"Ni Srbija ni Hrvatska neće biti krive za genocid"

Takve budale i kod nas rastu, a jačanjem bijede se radikalizira društvo. Ebi ga...paradoks je da su nam najradikalniji najbrojniji u Hercegovini (i onom dijelu Zagore kaj graniči sa Hercegovinom) i dijaspori...pa kum mi priča, mater mu je iz Imotskog, da je po rodicu došlo pola familije jer se nakon 10 godina odlučila rastat od muža sa troje djece, jer ga nikad nije bilo doma i varao ju je stalno...naravno ona im je kriva pa su joj došli prijetit i auto palit i štajaznam...kaj očekivat od takve ekipe...primitivizam uvijek ide prema ekstremizmu...

Tačno. Gledam neki dan budalaštine koje izgovara neki govornik neke ultra-desne partije u Srbiji i, naravno, nervirajući se psujem ga u sebi, iako nije prešao cenzus, a onda pomislim kako taj njegov govor doživljavaju moji sadržavljani, npr. Bunjevci, Mađari ili Slovaci, nebitno koji. I shvatim, da oni sve nas Srbe gledaju kroz reči tog majmuna što laprda na državnoj televiziji, ne bi li namakao šaku bednika (o kojima i ti govoriš) da pređe cenzus i uhlebi se u Skupštini.
 
Tačno. Gledam neki dan budalaštine koje izgovara neki govornik neke ultra-desne partije u Srbiji i, naravno, nervirajući se psujem ga u sebi, iako nije prešao cenzus, a onda pomislim kako taj njegov govor doživljavaju moji sadržavljani, npr. Bunjevci, Mađari ili Slovaci, nebitno koji. I shvatim, da oni sve nas Srbe gledaju kroz reči tog majmuna što laprda na državnoj televiziji, ne bi li namakao šaku bednika (o kojima i ti govoriš) da pređe cenzus i uhlebi se u Skupštini.

Pa problem i je angažman i predanost takvih. Evo gore si uporan sa ovom ustaškom ikonografijom, Thomsponom i štajaznam. Pa jedno te isti ljudi stalno hodaju po kojekakvim takvim okupljanjima, koncerti, tekme (naravno ima tu i normalnog puka koji dođe pa ne skandira gluposti).... Ali neka umjerena većina uglavnom sjedi doma, misli se a šta ja tu mogu i tako dozvoljava tim motiviranim fanaticima da ti konstantno se.ru po glavi. Pa ove akcije razbijanja tabli. Pa kaj je to nego organizacija uvijek istih ljudi. Ziher bi u Varaždinu, Rijeci ili Puli neko razbio tablu tak iz čista mira. Mislim moguće je izolirani incident, ali većinom je organizirano...a onda dođu izbori pa ljudi kolko tolko izađu pa razno razni stožeri dobiju ni 5 %...umorni su ljudi od svega....
 
Vijeće francuskog sudije Antonettija utvrdilo je da je Hrvatska učestvovala u međunarodnom oružanom sukobu i da su snage regularne Hrvatske vojske (HV) zajedno sa Hrvatskim vijećem obrane (HVO), napadale jedinice Armije Bosne i Hercegovine u Hercegovini i srednjoj Bosni, izvještava reporter agencije Anadolija (AA).

Vijeće je utvrdilo da je postojao ''udruženi zločinački poduhvat'' čiji cilj bio uspostavljanje hrvatskog entiteta, djelomično u granicama Hrvatske Banovine iz 1939. godine, a da bi došlo do ''ujedinjenja hrvatskog naroda''.


http://www.vijesti.me/svijet/hag-prlic-ostali-krivi-hrvatska-proglasena-agresorom-bih-clanak-130807

Pa sta je ovo majku mu :hahaha:

Vi ste za razliku od Srbije poglaseni agresorom na BIH, regularna hrvatska vojska je ratovala u Bosni i etnicki cistila "hrvatska podrucja"

http://www.intermagazin.rs/mrkonjic-grad-strasni-zlocin-o-kome-svi-cute/
 
A ko je kriv ako nije NDH?

Za što??? O čemu pričamo??? NDH ne postoji već 69 godina??? Skoro da više ni nema živih sudionika WW2. Nema kolektivne krivnje... I o kojem broju pričamo??? Ne da mi se sad čitati svih 1760 postova... Da li i dalje stojite pri tvrdnji da su ustaše u NDH ubile minimalno milijun Srba, četristo tisuća raselile i dvijesto tisuća prekrstile???
 
Pa problem i je angažman i predanost takvih. Evo gore si uporan sa ovom ustaškom ikonografijom, Thomsponom i štajaznam. Pa jedno te isti ljudi stalno hodaju po kojekakvim takvim okupljanjima, koncerti, tekme (naravno ima tu i normalnog puka koji dođe pa ne skandira gluposti).... Ali neka umjerena većina uglavnom sjedi doma, misli se a šta ja tu mogu i tako dozvoljava tim motiviranim fanaticima da ti konstantno se.ru po glavi. Pa ove akcije razbijanja tabli. Pa kaj je to nego organizacija uvijek istih ljudi. Ziher bi u Varaždinu, Rijeci ili Puli neko razbio tablu tak iz čista mira. Mislim moguće je izolirani incident, ali većinom je organizirano...a onda dođu izbori pa ljudi kolko tolko izađu pa razno razni stožeri dobiju ni 5 %...umorni su ljudi od svega....

