara lojalnih drzavi Srbiji , kao glavnokomandujuci drenicke grupe .
Osudjen je na dvadeset godina robije, od zadnjeg pokusaja policije da ga uhapsi 1991 . godine bio je u bekstvu.
14. Marta 1998 . godine ubijen je Adem Jasari u najvecem sukobu policije sa siptarskim teroristima na KiM , u selu Donje Prekaze kod Srbice .
Inace sukob je poceo u selu Lausa a preneo se na selo Donje Prekaze jer su tamo pobegli teroristi predvodjeni Jasarijem , zabarakadirali su se u kucu brata Adema Jasarija i odande nastavili da pucaju , bacaju rucne bombe i sl .
Adem Jasari je ostao zapamcen po tome sto je kao zivi stit ispred policije postavio svoju decu i zene , on sam likvidiran je sa jos dvadesetak terorista , cetrnaest ih je uhapseno , devetoro je cak i oslobodjneno .
Доњи преказ :confused: тамо су их САЈ-ци разбили у парампарчад 1999 или кад већ :twisted:

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.975
Pazi da nas ne izvatas na foru...
A ti pazi da ne postavljaš ponovo zatvorene teme iz inata i pazi kako mi se javno obraćaš!
Dovoljno sam strpljiv i sa onima za koje strpljenja ne treba.
Ne samo da ti je malo što si ponovo postavio temu nego još i podbadaš posle silnih budalaština čiji si sam autor.
A i ostalo su budalaštine...

@Eremita:

proveri kod policije njihov status

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.