Ni s njom ni bez nje

Samo pobjeci i ne okretati. Bolje i za tebe i za nju/njega.
Bježiš a ne možeš pobjeći od onoga njega/nje u sebi pa voliš, uživaš u zajedničkim momentima i patiš u isto vrijeme. Znaš da je najbolje otići ali je besmisleno ako dalje nosiš nju/njega u mislima i duši jer bježiš a to nije pravi rastanak jer u drugoj osobi tražiš njega/nju i nisi spreman/spremna za nikoga novoga pa si nedostajete a onda Jovo nanovo jer je patnja prejaka i tako ko mačka oko repa se samo vrtiš jer ni jedno nije sigurno dali ponuditi drugoj strani nešto stabilno jer su slomljeni od takve veze
 
Poslednja izmena:
Bježiš a ne možeš pobjeći od onoga njega/nje u sebi pa voliš, uživaš u zajedničkim momentima i patiš u isto vrijeme. Znaš da je najbolje otići ali je besmisleno ako dalje nosiš nju/njega u mislima i duši jer bježiš a to nije pravi rastanak jer u drugoj osobi tražiš njega/nju i nisi spreman/spremna za nikoga novoga pa si nedostajete a onda Jovo nanovo jer je patnja prejaka i tako ko mačka oko repa se samo vrtiš jer ni jedno nije sigurno dali ponuditi drugoj strani nešto stabilno jer su slomljeni od takve veze
Tu neko nekog ganja. A znas i sam/sama da kad neko bjezi nije dobro, a vjerovatno i ta druga osoba nije u stanju da prekine taj odnos i onda je osoba koja ganja u jako je*enom polozaju (znam iz licnog iskustva). Takve stvari prave ogromne traume po psihu i organizam. Mislim jedino sto mogu reci je klisej. Pricajte i pricajte, stavite karte na sto i vidi sta cete.
 
Tu neko nekog ganja. A znas i sam/sama da kad neko bjezi nije dobro, a vjerovatno i ta druga osoba nije u stanju da prekine taj odnos i onda je osoba koja ganja u jako je*enom polozaju (znam iz licnog iskustva). Takve stvari prave ogromne traume po psihu i organizam. Mislim jedino sto mogu reci je klisej. Pricajte i pricajte, stavite karte na sto i vidi sta cete.
Ništa od toga, druga strana sve okrene u loš pravac, nema muda staviti karte na sto, iskreno reći šta želi od nas i opet sve ostane u vazduhu..Onda i ja odustanem
 
Tu neko nekog ganja. A znas i sam/sama da kad neko bjezi nije dobro, a vjerovatno i ta druga osoba nije u stanju da prekine taj odnos i onda je osoba koja ganja u jako je*enom polozaju (znam iz licnog iskustva). Takve stvari prave ogromne traume po psihu i organizam. Mislim jedino sto mogu reci je klisej. Pricajte i pricajte, stavite karte na sto i vidi sta cete.
Hvala za savjet iz ličnog iskustva ♥️
 
Ništa od toga, druga strana sve okrene u loš pravac, nema muda staviti karte na sto, iskreno reći šta želi od nas i opet sve ostane u vazduhu..Onda i ja odustanem
Zato ti kažem. Zeznuto je kad ne znas na cemu si. Sad opet zavisi koliko godina imate i ostali detalji. Ako ste mladi, nije ni toliko ni problem da se jos mrcvarite 😀 Najveci problem u svoj toj igri je i da sutra bude sve kako treba uvijek ce ostati u jednom od vas dio necega loseg. To jako lako opet ispliva i eto problema i sve tako u krug. Samo se sto manje sekirati, raditi na sebi i prvenstveno voljeti sebe pa onda ostale. 😀🍻
 
imaš jedan život a najvažnija stvar u životu po meni je mirna glava.. ako si svakog dana u nekom stresu, cimanju, svađi onda probaj da nešto promeniš što pre.. svaki dan je dragocen.... nećeš moći bez nje ( njega ) neko vreme, biće ti teško ali posle šest meseci ćeš biti puno bolje..
 
imaš jedan život a najvažnija stvar u životu po meni je mirna glava.. ako si svakog dana u nekom stresu, cimanju, svađi onda probaj da nešto promeniš što pre.. svaki dan je dragocen.... nećeš moći bez nje ( njega ) neko vreme, biće ti teško ali posle šest meseci ćeš biti puno bolje..
Kako sve dobro krene kad se covjek fokusira na sebe (ne mislim da bude sebičan), ali da bude bolji prema sebi i ne dopusta da mu ljudi lako ulaze u glavu 😀
 
Pa kako nisam bila, više puta..
Ne mora da znači da je odnos toxičan. Nekada jeste, nije pravilo.
Jednom je to bilo baš gadno vezivanje, ali je bilo jasno negde duboko da treba da odem i to sam uradila.
Jednom je bilo jako, ali je takođe bilo jasno da on želi da ode jer iz nekog razloga ne možemo biti zajedno. Ali smo još uvek vezani i imamo lep odnos, a bogami i sex ponekad kada smo sami. No nama nije teško to da nosimo. Ako ne možeš, ako to slama onda je bolje otići. I ako kažeš da ne želiš ni da razgovara o tome onda čemu? Bez razgovora nema ni jedne kvalitetne veze, šta god da je u pitanju, od sex kombinacije, prijateljstva, veze, braka. Na različitim nivoima, ali ako se ne može sa nekim razgovarati onda .. je besmisleno istrajavati.

Dakle, možeš li imati sex kombinaciju za koju znaš da neće biti nikad više od toga, tj da će se veza kad tad završiti kada ili on nađe nekoga ili ti? Ako ne možeš, okreneš se, šta drugo da radiš.
 

Back
Top