Nije isto. Ni to nije isto. Ja sam devedesetih (od 1993.) učestvovao u demonstracijama opozicije protiv Miloševićevog režima, a Tuđman je mogao da vam nametne ustašku Kunu i cela Hrvatska - ćuti. Kad bi u Srbiji ceo stadion vikao "ubij Hrvata"? Bez obzira što smo mi, kao nacija, izgubili rat za Srpsku KRajinu, ako smo ga uopšte i vodili - veliko je pitanje - vi ste, rako bih u proseku, kao "pobednici" ostali daleko istraumatizovaniji.

- - - - - - - - - -

Otišo sam.
 
Za što??? O čemu pričamo??? NDH ne postoji već 69 godina??? Skoro da više ni nema živih sudionika WW2. Nema kolektivne krivnje... I o kojem broju pričamo??? Ne da mi se sad čitati svih 1760 postova... Da li i dalje stojite pri tvrdnji da su ustaše u NDH ubile minimalno milijun Srba, četristo tisuća raselile i dvijesto tisuća prekrstile???

Fasizam mora biti istrebljen.
 
Nije isto. Ni to nije isto. Ja sam devedesetih (od 1993.) učestvovao u demonstracijama opozicije protiv Miloševićevog režima, a Tuđman je mogao da vam nametne ustašku Kunu i cela Hrvatska - ćuti. Kad bi u Srbiji na stadionu vikao "ubij Hrvata"? Bez obzira što smo mi, kao nacija, izgubili rat za Srpsku KRajinu, ako smo ga uopšte i vodili - veliko je pitanje - vi ste, rako bih u proseku, kao "pobednici" ostali daleko istraumatizovaniji.

Naravno da je trauma velika. Veliki broj hrvatskih obitelji proživjelo je teške traume, ljudi su ubijani, uništena im je imovina, bili u skloništima uz stalne uzbune, živili u smrtnom strahu, avioni bi ti proletjeli nisko iz zayebancije.
Srbijancima je to sprd ačina...oni se sprd.aju i iz svojih izbjeglica. Neusporedivo je to. Lako je 93 demonstrirat u Beogradu. Kod nas je rat. Nakon 50 godina je opet kod nas ebeni rat.:rtfm:

Ak će nedobog opet nekad bit rata idemo mi malo u goste Srbijancima....
 
Poslednja izmena:
Citirat ću tebe



Daj mi sad objasni kad je sud pravedan, kad nije? Da za svaku odluku tebe pitam ili?

Medjunarodni sud pravde i haski sud za zlocine u bivsoj SFRJ nemaju apsolutno nista zajednicko, osim sto se nalaze u Hagu

To su nezavisni sudovi

Ta moja recenica se odnosila na MSP, ali isto i haski sud za zlocine u bivsoj SFRJ ne deli pravdu

Ali za vas je taj sud dobar jel da :D Dobar vam je bio kad je oslobodio Gotovinu, onda treba da vam bude dobar i kad vas proglase agresorom na BIH
 
Nema nikakve ;) Osudjeni ljudi na 24 i 17 godina, Srbi isporuce svog glavnog coveka a onda hrvatski generali odjednom nisu krivi, uopste, obojica :)
i

Želiš reći da je Srbija čekala da se osudi Gotovina pa da onda izruče Mladića? Cijelo vrijeme se znalo gdje je Mladić? Nadalje, misliš da je tu odluku donio pravni analfabet koji smatra da je prvostupanjska presuda konačna?
 
Nema nikakve ;) Osudjeni ljudi na 24 i 17 godina, Srbi isporuce svog glavnog coveka a onda hrvatski generali odjednom nisu krivi, uopste, obojica :)



Vama je junak svako ko je ubijao civile, posto prave junake ni nemate u svojoj istoriji

Iza svakog ostaju njegova djela, pravednici na slobodi, zločinci u zatvoru!
Ima jedan čovik jači nego stina ime mu je ____ ________?
 
Minđušari su predsednici Srbije?

Šef države Hrvatske dr F. Tuđman, sa 68% HDZ-ovih stolica u Saboru, 1995. kaže:

Dr Tuđman iznosi plan akcije: "Da zadamo takve udarce da Srbi praktično nestanu."

Dr Tuđman sumira rezultate planirane akcije: "Pod mudrošću naših odluka i našeg vodstva nestalo ih je za dva, tri dana... "

Dr Tuđman iznosi ostatak plana: "A vas draga hrvatska braćo i sestre pozivam da ... taj Knin ... naselimo, napučimo i ne samo Knin, nego i Benkovac, i Obrovac, i sva mjesta do Plitvičkih jezera i do Siska."

Rezultat ostatka plana: popis stanovništva 2001.

Taj Brijunski transkript je pao tj. odbijen je kao dokaz necega vec prilikom nepravomocne presude Gotovini. (One na kojoj je osuđen)

I vi 3 godine nakon toga ponovno to prikazujete kao nekakav dokaz, i to izvlacenjem iz konteksta??


:lol:
 
Zato jer ti klasičan vojni poraz doživljavaš kao tuđi zločin i belosvecku uroto protiv ponosnog srpskog naroda.

Zločin to je Oluja, zločin ti je NATO 1999.

Proterivanje baba i deda na traktorima sigurno ne smatram klasicnim vojnim porazom, to i Jasenovac su za vas vojne pobede, a za normalan narod zlocin, al vi niste normalan narod to smo odavno utvrdili

A naravno da je 1999. zlocin NATO, nije se 2400 civila ubilo samo od sebe
 

Back
Top