BLAJBI
Zaslužan član
- Poruka
- 103.496
Nekim Srbima na valja vlada..
Nekima ne valja opozicija.
Izgleda da vecini ne valja ni vlada ni opozicija!?
Ta pojava je u svetu veoma retka.
STICE SE UTISAK DA SRBI NE ZNAJU NI STA HOCE NI KAKO HOCE !
Da znaju - osnovali bi stranku da se bori za ono sto zele.
A takve stranke nema...
I sta se desava u takvim uslovima?
Da oni koji su na vlasti redovno dobijaju izbore, iako svi na njih kukaju.
Zasto?
Zato sto opozicija NISTA NE NUDI! Nema jasnog plana, puta...
Ne postoji JEZGRO oko koga bi se opozicija ujedinila.
Sve dok se to zajednicko jezgro ne pronadje - opozicija ce gubiti izbore.
Od puceva, pobuna i ustanaka nema nista.
Tek za to oni koji su protiv vlasti nisu kadri.
Ne mogu da na ulice izvedu ni hiljadu ljudi....
Tako da je bolje da umesto sto sanjaju smenu Tadica MISLE O TOME STA USTVARI ONI ZELE???
Oni su veci problem od Tadica!
Nekima ne valja opozicija.
Izgleda da vecini ne valja ni vlada ni opozicija!?
Ta pojava je u svetu veoma retka.
STICE SE UTISAK DA SRBI NE ZNAJU NI STA HOCE NI KAKO HOCE !
Da znaju - osnovali bi stranku da se bori za ono sto zele.
A takve stranke nema...
I sta se desava u takvim uslovima?
Da oni koji su na vlasti redovno dobijaju izbore, iako svi na njih kukaju.
Zasto?
Zato sto opozicija NISTA NE NUDI! Nema jasnog plana, puta...
Ne postoji JEZGRO oko koga bi se opozicija ujedinila.
Sve dok se to zajednicko jezgro ne pronadje - opozicija ce gubiti izbore.
Od puceva, pobuna i ustanaka nema nista.
Tek za to oni koji su protiv vlasti nisu kadri.
Ne mogu da na ulice izvedu ni hiljadu ljudi....
Tako da je bolje da umesto sto sanjaju smenu Tadica MISLE O TOME STA USTVARI ONI ZELE???
Oni su veci problem od Tadica!

Odkud tebi te informacije o Seselju, pa to ne prica ni Ceda Jovanovic, jedino jos Milunka ima te ideje....
